Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Freak_GTI
Мнения: 7
Регистриран на: Пон 05 окт 2015 21:52
Автомобил: Golf 2 GTI
Двигател:

Re: Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Мнениеот Freak_GTI » Съб 05 мар 2016 21:45


Колега мога ли да попитам,къде по-точно се обърна към братята китайци и колко ти излезе .Поздрави и успех с голфа.




qwolf
Мнения: 173
Регистриран на: Пон 29 апр 2013 15:27
Автомобил: Голф 2
Двигател: ВР6
Местоположение: Гоце Делчев

Re: Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Мнениеот qwolf » Нед 06 мар 2016 0:04


Колега има един сайт алиекспрес там има


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Мнениеот dinkonikolaev » Нед 10 апр 2016 9:58


Ето ме отново.Този път с добри новини.След близо 2 години в които карах без кора за тавана дойде времето голфчето да си получи тавана.Намерих една кора която беше счупена на места та дори и с липсващи парчета по нея.Тук искам да благодаря на един много сериозен човечец който на втората приказка се нави да дойде от Лясковец и да ми тапицира целия таван :bowdown :bowdown :bowdown
Изображение
Няколко пъти в които бронята ми летя от колата беше надраскала и калника.........боядисаха се отново......пак в ония гараж
Изображение

Иначе другото което правих пред изминалите дни е подмяната на преден тампон на двигателя и лагер на дясната главина че започна да вие като кака Луна на концерт :mhihi
Това е то от мене.Ще се видим на Крушуна :beer
Изображение


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Мнениеот dinkonikolaev » Вто 10 май 2016 5:10


След среща отблизо с един бетонен стълб голфчето е леко смачкано.Повечето части са намерени остава само да се напаснат и боядисат.Аз съм добре.


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: Голф 2 GTI ABF 16V-grau met-new paint

Мнениеот dinkonikolaev » Нед 22 май 2016 8:03


Накратко всичко старо се изпъна и изчука,защото "новите" части бяха по-зле и от старите.Имах време да си оправя инсталацията на фаровете и другите светещи подобия :mhihi Търсенето на халогенни тепърва започва защото моите са леща.От събора на Крушунските водопади един колега адски много ме изненада със едни Г60 предни вежди и съответно все някога трябваше да се сложат.И както казват старите хора "Всяко зло за добро" и като се замисля наистина е така.Ако не се беше ударилаа във стълба сега щях да си имам тотализирана купчина желязо. :neutral
Изображение
Изображение
Още снимки ще има скоро защото в момента не е 100% готова.За Калояново ще е в приличен вид :th_up



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 176 госта