Избор на голям автомобил...

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 14 юни 2006 10:53


Честито, супер колица, да те слуша, ама много :wink:
п.с. я да видим кой остана с фолксваген :wink: :cry:




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8306
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Мнениеот Stivi » Сря 14 юни 2006 17:03


Мдаа и според мен е класен автомобил само да не беше с такъв "апетит" звяра му с звяр :lol:


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13446
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот kris11 » Сря 14 юни 2006 21:24


Скапана и калпава 156 ца. Ако може дай боже да е 2,4 JTD ама моторът който се слага на 166 цата. :( фул екстри за които на други коли се плаща яко. За вървене няма смисъл да споменавам.

А пък дано да паднат цените една калпава 159 ка хич няма да ми е зле - ще се примиря ,че е калпава.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Сря 14 юни 2006 22:03


daemon написа:От около 2 седмици имам удоволствието да карам A4 1.8T quattro - само "карач" за момента:) ...

Абе колеги, човека каза, че само го кара, вие взехте да му честитите. То хубаво колегиални пожелания, ма чакайте да си купи нещо. А иначе за по - голям автомобил от Golf ІІІ - Bora или Passat. Да, верно, скъпички са, ама защо ли?! И не искам да чувам, че е защото им се носи такава слава. Една е причината - защото са добри и се търсят. С един от "малкото" възможни 1.9 TDI двигатели на VW и нещата спят. Като прочетох разходите по поддръжката на 2.5 TDI и свят ми се зави. Но ако човека има възможност да поддържа - защо не. Успех в избора :да: и безаварийни километри :drive .


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vizor » Сря 14 юни 2006 23:26


Бъркаш колега.. човека е написал че от 2 седмици има честта да кара такава кола... което се предполага че я притежава.. чети между редовете :)


Потребителски аватар
daemon
Мнения: 289
Регистриран на: Пон 21 фев 2005 17:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот daemon » Чет 15 юни 2006 17:47


dobrinb написа: Абе колеги, човека каза, че само го кара, вие взехте да му честитите. То хубаво колегиални пожелания, ма чакайте да си купи нещо.


колегата е прав :) не съм си дописал като хората съобщението че беше късно май - служебно ми е и ще го карам и аз не знам докога :( просто исках да споделя мнение за колата... ще гледам по натам да се върна към марката на клуба ;)



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта