Моят Passat-ор

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Нед 09 ное 2014 19:40


Ето я и моята гордост :)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот polovera_9n3 » Нед 09 ное 2014 21:15


супер е :th_up със здраве да я караш


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот anonym0us » Нед 09 ное 2014 21:17


Добре дошъл в клуба колега, със здраве да си го караш пасатко, много е лачен! :c020 Давай повече информация за колата и сники разбира се ! :c020


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Пон 10 ное 2014 9:13


131 к.с 5 скорости велурен салон с 16-ски джанти с летни гуми съм още, така я купих, но днес смятам да го обуя с едни зимни втора ръка за 160 лв. Ще потърся по евтини обаче едва ли ще намеря, навсякаде ми казват 160 лв.
Предстои ми да сменя фолиото с ново, че на места е надраскано, да я полирам и да сменя маслото. :)

Последна промяна от betaserk на Пон 29 юни 2015 13:41, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
V.Petrow
Мнения: 134
Регистриран на: Нед 13 апр 2014 14:24
Автомобил: VW Bora
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Vratsa/Sofia

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот V.Petrow » Пон 10 ное 2014 9:45


Честито и добре дошъл. Не знам откъде си я купил, но съм останал с впечатление, че
първата работа на джамбазите е да полират колите :icon_razz


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Пон 10 ное 2014 10:37


хах, мерси, от човек я купих. Лъскава изглежда, защото човека я е поддържал, иначе погледната от близо иска едно полиране.


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Сря 11 фев 2015 17:37


След смяна на стоповете с Depo
ето и снимките...

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Смених и предния фар с друг втора ръка и след като го отворих, почистих и полирах до блясък стана 6 :biggrin много съм доволен от резултата, предстои ми същото и на другия фар. Снимки ще сложа по късно!
Смятам да лепя фолио, вътре салона е малко провиснал на вратите и смятам да го оправя. Ще я пастирам, ще слагам ксенон. Пътувах до Димитровград и ми свиха едната капачка на джантата или е паднала някъде по пътя незнам, трябва да си купя нови, намерих но се чудя все още.
Парктроник също смятам да сложа, но не ми остава време за всичко а и времето още не позволява.
Чудя се дали да не лепна някоя лепенка на стъклата преди фолиото, но се двоумя дали не е цигания.
Купих си и модул за мигащ стоп, но пак заради времето не съм го сложил още.


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот malin.angelov » Сря 11 фев 2015 18:04


Честито колега.!! Със здраве. :th_up :th_up


Моят личен опит ме кара да ти дам един много добър съвет.

Първото нещо което трябва да оправиш е да се погрижиш за защита от крадене. Препоръчвам ти скрито ключе и ГПС, както и хубава аларма.

Ако не си го направил досега, не се бави !!!


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Сря 11 фев 2015 19:36


Благодаря ти колега
За сега разчитам на автокаското и стикер на МВР :Mr Green Fun който остана от стария собственник и съм в процес на мислене къде да сложа ключе.


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Съб 14 фев 2015 20:01


Ето още снимки на пасатко...
Вижда се и десния фар от към водача как е станал след полирането.
И липсващата капачка от джантата се вижда :mrgreen търсих навсякъде за такава капачка, но няма никъде и ще се наложи да взема подобна която става...http://www.bestauto.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8/561-kapachki-za-djanti-volkswagen.html

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
xpl0d`
Мнения: 172
Регистриран на: Вто 21 авг 2012 0:56
Автомобил: VW Passat B7 DSG
Двигател: CFFB 2011
Местоположение: Gotse Delchev

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот xpl0d` » Съб 14 фев 2015 21:14


Красавец е колега :beer


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот malin.angelov » Вто 17 фев 2015 14:32


За капачка виж в продавалник. Не мога да се сетя, но на снимката са една планина от капачки и човека ги изпраща от Варна. Има всичко и цените не са лоши. Аз моите си ги взех от там :th_up


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Вто 17 фев 2015 17:47


Питах го, колега показах му и снимка и каза че нямал. Търсих навсякъде прерових целия гугъл и има само в Полша и той е търг, обаче незнам полски :banghead Има и в един сайт, в който ги продават 40 долара парчето :screwy
Поръчах си едни подобни 12 лв едната същия размер са 150 мм дано да станат ако не ще ги върна и ще търся другаде, мислех си да взема някакви тасове на VW и да ги изрежа, но това ще е в най - крайния случай.
Ето я и прословутата капачка, която я няма никъде, ако някой може да намери някъде номера й е 1J0071212 666, 8L0071212 666 RONAL
Изображение


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Сря 25 фев 2015 22:41


Колеги, тези капачки ги върнах, не станаха! Бяха 153 мм. и го питах по телефона дали са 150, каза дааа точно са измерени :beat_butt2 да ама не.
Сега ще търся някакви тасове да имат кръг с ръб 150 мм. да ги отрежа от ръба да не си личи и лепенки VW и с двоинозалепваща лента, какво да се прави малко пернишка изработка, поне няма да ме е страх да ми ги крадат :mrgreen
Друго забелязах днес докато фучах към Хасково, бях пускал на топло да ми духа климатроника и както си карам без пуснат климатроник си подухва малко топличко, след като пуснах да духа студено каточели се оправи, това така ли трябва да е и как се пуска ако искаш само вентилатора да духа :gruebel
Също така ми се разписка компа cervice след 3000 km. не видях какво точно пише, но мисля че това пишеше :gruebel това за смяната на маслото ли е, за какво е? Аз го смених, но не съм си занулявал сервис км-те, с VAG-COM къде се прави това?


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Моят Passat-ор

Мнениеот betaserk » Чет 09 апр 2015 10:45


Ето и една снимка от пролетта, малко на въздух с пасатко, и на аватар я сложих както се вижда!
Изображение
За сега съм в застой по пасата, пастирах си предния капак само, защото толко време имах покрай малкия палавник който е на 1 годинка и 3 месеца вече.
Смятам да правя много неща, но да видим кое ще стане и кое не, зависи и от $ и колко време ще имам.
Фолио ще слагам на всички джамове, джанти 17" искам и съм в процес на търсене, че тези седят много навътре и калника е празен, знам може и с фланци, но може да сложа на 17-ските ако не ми хареса как стоят, ще чистя под акумулатора, не че се наводнява, но за всеки случай, велура на вратите ще оправя, на дръжките ще махам тая гума, много грозно стои, диодни крушки на дългите и ксенон на късите ще слагам, че това жълто ме дразни, темпомат си сложих вече и съм много доволен, парктроник искам да сложа, че вече един път изтърках отдолу под предницата до гумата точно на мястото на което я снимах, но смятам да не дупча бронята а някакси отдолу ще ги прикрепя, хем да не дупча хем да засича бордюри.

Последна промяна от betaserk на Пон 29 юни 2015 13:46, променено общо 1 път.



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта