Мнения за Поло 6N

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
CO`4001`BB
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 0:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ботевград

Мнениеот CO`4001`BB » Сря 30 юли 2008 18:23


B12Gold написа:Колега погледни дата-та на темата. Недей се рови в историята, много прах има там. :lol:
Моето поло е 94-та година, от Италия и беше на 120 000 километра. С мнохо добър вид вътре и вънка! И по-горе са го казали - Въпрос на късмет .....



А твойта наистина ли мислиш че е била на 120000 8)

Циганите са си ебали мамата и те връщат :lol:




Потребителски аватар
maslinkov
Мнения: 1700
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 7:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливен
Контакти:

Мнениеот maslinkov » Сря 30 юли 2008 18:53


vaskoto1 написа:докато не съм забравил.
италианка от крайбрежен град е голямо НЕ-НЕ!!!
гледай да е от вътрешноста на страната-по малко са ръждиви-край морето ръждата ги изяжда и наште ги козметисат тука и айдееее след 5-6 месеца тя се разчасти...

Това е единственото, което трябва да спазваш. След като я вземеш, ще говорим пак......
ПП. Това значи че колите от Италия с нищо не отстъпват от изгнилите са събратя от Германия.


Потребителски аватар
maslinkov
Мнения: 1700
Регистриран на: Вто 03 юли 2007 7:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сливен
Контакти:

Мнениеот maslinkov » Сря 30 юли 2008 18:57


И да не забравяме, че нашите постове обслужват преди всичко автоджамбазите!


hipokrat
Мнения: 74
Регистриран на: Сря 02 апр 2008 15:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот hipokrat » Чет 31 юли 2008 13:39


Извинявам се че не е съвсем по темата,но колега кой ти каза тва за тоя един кон, че ме хваща смешката, след като в данъчната декларация въвеждаш киловати и в талона ти пише също киловати. За да не е пълен спама, колега от работата ми има поло с двигател 1,4, 60 коня и е изключително доволен, маневрена и пъргава количка и по мое мнение, аз обаче си карам с единия кон отгоре и смятам че по добър мотор от 1.4, 16V e единствено 1.6 GTI, което ако не се лъжа беше 125 кончета. Като добавка дълго имаше убеждаване че по големия брой клапани ще ми се отрази драстично на разхода и тнт, не съм особено съгласен, въпрос на каране. Като имаш високооборотна количка, лесно и бързо си на 5-та и си подържаш с нея 50км/ч безпроблемно. Като цяло мойто мнение е не падай под 1.4 за обем на двигателя и късмет с покупката.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта