моят голф 3

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Wrofeel_VR6
Мнения: 1670
Регистриран на: Съб 14 апр 2012 20:39
Автомобил: Passat 3B2 1.8T 20V
Двигател: AEB
Местоположение: Видин

Re: моят голф 3

Мнениеот Wrofeel_VR6 » Нед 29 юни 2014 19:22


Супер! :th_up
Черните елементи няма ли да ги боядисваш в цветът на колата?




Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: моят голф 3

Мнениеот yordannnnnn » Нед 29 юни 2014 19:31


Такава ми е идеята,черния мат е временно, предната броня и тя е вече за боядисване :Mr Green Fun ,искам да направя другата задна броня и едни други огледала,и да се боядиса после всичко накуп,ще почака още малко


Потребителски аватар
skary9
Мнения: 771
Регистриран на: Съб 21 ное 2009 19:23
Автомобил: Vw MK3
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: моят голф 3

Мнениеот skary9 » Нед 29 юни 2014 23:42


Според мен остави само един спойлер :)


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: моят голф 3

Мнениеот yordannnnnn » Пон 07 юли 2014 20:35


Малко поддръжка-реглаж на преден мост и смяна на масло и филтри,от сервиза разказаха играта на праговете които току що бях сложил,но ще ги оправям :banghead трябваше да сменят маслото на канал а не на подемник.
Свалих и стоповете че имат два три изгорели диода и ще се оправят,засега ще покарам с тези без стъклата,добре стоят с Вотекса

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: моят голф 3

Мнениеот Fearless » Пон 07 юли 2014 22:22


Просторите й идват в повече...


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: моят голф 3

Мнениеот yordannnnnn » Пон 07 юли 2014 22:57


Те са експериментални,като сложа запълнения заден капак ще реша какво ще остане,тези може да заминат комплект с вратата :Mr Green Fun


Потребителски аватар
icotoooo
Мнения: 379
Регистриран на: Чет 01 сеп 2011 15:52
Автомобил: VW Golf MKIV GT-TDI
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: моят голф 3

Мнениеот icotoooo » Вто 08 юли 2014 20:18


Първо искам да попитам тези прагове от BMW ли са?
Второ ти е*аваш ли се с колата си?
Трето така накичена с неща без едното да има общо с другото.Брони,прагове и спойлери тип ракета.Крайно грозни стопове.Поне сегашните джанти са по-добре.Виждал ли си с какви "хубави" гуми караш?
Четвърто,ще може ли да обясниш какви са лайстните на вратите и как си ги закрепил,че след последните снимки останах потресен.


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: моят голф 3

Мнениеот DrugiaBliznak » Сря 09 юли 2014 15:35


Мда, малко ми идва в повече целия "тунинг", но може би собственика така си я харесва.
Като се загледах по-отблизо в една от последно качените снимки, това което съм очертал ми прилича на балон в гумата.
Може и да греша, но аз съм правил балон от дупка по родните пътища и такива неща ги забелязвам. :a045
Прикачени файлове
033573431-big.jpg


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: моят голф 3

Мнениеот vucata » Сря 09 юли 2014 16:08


Само не мога да разбера какво се заяждате с човека? Пари ли ще му давате? Колата ли ще му правите?
Всеки си има виждания, и на всеки вкуса е различен. Него си го кефи тоя вид тунинг. Не може всички голфове да са със Hella lippstadt и стопове от magic color серията, с джанта от Поршета и така нататък. Кой както може....Какво му коментирате гумите, ще му купите нови ли, ще го спрете от движение ли? Щото аз ако се загледам в гумите на колите по светофарите, трябва половината да ги убия, или да сляза от моята кола и никога повече да не се кача...да си ходя с рейса...ама като гледам и неговите гуми, май е по-добре да си стоя вкъщи....Божееее божеее....


Потребителски аватар
icotoooo
Мнения: 379
Регистриран на: Чет 01 сеп 2011 15:52
Автомобил: VW Golf MKIV GT-TDI
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: моят голф 3

Мнениеот icotoooo » Сря 09 юли 2014 20:38


Искам да кажа,че този Голф 3 и още един Голф 4 в този раздел нямат равни.И двата са накичени без да се получава нищо.
Като си пуснал тема за колата си и искаш да я показваш пред форума,ще търпиш и критики и заяждания.
И докато за балона на гумата може да се даде смислено обяснение предвид пътищата (които все са ви виновни),то за това недоразумение с лайстните на вратите незнам какво ще каже автора.

Като цяло рядко пиша,особено негативни мнения,но тази тема е вече 13 страници кит и смола без нищо качествено.Спирам да пиша,радвайте се на такива теми,че скоро други няма да има.


Потребителски аватар
jamie1
Мнения: 542
Регистриран на: Вто 19 юни 2012 10:57
Автомобил: Chevrolet Aveo LT
Двигател: DOHC
Местоположение: Сливен

Re: моят голф 3

Мнениеот jamie1 » Сря 09 юли 2014 20:51


На мен пък ми харесват различните идеи от тези които сме свикнали да виждаме.Верно,че и на мен отзад 2-та спойлера не ми се връзват в картинката,но все пак всеки си прави колата така като му харесва.


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: VW Tiguan Track and Style
Двигател: 170bhp 4 motion
Местоположение: София - Плевен

Re: моят голф 3

Мнениеот DrugiaBliznak » Чет 10 юли 2014 10:44


Но аз това с балона в гумата го констатирах, понеже може собственика да не го е видял. За личната му безопасност и тази на пътниците е по-добре тази гума да се смени. Иначе разни хора-разни идеали. То ако всички бяхме с еднакво мислене или виждания нямаше да е интересно :wink .
Успех с проекта.


Потребителски аватар
kristian.stanchev
Мнения: 11
Регистриран на: Сря 09 окт 2013 13:10
Автомобил: Golf III
Двигател: 1.9TD 1995 AAZ
Местоположение: Троян

Re: моят голф 3

Мнениеот kristian.stanchev » Чет 10 юли 2014 17:16


От една страна сте прави ама от друга не сте. Да, автора трябва да приема и критиките, имайки предвид,че не всеки има вкус като неговия. От друга страна наитина не може да налагате вкуса си и да го питате ама какви са тези спойлери, какви са тези стопове. Човека си я прави, за да му харесва на него, а всички тук можем да дадем само мнението си, било то позитивно или негативно! :love.vwclub


Потребителски аватар
dinkonikolaev
Мнения: 1838
Регистриран на: Сря 25 юни 2008 16:58
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Местоположение: Нова Загора

Re: моят голф 3

Мнениеот dinkonikolaev » Съб 12 юли 2014 16:36


Аз вчера видях колата на едно кръстовище в Стара Загора и мога да кажа че прави доста добро впечатление с тая муцуна :th_up


Потребителски аватар
yordannnnnn
Мнения: 616
Регистриран на: Пет 25 май 2012 21:42
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABS 93
Местоположение: СтараЗагора

Re: моят голф 3

Мнениеот yordannnnnn » Пет 18 юли 2014 21:33


Балоните на гумите ги видях, утре ги сменям че бях десетина дена на балкана без колата,относно лайстните на вратите вече три пъти ми ги крадат пред блока,не знам вече с какво да ги лепя,през два три дена има някоя откопчана лайстна или чистачка,накрая ще запълня вратите но си е почти цялостно боядисване и е финансово неприемливо засега :Mr Green Fun свалил съм горния спойлер и така изглежда по добре,чакам да ми направят и диодните стопове,смених и волана но не ми остава много време напоследък за колата
Изображение



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта