Добри отзиви от автокъщи

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Fifa
Мнения: 748
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 10:16
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
Местоположение: София

Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Fifa » Пет 13 авг 2010 14:19


Пуснах търсачката, но не успях да намеря подобна тема.

Всички знаем за общото мнение за колите по автокъщите - боклуци, таралясници, леко измити и намацани толкова, че да ни хванат окото и т.н. и т.н.

Все пак си мисля, че може би макар и малко, но има и свестни автокъщи, които работят честно и продават сравнително хубави и качествени автомобили (все пак говорим за коли 2-ра употреба)

Тааа... идеята ми е - ако сте останали доволни от някоя автокъща - било то от колите, от отношението, от условията, от коректността им, да го споделите, за да могат и други да почерпят от вашият опит.




Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот groznika » Пет 13 авг 2010 14:28


Според мен понятията честност и търговец взаимно се конфронтират в България. Особено що се отнася до автомобили втора ръка.
Просто ако си честен в този бранш си обречен на бърза и болезнена бизнес смърт :)


Потребителски аватар
Velko
Мнения: 1453
Регистриран на: Пон 22 мар 2010 13:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Velko » Пет 13 авг 2010 14:35


Първи добър отзив - автокъща Ковачев , Горубляне.


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот chefito » Съб 14 авг 2010 8:42


Търговец на коли втора ръка, в цял свят е синоним на измамник...не е само в БГ...предполагам и тук си има изключения, но аз лично залагам, че ще са макс 3-4% от всичките....


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Spas » Съб 14 авг 2010 15:00


Много добра тема......то там всичко е относително де, но все пак преди няколко дена съдействах за закупуване на кола от автокъща (забравих и името) в квартал Мусагеница, СОфия, точно под метроспирката там, на един голям охраняем паркинг е..колата беше добра, търговеца беше много учтив и отзивчив...направи всичко както трябва, даде всички нужни документи и накрая дори и изрови резервните ключове и пластмасовия ключ, който е изключително голяма рядкост! Евала на пича, ако мога да му закарам и 1 клиент още, ще го направя! :)


Потребителски аватар
Fifa
Мнения: 748
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 10:16
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Fifa » Нед 15 авг 2010 12:35


idiotchooo написа:Много добра тема......то там всичко е относително де, но все пак преди няколко дена съдействах за закупуване на кола от автокъща (забравих и името) в квартал Мусагеница, СОфия, точно под метроспирката там, на един голям охраняем паркинг е..колата беше добра, търговеца беше много учтив и отзивчив...направи всичко както трябва, даде всички нужни документи и накрая дори и изрови резервните ключове и пластмасовия ключ, който е изключително голяма рядкост! Евала на пича, ако мога да му закарам и 1 клиент още, ще го направя! :)

За тази ли става дума - http://darvenica.mobile.bg/ ?


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19114
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот stefan4o » Нед 15 авг 2010 12:52


Не че нещо, ама тези половината им коли са УНИКАТ написано точно така с големи букви. Да не говорим, че някои като Шкода Фелиция и Пежо 106 са им писали бордови компютър, абе пълна лудница, не бих стъпил в тая автокъща. mhihi


Потребителски аватар
moleo
0888
Мнения: 755
Регистриран на: Сря 30 авг 2006 9:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот moleo » Нед 15 авг 2010 13:10


Обади ми се на лично, ще те заведа, там където аз си купих моята кола. Хората ги познавам от над 15г.
Аз не бих се прецакал :) така, че с радост ще помогна. Колите са от Германия и са в изключително състояние


Потребителски аватар
Fifa
Мнения: 748
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 10:16
Автомобил: VW Passat 5.5
Двигател: 1.9 TDI AWX
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Fifa » Нед 15 авг 2010 19:47


Получих добри отзиви за Автокъщи "МАК" и "Боми Ауто" в София


K
Мнения: 1332
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот K » Нед 15 авг 2010 23:14


Боми ауто ги следя по-често от която и да е друга автокъща. Това което ми прави впечатление, че много бързо си продават колите. Щом се продават явно има защо. Чувал съм и добри отзиви за тях от други хора. Според техните думи продавали по 20-на коли на месец. Е, сигурно си имат и кусурите, но ми се виждат по-читави от горублянските.

За "МАК" имам отрицателно мнение. Ходих да гледам кола преди няколко месеца, толкова зле изглеждаше за парите си, че направо... . А и тези приказки "цени не коментираме" още повече ме отблъскват. Колата до ден днешен стои там, като са и свалили поне 2 бона.

Мой приятел си купи Астра оттам, абсолютна кошница се оказа, какво ли не се е чупило по тази кола.


kam4o
Мнения: 19
Регистриран на: Пет 01 юни 2012 14:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот kam4o » Пон 25 юни 2012 14:57


Аз бих дал лоши отзиви за автокъща "Ласерманов", намираща се до ОМВ-то на изхода на Цариградско шосе. Наскоро купих Туран от тях. Според написаното в обявявата " Перфектно състояние, един собственик, реални километри", според установето в сервиз на Фолксватен - автомобила е използван като такси в Италия, скоростна кутия за ремонт, тампони / всичките/ за смяна, накладки износени, за "реалните" 110 000 км. никой не може да каже колко са, защото компютъра на колата е пипан "майсторски" и няма достъп до него.... а цената, като на германските. Очаква ме ремонт за около 2 бона най-малко. Така че колега бегай далеч от тях.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот radi_nrj » Пон 25 юни 2012 15:39


Един мой съвет - като купувате кола 2-ра употреба от автокъща не ги слушайте какво ви говорят защото 99% от случаите и те не са на ясно какво точно е състоянието на колата.

Иначе от към документалната част и бързото обслужване съм доволен от Автокъща "Факт". Предлагат и регистриране на колата в КАТ, което на мен ми спести доста време, а и им дават хубави номера :D


Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот IvailoOo » Пон 25 юни 2012 20:53


radi_nrj написа:Един мой съвет - като купувате кола 2-ра употреба от автокъща не ги слушайте какво ви говорят защото 99% от случаите и те не са на ясно какво точно е състоянието на колата.



Това си е до човека по-скоро.Моята я купих от Варна(не помня името на автокъщата)Три момчета на около 22-23г. я държат и са супер пекани и за нищо не излагаха.Даже се обадиха на едни техни познати скалъпихме и една екотакса за 45лв. и уредиха транспорт до Балчик за 25лв :screwy Просто нямам какво да кажа освен ЕВАЛА на такива хора,понеже и други познати си купиха коли от същата автокъща


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот vucata » Пон 25 юни 2012 20:58


БомиАуто ! Много добро обслужване на клиентите, както и перфектни автомобили 2ра ръка. Познавам лично човека който им докарва автомобилите. Щях и да работя там, но вече ми бяха направили договор в куриерска фирма. Шефа на Автокъщата е много стабилен човек, сериозен и не е ментраджия. Познавам около 10-20 човека които карат коли от там и до сега нито един не се е оплакъл :beer


WasteLand_TD
Мнения: 740
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 9:31
Автомобил: E60_LCI_M57TU2_235+Golf4_ASV
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот WasteLand_TD » Пон 25 юни 2012 21:00


И от двете съм купувал :)

МАК - много зле , ама много, даже хипер зле
От Боми - много доволен



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gogogo79 и 57 госта