Golf 3 GTD

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Pachbata
Мнения: 0
Регистриран на: Съб 25 фев 2017 12:23
Автомобил:
Двигател:

Golf 3 GTD

Мнениеот Pachbata » Съб 25 фев 2017 15:05


Здравейте колеги искам да ви разкажа за моят звяр голф 3 GTD 1.9 75hp дизел 93-та набори сме и вървим ръка за ръка взех го доста евтино за 900лв без зимни гуми и малко ръжда на задния капак започнах да го карам и ми се стори доста бавен и скопен като имам предвид че няма турбина не е голям двигател но това не е пречка за тази машина. 1.оправих ходовата част. 2. Смених въздушния филтър с спортен на HKS AIR FILTER овален махнах маркуча и го сложих директно да смуче запалил го промени се рученето почна да ръмжи така че ако не кажа какво е под капака няма да повярват като също сме дигнали малко оборотите. 3. Смених филтър на купето маслото масло на хидравликата. 4. Смених горивния филтър също така нови гуми за зимата както и дясно огледало заден стоп че беше пукнат с нов акумулатор. Сложих му ксенон крушки 100w смених бушоните и генерацията изчистих двигателя/ карам с 15-ки лети джанти стана красавец има още да се пипне но има време вози хубаво твърдо което е нормално за марката и така след всичко това се промени и на вървене на дълго го опънах с 3-ма човека 155км карам с гориво авио дизел и екто на дизел и тогава разбрах едно че не е важно да си с голям двигател за да развиват голяма скорост а е до подрахката. В всички случаи ми стъпи на 1600лв харчи ми към 6 зимата за лятото ще видя нов съм във форума и исках да споделя какво имам както да ми дадете някой друг да съвет не се състезавам обичам тръпката и скоростта но исках да съживя старчето и да да ми върши работа.
Четя из форумите интересни неща както и многото запалени фенове на мощните двигатели но това коства много пари а и за нашите пътища....
Не мога да кача снимка че е по голяма от позволено то като mg




Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 164 госта