Голф 1 MK1 1.8GTi, табло бушони

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф 1 MK1 1.8GTi, табло бушони

Мнениеот Ник никишето » Пон 21 авг 2017 19:12


Браточка що не сложиш от др кутия ключа за задна по спомен си работеше ако не има начин да се отвори и почистят контакторите аз на синхрото ми е същия ключ и след почистване тръгна




juliano31
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 09 фев 2016 16:49
Автомобил: VW Golf 1 GTI
Двигател: JJ 1983
Местоположение: София

Re: Голф 1 MK1 1.8GTi, табло бушони

Мнениеот juliano31 » Сря 13 сеп 2017 12:48


Привет,
Твърде ангажиран съм и не съм редовен с писането, това става ясно...
Но преглеждам темите с интерес.
Роди ми се второ дете преди месец, а и съм поизоставил нещата от година с GTi, но от месец го карам всеки ден, че другата ми кола е за ремонт и се удивлявам непрекъснато на 36г. си реликва колко приятно се кара и как брутално върви :)
Замислил съм да Ви разкажа как го закупих този рядък екземпляр и как го върнах на пътя, разбира се със много снимков материал, защото то се вдъхнових от темата на Иво и неговата драма с полу съживената Хармалийска лястовица!
За ел.стъкла се отказах и за още иновации също, предпочитам колата ми да е в оригиналния вид.
Километража е с оборотомер и дигитален часовник в средата, таблото е кожено от горе, но нямам борд компютър.
А към колегата ra1k0v, на бул. България съм с колата през деня, сервиза на Опел.


juliano31
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 09 фев 2016 16:49
Автомобил: VW Golf 1 GTI
Двигател: JJ 1983
Местоположение: София

Re: Голф 1 MK1 1.8GTi, табло бушони

Мнениеот juliano31 » Сря 13 сеп 2017 15:46


А по повод, за светлините на задна скорост, има една букса на опашката на скоростната кутия и е със 7 пина, пръсках с контактен спрей, но явно си е за нов датчик....


Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф 1 MK1 1.8GTi, табло бушони

Мнениеот Ник никишето » Сря 13 сеп 2017 20:47


браточка от др кутия го свали , мини тия дни след бачкане и да видим дали някой мога да го съживя хем да видиш бегачката ми че съм се захванал да я оправям :)



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта