OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Разкажете, споделете, похвалете се със своя Volkswagen - тук всеки може да има тема
Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Пон 16 окт 2017 11:14


BARTH написа:Колега, Роско, много е лошо е човек да не може да губи, докладвай ги и на Господари на ефира и може след като разкриеш цялата тази "конспирация" да се смилят и да ти подарят едни фарчета да си ги ползваш със здраве! :mhihi :mhihi


Не съм изгубил защото не е имало в какво да участвам.Всичко е било ясно преди пускането на смешната форма с цел реклама.
И не е нужно никакви господари аз ще пиша докъдето трябва пък ще видим какво ще стане.
Ако опра до тези хора да трябва да се смилявът над мен по добре да се хвърля от някъде.




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Vlad777 » Пон 16 окт 2017 11:42


Ще те помоля да приключиш да пишеш в темата - достатъчно мнения написа в нея - каквото е имало да кажеш, мисля, че си го казал, така че ако продължаваш да пишеш едно и също във всяко второ мнение в темата - ще получиш предупреждения. Разбрахме, че си "измамен" със сериозна сума... Това не е чат. icon_idea

Прочети пак условията - "един късметлия безплатно да стане щастлив собственик на комплект нови фарове" - нито пише, че ще има конкурс, нито каквото и да е друго - участваш и каквото се падне. Не виждам нещо по-специално да ти е обещано на теб, та си недоволен?! С какво "изгоря" от тази измама (това е реторичен въпрос - няма нужда от отговор.). Осрам дават наградите и естествено, че те могат да решават как да изберат колата, която ще ги представлява на автосалона - може да е бил първия кандидатствал бял голф, може просто звездите да са им го казали или Господ да им е дал знак. Все тая - те никъде не са обявили, че ще првят кастинг, така че не виждам да е нарушено каквото и да е обещание. Един от всички си е получил фаровете, а всички други крушки. Безплатно.

Относно рекламата - естествено, че е реклама - те иначе едва ли щяха да го правят. Факт е, че всички получиха напълно безплатни подаръци, срещу попълнена една форма за 30 секунди. Дай боже да има повече такива фирми, които подаряват по нещо на всички! Според мен даже е прецедент това. Адмирации за което. icon_idea


mitice
Мнения: 379
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 19:59
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот mitice » Пон 16 окт 2017 11:54


Vlad777 написа:Ще те помоля да приключиш да пишеш в темата - достатъчно мнения написа в нея - каквото е имало да кажеш, мисля, че си го казал, така че ако продължаваш да пишеш едно и също във всяко второ мнение в темата - ще получиш предупреждения. Разбрахме, че си "измамен" със сериозна сума... Това не е чат. icon_idea

Прочети пак условията - "един късметлия безплатно да стане щастлив собственик на комплект нови фарове" - нито пише, че ще има конкурс, нито каквото и да е друго - участваш и каквото се падне. Не виждам нещо по-специално да ти е обещано на теб, та си недоволен?! С какво "изгоря" от тази измама (това е реторичен въпрос - няма нужда от отговор.). Осрам дават наградите и естествено, че те могат да решават как да изберат колата, която ще ги представлява на автосалона - може да е бил първия кандидатствал бял голф, може просто звездите да са им го казали или Господ да им е дал знак. Все тая - те никъде не са обявили, че ще првят кастинг, така че не виждам да е нарушено каквото и да е обещание. Един от всички си е получил фаровете, а всички други крушки. Безплатно.

Относно рекламата - естествено, че е реклама - те иначе едва ли щяха да го правят. Факт е, че всички получиха напълно безплатни подаръци, срещу попълнена една форма за 30 секунди. Дай боже да има повече такива фирми, които подаряват по нещо на всички! Според мен даже е прецедент това. Адмирации за което. icon_idea

А все пак можели да се разбере да видим кой е спечелил и как му стоят :D фаровете или не е обявено


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Пон 16 окт 2017 11:54


Vlad777 написа:Ще те помоля да приключиш да пишеш в темата - достатъчно мнения написа в нея - каквото е имало да кажеш, мисля, че си го казал, така че ако продължаваш да пишеш едно и също във всяко второ мнение в темата - ще получиш предупреждения. Разбрахме, че си "измамен" със сериозна сума... Това не е чат. icon_idea

Прочети пак условията - "един късметлия безплатно да стане щастлив собственик на комплект нови фарове" - нито пише, че ще има конкурс, нито каквото и да е друго - участваш и каквото се падне. Не виждам нещо по-специално да ти е обещано на теб, та си недоволен?! С какво "изгоря" от тази измама (това е реторичен въпрос - няма нужда от отговор.). Осрам дават наградите и естествено, че те могат да решават как да изберат колата, която ще ги представлява на автосалона - може да е бил първия кандидатствал бял голф, може просто звездите да са им го казали или Господ да им е дал знак. Все тая - те никъде не са обявили, че ще првят кастинг, така че не виждам да е нарушено каквото и да е обещание. Един от всички си е получил фаровете, а всички други крушки. Безплатно.

Относно рекламата - естествено, че е реклама - те иначе едва ли щяха да го правят. Факт е, че всички получиха напълно безплатни подаръци, срещу попълнена една форма за 30 секунди. Дай боже да има повече такива фирми, които подаряват по нещо на всички! Според мен даже е прецедент това. Адмирации за което. icon_idea



Отговори ми на въпросите както направих аз.
Или само на един
Защо на всеки участник без да е питал започват да му казват различна версия за случая?Това коректно ли е според теб държа да ми отговориш защото виждам си запознат и си навътре с нещата.
А за подаръците заповядай да ти дам крушките когато ти е удобно да им се радваш!
А за писането на едно и също и ти го правиш но за съжаление няма как да те предупредя :screwy и доста добре бягаш от въпросите казвайки единствено и само твоите расъждения.
И довечера ще напиша само още 1 мнение по темата с снимки за да видим тогава какво ще е оправданието!

Последна промяна от RO$$KO на Пон 16 окт 2017 12:01, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Vlad777 » Пон 16 окт 2017 12:01


Защото могат. Дано това да отговаря на въпросите ти.


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Пон 16 окт 2017 12:03


Vlad777 написа:Защото могат. Дано това да отговаря на въпросите ти.

Отговори ми на друг въпрос че клуба в твое лице защитава лъжци.
Лек ден!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Vlad777 » Пон 16 окт 2017 12:18


Клубът и хората, които поддържат форума никога не биха си позволили да защитават лъжци по каквато и да е причина. Внимавай с квалификациите, защото излизаш извън добрия тон icon_idea

Клубът е осигурил възможност на един от феновете на марката да спечели комплект фарове, а всички останали да имат утешителна награда.

В случая:
1. Осрам са обещали един от автомобилите да отиде на автосалона с нови фарове, което е изпълнено.
2. Осрам не са обещавали, но са решили да дадат на всички утешителни награди за участието им - също изпълнено.

За да има лъжа и измама трябва да има някакво разминаване между обещаното/обявеното и изпълненото, сешсе? В случая единственото разминаване е между това, че си очаквал да ти да получиш фаровете, а ги е получил някой друг. Това не се нарича измама, а лична драма.


Потребителски аватар
RO$$KO
Мнения: 454
Регистриран на: Пон 31 авг 2009 15:04
Автомобил: VW MK6 GTI
Двигател: TSI EA888 2009
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот RO$$KO » Пон 16 окт 2017 12:31


Няколко човека от клуба отиват на солона за да получат подараците си!
От Osram им казват 3 различни взаимноизключващи се версии за избора на автомобил - това се нарича ЛЪЖА!
Ти на въпроса ми какво е това и дали е редно ти отговаряш с :
Защото могат.
Сеш се къде разминаването?

Последна промяна от Vlad777 на Пон 16 окт 2017 12:35, променено общо 1 път.
Причина: Вече получаваш предупреждение!


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот bobocamaro » Пон 16 окт 2017 12:59


RO$$KO написа:От Osram им казват 3 различни взаимноизключващи се версии за избора на автомобил - това се нарича ЛЪЖА!

"Казват" не работи - не пред "господари", не пред Цацаров. "Казват" означава нищо. :banghead
Понеже темата добива изключително нелицеприятен вид, някой има ли възможност да покаже общите условия на тази томбола?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот Vlad777 » Пон 16 окт 2017 13:35


Всъщност това не е томбола и не е игра и никъде не е обявено като такава. Няма общи условия, нищо не се залага и нищо не се изисква. Колата не е избрана чрез жребий, а е такава, която им върши работа. ОСРАМ си търсят кола за представяне на автосалона и се обръщат към VWclub.bg за съдействие. Съответно се пуска тази тема за набиране на такива автомобили, от които да си изберат този, който ще им свърши работа и който ще оборудват за да го представят на автосалона с новите фарове. Съответно желаещите попълват формата, а от ОСРАМ започват да звънят, попадат на автомобил, който им върши работа и си го подготвят за изложението. А на останалите, защото са изявили готовност също да си предоставят колата са им подарени подаръчни комплекти с крушки.


Потребителски аватар
BARTH
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 03 ное 2011 19:18
Автомобил: VW Golf MK6 2.0 TDI CR DSG
Двигател: CBAB 2009

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот BARTH » Пон 16 окт 2017 13:37


Vlad777 написа:
За да има лъжа и измама трябва да има някакво разминаване между обещаното/обявеното и изпълненото, сешсе? В случая единственото разминаване е между това, че си очаквал да ти да получиш фаровете, а ги е получил някой друг. Това не се нарича измама, а лична драма.



Кратко, точно и ясно!!!


Потребителски аватар
N_F_B
Мнения: 101
Регистриран на: Сря 15 мар 2017 17:27
Автомобил: Passat B5 5
Двигател: AMX 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: OSRAM подарява безплатен LEDriving Xenarc за Голф 6

Мнениеот N_F_B » Пон 16 окт 2017 16:33


евала на Osram, пък :c020

Предтавям си ако не бяха ги дали на пича със счупения голф, който видимо няма възможността и/или мотивацията да си смени сток фаровете с LED такива... те тогава ако бях на негово място щях да се тръшкам и да мрънкам, че са ги сложили на някъв лъскав голф, в безупречно състояние, видимо поддържан от човек, който ако пожелае - би си закупил съответните фарове (сиреч - нямаше да ги е... "спечелил", а щяха да са му ги спестили :wink )


RO$$KO написа:не ми е никакъв проблем да си ги поръчам от магазин за авточасти с 30% надолу ако ми е толко зор

:exclaim

Другото - човекът се е съгласил да му вземат колата за няколко дни, докато останалите са били "АААма как... на мен ми трябва, няма как да ви я оставя", и да си остане с рекламните стикери на OSRAM
Щото в крайна сметка цялото нещо е за реклама... ако някой си е помислил, че има някаква друга причина.... меко казано не е 'дорасал' не за голф 6, ми за каруца :c020



Върни се в “Моят Volkswagen”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта