Dona Perfecta Golf IV 1.8T AGU

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
T.C.T.
Мнения: 1234
Регистриран на: Пет 31 авг 2007 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: СофиЯ

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот T.C.T. » Вто 29 юли 2014 21:22


Всеки има право да си насира колата както иска - кича и комерса са въпрос на личен избор.




Потребителски аватар
gabongo
Мнения: 42
Регистриран на: Сря 16 юни 2010 20:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот gabongo » Чет 31 юли 2014 15:53


Хъм, лепенките ми идват в повече на иначе доста добре изглеждащия Голф 4. И този "сутиен" хич не стои добре (принципно ми харесва поставен на голф 2 ама той е с по-остри форми, резки чупки и предразполага), поне според мен. Иначе декорациите по предния капак и 5-тата врата бих запазил. Джантите не са лоши но с емблема на Мерседес не е ли някакво унижение (за VW имам предвид) все пак? :)


Red Devil
Мнения: 243
Регистриран на: Пет 25 фев 2011 18:45
Автомобил: MK4
Двигател: ASV+
Местоположение: София

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот Red Devil » Пет 01 авг 2014 16:09


че да не са опелски, за да е унижение :icon_lol


ivan_venelinov
Мнения: 82
Регистриран на: Сря 12 мар 2014 16:07
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 1Y 1994
Местоположение: Казанлък

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот ivan_venelinov » Пет 08 авг 2014 23:14


Всичко си е на място в тази кола! :th_up


jony555
Мнения: 227
Регистриран на: Вто 01 яну 2013 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот jony555 » Съб 09 авг 2014 3:01


джантите с емблемата на мерцедес - просто не! и отпред този розов сутиен - твърдо не. доста си е окичозала и определено загрозила за мен. не вярвам в германия да не са ти направили забележка за емблемата не мерцедес. ако не са е било от уважение, но смятай че вътрешно са се смяли :th_up


Потребителски аватар
adr3nalinchy
Мнения: 342
Регистриран на: Съб 26 мар 2011 10:52
Автомобил: Volkswagen Golf MK4
Двигател: AGU
Местоположение: Tърговище

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот adr3nalinchy » Съб 09 авг 2014 7:31


Първото което е Worthersee не е в Герамания а е във Австрия.
И това че джантите са с емблеми на мерцедес не им пречи, ако ги беше махнала и сложила капачки на VW примерно дали нямаше да се познаят че са мерцедесови джантите. :screwy
Колкото до сютиена, въпрос на личен избор, на мен също ми се струва малко в повече но колата си е нейна и ще си я прави както си иска. :th_up
Както се казва мерак с пари се гаси :c020


Потребителски аватар
sashobas
Щастлив голфаджия
Мнения: 2831
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 23:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот sashobas » Съб 09 авг 2014 7:35


Ето хората как се смеят там с джанти от различни марки!!!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


krisaliks
Мнения: 76
Регистриран на: Пон 27 май 2013 16:13
Автомобил: Range Rover
Двигател: m51
Местоположение: Варна

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот krisaliks » Съб 09 авг 2014 11:27


Абе "пичовете" дето спамите, що не си карате изгнилите бараки които ги карате с по 5литра масло и 20литра вода в багажника. Ай вземете се спрете с това "хранене" спрямо желанието и мерака на хората. Има други коли в този раздел който са с бурталния селски тЮнинг, ама не ги коментирате нали?


jony555
Мнения: 227
Регистриран на: Вто 01 яну 2013 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот jony555 » Съб 09 авг 2014 14:03


винаги има изключения но хората които разбират от тунинг знаят защо..


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот Fearless » Съб 09 авг 2014 15:30


Няма такива хора,които "разбират от тунинг" , защото тунинга е строго индивидуален.Всеки има някакво разбиране за тунинг и то е различно от това на другите.На вас не ви харесва,ама на Зара и харесва.Тя търкаля колата и се "срами" с мерцедесовите жанти,сутиена,гащите и т.н,а не вие.


jony555
Мнения: 227
Регистриран на: Вто 01 яну 2013 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот jony555 » Съб 09 авг 2014 20:35


Fearless написа:,а не вие.

прав си. аз примерно като собственик на ауди си стоя с джанти от фамилията на ауди. преди имах бмв, пак гледах да съм с такива. не лепях лепенки "М" когато не е. също и АМГ. Явно съм старомоден..


Потребителски аватар
bace_go6o
Мнения: 237
Регистриран на: Съб 14 май 2011 23:21
Автомобил: lek
Двигател: AFN 97
Местоположение: Sofia, Dupnica, Bulgaria

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот bace_go6o » Нед 10 авг 2014 19:54


Поздравления за възможността да бъдеш на този уникален събор, на който се надявам и аз да отида някога и за това, че представяш страната ни с прекрасния си автомобил.
Изисква се огромно търпение, воля и харакнер за да създадеш тази кола, а и още повече да устоиш на 100 страници коментари.
Снимките са уникални, единственото което ми се наби лекичко в окото е това, че колата е малко висока. Не знам дали е нарочно така поради обстоятелства или е предпочитание, ти си знаеш най-добре.
Евала още веднъж и успех :th_up


Една вметчица: Не слушай астаналите за джантите. Естествено на мен по биха ми се вписали на черен цвят кола, но за това има толкова различни автомобили, защото всеки с вкуса си.. :love.vwclub


Потребителски аватар
SA4MATA
Мнения: 30
Регистриран на: Чет 14 юни 2012 12:24
Автомобил: GOLF
Двигател: 2.0 TDI
Местоположение: Сопот

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот SA4MATA » Вто 26 авг 2014 10:29


Всичко си е 6 по количката :th_up Най-важното е на теб да ти харесва!!! Ще има ли силови промени за в бъдеще ?


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот DrugiaBliznak » Сря 27 авг 2014 13:19


Тъй като това е тема за отзиви и аз имам право на лично мнение, имам желанието да го изразя. Бях се зарекъл никога да не пиша в тази тема, а само да се забавлявам на огромната посещаемост на страница 2 и съответните коментари, подбудени от същата, но видях автомобила с репликите на VOSSEN и реших да почна да следя прогреса(или регреса) по отношение на промените в него. Та, мнениетo ми е, че с джаните реплика на VOSSEN, автомобилът изглеждаше изключително красиво и агресивно.
Ако решиш да ги сложиш отново, ще събираш повече погледи на колата според мен.
Относно сутиена на предницата - като лично мнение съм около 55/45 "ЗА", но тези проценти бяха валидни само когато закривах с ръка отвратителните цигански джанти на екрана на лаптопа си.
Вярно е, че всеки има право на мнение и на вкус и за някои тези джанти са красиви, но лично на мен биха ми харесали на този автомобил само ако добавиш още някои екстри - булана на седалките, оромен зар/CD, висящ от огледалото за обратно виждане, пейка на 5-та врата, звънчета на страничните огледала, надпис "drifting-bg" по желание на някое от стъклата, кюнец с минимален диаметър 35 см, подкова на предната решетка.....и т.н.


Потребителски аватар
Dagestan
Мнения: 958
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 19:04
Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
Местоположение: Разград

Re: Dona Perfecta Golf IV 1.6 AKL

Мнениеот Dagestan » Сря 27 авг 2014 20:42


Не знам колко пъти е повтаряно в 100-те страници - Голфа се прави така, че да се харесва на собственичката му, това, че за един джантите не са подходящи, за друг сутиена, за трети отношението двигател/външен вид, няма никакво значение. Да, това е форум и всеки е свободен да изразява мнение, но неписано правило е да не се сере(с извинение) по темите с проекти.

Според мен колата се е получила прекрасно, аз не виждам нещо, което не си е на мястото, а и най-важно - всичко се прави с ентусиазъм и радва собственичката си.

П.П. Във всички форуми такива негативни коментари и ненужни нападки прогонват полезни потребители, най-вече такива със стойностни индивидуални проекти, които се правят по личен вкус.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта