Passat CC 2.0TDI

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
cargiant
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 21 юли 2016 10:20
Автомобил:
Двигател:

Passat CC 2.0TDI

Мнениеот cargiant » Чет 21 юли 2016 10:38


Здравейте колеги!
Вчера купих въпросното возило в Англия ще се кара тук и където се наложи :biggrin
Много чудене падна но в крайна сметка просто я купих защото просто купето е уникално красиво разбира се в комбинация с чудесен поне за мен салон и оборудване. Много голям компромис беше за мен "ръчката" но DSG я познавам прекрасно и много ме е яд че VW така и не успяха да намерят златната среда и да осигурят повече живот на иначе прекрасната кутия. Както и да е...колата е на 80 000км не мили.... :wink разбира се обслужвана при VW но не видях смяна ремъци и ролки някой знае ли интервала? Маховика знам че има дертове но за момента не усещам проблем. Има ли други "тайни" CR мотора от това поколение? Инфо ще е полезно защото тия тука са абсолютни индианци и дори си задавам въпроса как продават и работят изобщо? :screwy
Прикачени файлове
image.jpeg
image.jpeg




Потребителски аватар
sako0o0o
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 03 фев 2013 13:20
Автомобил: VW Passat
Двигател: 1.9TD
Местоположение: Видин/Благоевград

Re: Passat CC 2.0TDI

Мнениеот sako0o0o » Пет 22 юли 2016 11:18


Честито автомобила е уникален безаварийно :)


skromnia1970
Мнения: 297
Регистриран на: Пон 16 май 2011 18:55
Автомобил: PASSAT B 6 Variant
Двигател: BMR 11.2006 DSG

Re: Passat CC 2.0TDI

Мнениеот skromnia1970 » Пет 22 юли 2016 12:37


Честито и много безаварийни км.
Зависи от модела на ангренажа/някои му дават 80000 км,други 60000 км/
При мен е закон и да се подсигуря-на 50000 км сменям.


cargiant
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 21 юли 2016 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat CC 2.0TDI

Мнениеот cargiant » Пет 22 юли 2016 12:46


:smile Благодаря ти колега! Нека всички да сме живи и здрави и да се радваме на возилата...
Ако мога да бъда в помощ на някой тук в UK след разговор с дилъра първото нещо което ми казаха е че ще трябва да посетя близкия сервиз на VW за нов софтуер...и смяна на ангренаж не се налага колата била планува за това 07.2017...или към 4-5г се извършва процедурата ако не си минал 90 000 мили. Имам сменени дискове с накладки и масла и филтри но аз така или иначе маслото ще го махам щото тук слагат Castrol а TBN а и характеристиките му хич не ни харесват но това няма значение. Днес ми правят следните процедури и към 18:30 тукашно ще е готова... :biggrin
https://m.youtube.com/watch?v=bZOvA9V_-8g
Целият кеф ще ми струва 267£ но гаранцията им е три години одобрена от VW което е добре ще направя снимки като е готова и качвам!



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 106 госта