The blue combi

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот betaserk » Съб 12 ное 2016 22:21


И не ме викате на събора, сърдя се! :dummy :beat_butt2 :icon_sad




Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Нед 13 ное 2016 12:12


betaserk написа:И не ме викате на събора, сърдя се! :dummy :beat_butt2 :icon_sad


Ако ти се бият близо 200 км до Габрово, другия път си със официална покана :mhihi


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот betaserk » Нед 13 ное 2016 12:24


:icon_lol Аз мислех, че сте в Хасково, до там наистина не ми се идва :Mr Green Fun


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Вто 15 ное 2016 0:44


Това трябвало да стане - това и стана.. Благодаря на Господ че се разминах с толкова.. :stumm

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот betaserk » Вто 15 ное 2016 8:32


Аз вече минах от тоя път на стария пасат, пребоядисваш броня и си готов, обаче моята задна врата беше съвсем малко изкривена и не я пребоядисвах, ти по-добре си намери друга, но и номера и чудо, във филм се вкара, но поне е малкия дявол и не си пострадал ти. Какво стана, някой те удари или като мене като даваше назад и стана белята, сложи си и парктроник, родих се с това чудо, обръщане, паркиране, с него е лесно като детска игра.


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Сря 16 ное 2016 12:43


Номера се прехвърля лесно нита не е хванал нито подложката нито капака. Спрях на светофар в Габрово, светна зелено тръгвам и една леля спря в мен.. Надявам се застрахователите да изплатят прилична сума. Да сме живи и здрави, другото се постига. :th_up


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: The blue combi

Мнениеот Водния дух1 » Чет 17 ное 2016 20:45


Ти щом си жив и здрав, няма проблем-колата се оправя.


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Пет 30 дек 2016 20:00


Здравейте пичове. От както ме удариха не съм писал, нещата не бяха розови. Изплатиха ми след 7 дни прилична сума, но колата не е оправена. Сериозно обмислях продажба, в един момент нещата бяха на косъм да се стигне до обява със доста ниска цена, нямах никакво желание да шофирам, беше ми 2ро ПТП, в първото бях пасажер но беше по тежко. 1 месец колата не беше чистена, отвън беше тъмно сива, с много пясък кал и какво ли не, вътре горе долу ставаше, дори ароматизатори не и слагах, нещата вървяха на уволнение.... :surrender
Преди няколко дни реших да погледна нещо под капака, и бутнах един вакум че ми седеше като х.у надръвчен, качвам се, колата реагира по живо от преди, абе не е същата, на другия ден силиконовите вакууми бяха на лице, смених ги, вече наистина беше доста по добре, но днес пак от някъде изпусна, утре ще го търся.
Изображение


После смених две гумички на клапана за нафтата, пали с малко въртене, има въздух в системата, но почнах от него, тези дни ще сменя целия филтър с такъв без тяло.
Тук още е със старите гумички.
Изображение

После смених и маркучите за излишната нафта, моите сълзяха а ги бях сменял, нищо, здраве да е..
Изображение

Някой добър човек реши че му трябва решетка, ами взе си от 2 пасата, жалко че моята беше счупена, и вързана със свинска опашка :bishop :no
Изображение

Изпрах си филтъра за първи път, падна доста боклук от него, другия път мисля да си купя и спрей за омасляване, за сега ще кара така.
Изображение

Изображение

На 8-ми декември със един добър приятел :beer
Изображение


Пуснах едно запитване за турбина, ей така да видя какво се продава.
:biggrin
Изображение

Garrett 1749VA, дълго бленуваното по-голямо турбо. Избягвам да се усмихвам като идиот на снимките, но не можех, просто съм щастлив. :mrgreen Погледнахме го със познат, каза че му се вижда добро с луфт в границите, платих го и си тръгнахме. Как да стои в кашона, в стаята ми, и аз да бездействам? :mhihi Взех маркуч за бързата връзка, и към 14 часа я започнах, към 20 часа запалих и покарах, има си разлика във вървежа, но си трябва гориво за да върви. :cool :mhihi


Потребителски аватар
Voluminer
Мнения: 342
Регистриран на: Сря 03 авг 2016 14:00
Автомобил: Vw Passat B3
Двигател: 2e
Местоположение: Ловеч

Re: The blue combi

Мнениеот Voluminer » Пет 30 дек 2016 21:02


Време е за чип вече :mrgreen От какви обороти се усеща с тази турбина? По лагава ли е? Мисля че е време и за челен кулер :smile


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Пет 30 дек 2016 21:08


Още някои неща да се набавят и тогава чип. Реално има някакъв минимален лаг, но във средни и високи се усеща че е по голяма, иначе набира от същите обороти, когато и подадеш тръгва :mhihi Кулерче ще има по нататък. За тази година толкова, догодина живи и здрави, дай Боже повече. :th_up :love.vwclub

Весело посрещане на Новата Година. :beer


Потребителски аватар
Voluminer
Мнения: 342
Регистриран на: Сря 03 авг 2016 14:00
Автомобил: Vw Passat B3
Двигател: 2e
Местоположение: Ловеч

Re: The blue combi

Мнениеот Voluminer » Пет 30 дек 2016 21:17


Догодина продължаваме :th_up Като се пооправи времето и ако още не си сложил чипС ще дойда да направим сверка :cool Иначе няма много смисъл :mhihi Мога да осигуря и калибра c20xe ако моя пасат дойде слабичък :c020

Поздрави и весело посрещане! :beer


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Съб 31 дек 2016 2:48


Няма ядове, вадя вакуума на турбото и пак ще има интрига или бинокли за мен :mhihi

Калибра С20ХЕ си е сериозна кола, тоя мотор бие големи шамари, а ако е гледан и в кондиция :no :newsm66 За кефа може да се пуснем да видим резултата. :c010


Потребителски аватар
jorew
Мнения: 8
Регистриран на: Чет 05 май 2016 2:37
Автомобил: Audi B6 TDI Bora TDI
Двигател: AVF AJM
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот jorew » Съб 31 дек 2016 10:14


Няма по-сериозни коли от на Ицко Кадета... :mrgreen :mrgreen

Аз те питах в другия форум, ама тука видях, че е такова. Ако всичко се направи като хората резултата е много приятен от към вървеж. :a045


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Съб 31 дек 2016 12:27


Кадета е сила, карах го, добре се държи, иска С20NE само :mhihi

Като се понаредят нещата ще се види, ще мине и през дино някога, ама не ми е целта някакви луди коне, да ми прави кеф да я карам, а аз не съм алчен :mhihi


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: The blue combi

Мнениеот georgi_boichev » Съб 07 яну 2017 13:44


За много години Колеги, живи и здрави, и само напред през Новата Година! :love.vwclub :th_up

Едно от нещата които исках да направя, но все отлагах.

Вмести се перфектно с размерите на кутията, усилвателя е малко калпав но за първо време става. Довооолно думка :mhihi
Изображение

Колата стои зазимена пред дома :3
Изображение

Може би, но надали :mhihi
Изображение



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 188 госта