някои може ли да ми даде инфо за vw sharan дизел

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
bobitur
Мнения: 1172
Регистриран на: Съб 02 юни 2007 17:26
Автомобил: ford galaxy 1.9 tdi 90+chip
Двигател: 1Z
Местоположение: Пловдив

някои може ли да ми даде инфо за vw sharan дизел

Мнениеот bobitur » Чет 24 яну 2008 10:02


Предстои ми закупуването на Шаран дизел и не знам дали има печка как да разбера има ли монтирана печка. Колата е 96 год. има климатроник (от него ли се настроива тази печка или е автоматична)




Потребителски аватар
Adnan
Мнения: 3535
Регистриран на: Чет 08 фев 2007 14:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Adnan » Чет 24 яну 2008 10:34


Ако има печка мисля, че е автоматична. Имаше една тема някъде колега се оплакваше от печката, че тръгва ауто след пускане на парното и че горяла множко ли беше нямам спомени. Точно и той беше с шаран.

Питай търсачката.


Потребителски аватар
gr_kanev
Доктора
Мнения: 5650
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 9:01
Автомобил: VW Transporter T5 2006
Двигател: AXD
Местоположение: Търговище

Мнениеот gr_kanev » Чет 24 яну 2008 10:53


Вариантите са два - или има печка, или не. Т.е. печката не е стандартно оборудване. Отделен е въпроса, че може някой да я е махнал, или пък да не работи.
Ако има, има два варианта за управлението й. Повече инфо - ТУК. Ако четеш руски или немски, може и още да намериш (по-близо до извора). Линковете са в края на последния ми пост там.
Щом е с климатроник, управлението е автоматично (от него). Печката се намира под шофьорската седалка, към нея има тръби (за гориво), въздуховоди, и ауспух.


Потребителски аватар
asentm
airman
Мнения: 3081
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 17:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот asentm » Нед 27 яну 2008 20:47


гледай внимателно за следните неща ... карета, външни и вътрешни и шум в кутията щото е скъпо и е форд, даим го туря в некадърниците, т.е всичко каквото е форд по колата, а то е салон седалки и скорости е чупливо



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта