VW VENTO 1.8mi -> 2.0 16v ABF -> 2.8 VR6

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Чет 13 дек 2012 0:06


Да разчистим праха от темата днеска се върнах от работа по рано и с колегата сложихме 2та прага китнахме ги заварките не си личат все едно е с заводски прагове :drunk и почнах работа по купето утре вечер наи вероятно ще я боядисам и ще намажа дъното с 9тките и шагрето а за таблото още не съм намерил никои да го свърже :banghead: излизат тук там дупки които са били маскирани но утре ще е довършена колата и ще излезе от бокса да я покарам малко и да я изчистят на автомивката че е :bishop ето малко снимки с лошо качество все пак беше тъмно и телефона толкова хубаво снима :screwy mhihi
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




Потребителски аватар
volvo12
Мнения: 95
Регистриран на: Съб 03 юли 2010 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот volvo12 » Вто 18 дек 2012 0:37


Колега качи снимките от днес да видим как се е получила че неможах да доида а аз утре ще ти кача едно клипче от скрита камера тази вечер докато се радваш като караш вентото много е интересно :yahoo: ! mhihi :drunk


Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Вто 18 дек 2012 15:27


Колата е готова вече боядисахме праговете дъното стана префектно всичко по купето вече е на 6+ днеска ще направя и нови снимки как е станала само да спре дъжда ! А снега снощи не ни пропусна точно като ще слагаме седалките навън че в гаража е малко тясно :banghead: Хиляди благодарности на брат ми които ми помага и на един колега че тои си е спец по боядисването и китването :bowdown Ето ги и снимките от снощи на лампа работим трябва да се свършва mhihi Замислил съм след новогодишните празници и нов двг АФН ++ scare Дали ще пасне на вентовата предница се пак си е като ГОЛФА :screwy
Само ме притеснява това китаиско гърне дали няма да ми правят проблеми полицаите че съм с оригиналната генерация без катализатор и средно гърне само китаичето отзаде ? :Mr Green Fun Сякаш давам газ на зила същия звук :screwy mhihi
http://www.youtube.com/watch?v=1EkFKFj5 ... e=youtu.be
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Чет 03 яну 2013 14:13


Да поразчистим малко темата от прахта отдавна не съм писал защото нямам време ето малко снимки от както ни заваля първия сняг не съм правил все още нищо по колата малко скромни снимки mhihi Няма как някои да не ни забележи в снега или мъглата с тези светлини :screwy
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


qqqq
Мнения: 115
Регистриран на: Пет 08 апр 2011 20:28
Автомобил:
Двигател:

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот qqqq » Съб 05 яну 2013 7:36


трябва обаче още един чифт светлини отпред, тея са ти малко.... death


Потребителски аватар
volvo12
Мнения: 95
Регистриран на: Съб 03 юли 2010 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот volvo12 » Пон 07 яну 2013 14:34


:Mr Green Fun :Mr Green Fun :wink:


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот stefan4o » Пон 07 яну 2013 15:11


:shock Колега, можеш да изрежеш решетката и да сложиш един чифт фарове и там, а също и още един под заводските за мъгла. Така всеки ще те вижда и ще се съобразява с теб, тъй като ще мисли, че отсреща има ТИР :lol:


Потребителски аватар
mitko85
Мнения: 753
Регистриран на: Сря 16 яну 2008 23:58
Автомобил: E91
Двигател: M47
Местоположение: София

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот mitko85 » Пон 07 яну 2013 21:35


Баси как нахранихте човека за два халогена, не е истина...
Гърнето ми харесва.


Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Чет 07 мар 2013 6:25


Колеги изпадна 1 КР мотор да го слагам ли на вентото ? какво ще трябва да се промени по предницата и задължително ли е спортното окачване ? Казаха ми че инсталацията можела да се ползва от 1.8 АБС с леки поправки това вярно ли е ? Какво мислите .. доста съм се зарибил ще понъварвява ли този мотор в това купе дали няма да му е тежко ? Или да се огледам за АБФ ?


Потребителски аватар
b1z0na
Мнения: 272
Регистриран на: Сря 24 ное 2010 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Свищов

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот b1z0na » Чет 07 мар 2013 7:25


Първо за колата : Вентака изглежда супер :th_up Пожелавам ти успех за всяко нещо с което се заемеш по тази красавица.
Второ мотора: И аз съм се чудел дали да си търся абф или кр. Имам лични впечатления и от двата мотора, но в крайна сметка, няма да слагам нито един от двата, ще си покарам още малко АБСчето и после нещо с повече от 4ри бутала :twisted . Но ако си твърдо за тези двата мотора ... Абф е по лесен за поставяне, но с него върви и доста чаркалак покрай мотора, а кр съм чул, че инжекцията е много деликатен въпрос и докато се нагласи като хората е малко игра, но с кр върви по малко чаркалаци, пак има и друго да се взима освен мотора, обаче са по малко от при абф. За мен КР е по-добрия вариянт, защото е по стар и съответно по-прост, в такъв смисъл, че няма кой знае ква електроника, докато при абф са повече кабеляците и жичкаджийските истории ... Разхода и вървежа на тези два мотора нямат някаква ограмна разлика та да се ориентираш по това. Въпроса е в човека ... олд скул или модерното, което ти скевне и ти изнася това си вземи. :th_up


Потребителски аватар
geolav
Мнения: 31
Регистриран на: Пон 24 дек 2007 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот geolav » Чет 07 мар 2013 9:17


колега браво за начинаието ,а само праговете ли смени или и веждите ,питам понеже се чудя дали да започвам и аз това
начинание, ако кажеш колко ти излезе приблизително тази козметика-труд и материали разбира се.


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот toshara » Чет 07 мар 2013 10:57


Oт де го намери тоя KR бе,дай го насам ако няма да го вземаш...


Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Чет 07 мар 2013 18:55


geolav написа:колега браво за начинаието ,а само праговете ли смени или и веждите ,питам понеже се чудя дали да започвам и аз това
начинание, ако кажеш колко ти излезе приблизително тази козметика-труд и материали разбира се.

Колега сменил съм само праговете и дъното отдоло почти на цяло с материялите и труда ми стъпа на 250 лв приблизително ! Тоше КР-чето съвсем случаино го намерих в варна от един колега от VW-kлуба които ми даде добра оферта от 350 лв обурудван ! Името му е краси сам да се досеща и да пише ако случаино погледне темата :love.vwclub :twisted


Потребителски аватар
spears
Мнения: 296
Регистриран на: Пон 10 яну 2011 20:03
Автомобил: VW VENTO
Двигател: 2.0 16v ABF
Местоположение: Varna

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот spears » Чет 21 мар 2013 15:00


Да изчистим прахта от темата ето какво купих преди няколко дни от колегата Special mk3 :th_up Джантите са Azev Type A 15" 7,5j :mhihi Мисля за по нататак едно окачване че така много висока ми се вижда :banghead :bowdown :love.vwclub
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: VW VENTO 1.8 Възраждането

Мнениеот toshara » Чет 21 мар 2013 15:24


Да беше казал по-рано щях да ти дам старото ми окачване,дадах го за едни джанти,дето едвам ги дадах за 150лв :mhihi



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта