Добри отзиви от автокъщи

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
genata82
Мнения: 534
Регистриран на: Чет 29 юли 2010 22:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот genata82 » Пон 25 юни 2012 21:52


Аз също съм доволен от Боми Ауто, купил съм за мен или за мои познати общо 6 коли от тази автокъща, включително и моя голфец. Доколкото знам там голяма част от колите се купуват от автосалони в Италия (не от морги). Собственика е сериозен и е печен!

п.п. И все пак считам, че това е чисто индивидуално мнение - ако някой е купил една единствена кола от там и тя се е строшила или е била проблемна, за него тия хора ще са измамници...




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот dobrin » Пон 25 юни 2012 22:03


Добро впечатление правят обявите на Боми Ауто в нета, както и начинът има на представяне на автомобилите на място.
Лошо впечатление два поредни пъти ми прави леко надменното отношение на едно пишлеме там, около 22-3 годишно. При питане за тестово каране на автомобил и двата пъти в разстояние от около 3-4 месеца, последния път в събота, получих въпрос - сериозни ли сте? Да не се возим само?! Сульо! С 16 000 в джоба дали бяхме сериозни?
Отидохме в една автокъща по-надолу по Околовръстното, Futruauto, харесахме и капарирахме автомобила точно половин час след това. Те също ми допадат като начин на представяне на автомобилите, като отношение към клиента, ще видим закупения от тях автомобил дали става и тогава ще кажа дали в това отношение може да се препоръчат.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот vucata » Пон 25 юни 2012 22:07


Дам...сина му е това колега... :Mr Green Fun
Една от причините да не работя там 8)


Потребителски аватар
siso_k
Мнения: 1221
Регистриран на: Вто 10 авг 2010 9:29
Автомобил: 1999 VW Golf
Двигател: AKL
Местоположение: Ветровития град
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот siso_k » Пон 25 юни 2012 22:39


нямам лични впечатления, но от това което е в нета - колите на Боми ауто изглеждат стегнати.

една автокъща от Сливен АутоМК /на входа от към петолъчката/. Също нямам лични впечатления, но в Мобиле следя, че често пускат нови обяви, което значи че продават. Това според мен е индикация за качество.


Потребителски аватар
Limit3d_Edi7ioN
Мнения: 37
Регистриран на: Съб 05 мар 2011 0:24
Автомобил: Audi 80 B4
Двигател: 1Z 1992
Местоположение: Добрич

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Limit3d_Edi7ioN » Нед 08 юли 2012 18:18


Лично аз съм останал с много добри впечатления от А2. :bowdown
Всяка тяхна кола е повече от добра.
И не говоря само за коли от 50000 лв нагоре, а и за коли за простосмъртни като нас. :mrgreen:


kalidental
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 29 апр 2011 9:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот kalidental » Вто 16 апр 2013 23:23


"нямам лични впечатления, но от това което е в нета - колите на Боми ауто изглеждат стегнати."
Хора,никога ама никога не купувайте коли от БОМИАУТО-страшни мошенници,измамиха ме с един автомобил.Автомобила беше доста скъп,уж на малко километри-74000, а в оторизирания сервиз се оказа ,че колата е на 224000 километри и с доста сериозни дефекти.Дори не ми върнаха капарото след като се отказах да купя"дарака".Иначе на външен вид ги докарват като "уникати", а откъм техническо състояние са пълни.......Да не говорим ,че нищо не разбират от автомобили,само се правят на разбирачи,който им се върже ,върже......Наскоро се запознах и с други ужилени,не са малко.....Коментираме да направим сайт"АНТИБОМИАУТО" и да им докажем,че нямат място на автоборсата.Е благодарение на тях ,се отказах от марката МЕРЦЕДЕС и си купих ТУАРЕГ,от който съм много доволен.Туарега си го купих от автокъща АВАНГАРД-Горубляне.Много съм доволен от обслужването,сделката стана буквално за един ден,в рамките на няколко часа,включвайки и застраховката и прехвърлянето.Автомобила се оказа наистина уникат - и ми служи вярно вече две години.Най-важното е ,ЧЕ НЯМА ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ,като някои други измамници.БОМИАУТО-НИКОГА,АВАНГАРД(ГОРУБЛЯНЕ)-ВИНАГИ. :scare3 :scare3 :scare3 И за да не мислите ,че ви лъжа мога да дам много подробна информация за нещата,които изложих на ЛС.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Vlad777 » Сря 17 апр 2013 9:42


Колега, прочетох ти темата в Мерцедес форума: http://www.mercedes-club-bg.com/forums/index.php?showtopic=32598 , но да препоръчваш горублянска автокъща не е етично :mhihi

Там дори да има честен търговец, той ще умре от глад до 6 месеца ако не връща километражите. Как да просъществува ако продава коли на по 200-300 хиляди, ако на съседния плац продават същите на 120-130 хиляди на същата цена?


kalidental
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 29 апр 2011 9:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот kalidental » Вто 21 май 2013 0:23


Смятам,че най-важно е "ние" като купувачи да си помагаме взаимно ,а не да се съдим!Не съм се опитвал да правя реклама на АВАНГАРД(извинявам се ,че така е прозвучало).Вероятно се превъртат километражи ,но за мен бе по-важно,че Мерцедеса беше с много сериозни проблеми по двигателя.А и другото ,бе по-важно ,че след като разбраха,че автомобила има нужда от сериозен ремонт-струващ не по-малко от 7-8000 лв,те не ми върнаха капарото.Значи първоначално те омайват за автомобил на малко километри,в перфектно състояние и едно кило други суперлативи ...............и в един момент в сервиза приемчика в БАЛКАН СТАР ти вика.....колата е на 224000 км и има нужда от това и това да се прави в размер на десеткихиляди да не казвам колко...да не му стане лошо на някой....и нашия приятел от БОМИАУТО,ме успокоява ,че ще ми свали 1000 лв още ,но капарото няма да ми върне!!!!!!!!!!!!!!! :beat_butt2 .А от АВангард,чисто и просто не ме излъгаха,просто в сервиза потвърдиха"перфектното състояние" и то без да ми взимат капаро предварително.А пък дали са от Горубляне,че друг път превъртали километражи и т.н.може би е така.Аз смятам ,че е неетично да си замълча за БОМИАУТО и е доста етично да похваля АВАНГАРД.Какво от това,че работят на Горубляне.Е, от цялата работа най-доброто е ,че си купих Туарег, от който съм много доволен!


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Вълчан » Чет 23 май 2013 18:37


Специално във БОМИ АУТО има един Пасат 5 125к.Перфектен пише.Първо нямаше акумулатор.Тотално умрял.Второ не му работеха задните стъкла нито от шофьора нито от задните копчета.И наи важното при работата на мотора се долавя някакво стържене метално откъм мотора.Не е ролка със сигурност....Викам му на оня плешивият продавач... Какъв е този стържещ шум....Оня зяпа слуша и вика верно има нещо ама не се знае какво без да го погледнат.Ами писали сте че е проверена колата във вашият сервиз и е ПЕРФЕКТНА.Гледаме ремъците доста запазени.Викам му колко ще излезе при вас обслужването понеже предлагате тази услуга....Ааа какво ще ги сменяш ремъците те са нови то се вижда ми вика.....Какво да приказвам повече със продавач със Пернишки акцент...Едно на ръка че не е 1998г ...Имаше и няколко доста добри коли там...ама само няколко.Дали ще е Боми Ауто или СИМ АУТО или МАНГАЛ Ауто всички са един дол дренки.Има читави но има и доста куци коли.Хубавото е че вече хората гледат и не се вързват без преглед във сервиз.А и онези момчета от ОГЛЕДИ им бъркат вече доста сериозно бизнеса...


tompkins
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 27 ное 2013 22:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот tompkins » Чет 28 авг 2014 18:33


Според европейското законодателство имаш право със документа от официалния сервиз, който доказва километрите на колата да осъдиш автокъщата за измама. Мой приятел то е правил. Санкциите за автокъщата са огромни, освен това ти връщат парите.


Потребителски аватар
opsi4
Мнения: 105
Регистриран на: Пон 26 сеп 2011 17:15
Автомобил: BMW E91 06
Двигател: Yamaha FZ6 S2 09
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот opsi4 » Сря 03 сеп 2014 11:32


В Горубляне са пълни измамници, не ви съветвам и колело да си купувате от там, имам познати, които изгоряха с различни " Уникати" :beat_butt2 :beat_butt2
Много е несериозно да се твърди и въобще да се говори, колко са сериозни и тем подобни...
както казаха и други колеги всички там са един дол дренки.. прелъскват старите с дараци (имам познат майстор в Горубляне, на който му ги карат на килограм, колкото да закърпи положението, да приличат на нещо и да се търкалят) , връткат километража поне тройно!!! и най-интересно ми беше като питах един продавач на колко километра реално е колата и ми вдига рамене... :rocketwhore
Има една автокъща в самото начало на Горубляне, там са: много нахален и нагъл син, баща му измамник от класа и жена му върти опашка!! Бягайте на далеч от тези измамници!


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Fearless » Сря 03 сеп 2014 22:53


Аз за Боми Ауто не мога да кажа нищо лошо,2 лични автомобила съм си купувал от там,като и 2-та бяха без грешка - буквално наливах и карах.Първата ми кола беше от Боми - Голф 3 с 2Е двигател,който за 2 години видя 80 000 км и не си помисли да се предаде и за момент :th_up Мен са ме спечелили като клиент,ако реша да купувам пак кола.


cekoman
Мнения: 402
Регистриран на: Чет 07 юли 2011 15:18
Автомобил: Opel Astra G
Двигател: DTI
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот cekoman » Чет 04 сеп 2014 0:30


Купихме един Фокус от Боми Ауто и харчеше здраво масло,а беше на 110000 и на следващата година основен ремонт на двигателя!


Потребителски аватар
НарКол
Мнения: 888
Регистриран на: Чет 31 мар 2011 8:00
Автомобил: Polo Classic
Двигател: AFT
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот НарКол » Чет 04 сеп 2014 8:14


Значи толкова е бил на 110 000 км. :mhihi
В интерес на истината и аз чувам доста добри неща за тази къща. Е, сигурно има и издънки като гореспоменатия Фокус. То не може без грешки. :deal


tompkins
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 27 ное 2013 22:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот tompkins » Съб 27 дек 2014 23:25


Само на този имам доверие!!! http://nikonipon.mobile.bg/



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Burner_inc и 71 госта