Добри отзиви от автокъщи

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Vlad777 » Пон 17 юли 2017 21:52


Има: код CBAB - 2.0 TDI 140 hp 320 Nm CommonRail. на мен колата ми харесва. Добре е да се провери в официално представителство на VW, откъдето да се извади сервизната история и да се види дали отговаря на сервизната книжка.




Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот $100 » Пон 17 юли 2017 22:34


betaserk написа:Според мен търси друга! Комън рейл 140 коня не знам да има/може и да се лъжа/ и тоя бежов салон е ужас! Търси 170 коньовата, по-бърза, по-икономична и по-издръжливи са и ако си вземеш автомат 6 скорости DSG, не 7, ще се родиш на ново. Има една буква на мотора трябва да е С, ако не знаеш за какво става дума питай! Вземи си светъл цвят кола, с този цвят като я измиеш и на другия ден е пак за измиване и плюс това лятото ако я оставиш на слънце вътре става огън, поне с 10 градуса ще е по-топло вътре. Взимаш я и директно да се сменя шестостена и кутията ново масло, не ги слушай тези, че никога не се сменяло маслото. Караш на диагностика задължително и ако и познаваш някой някъде в някой сервиз ще е още по-добре! Според мен гледай и да е с полукожен салон или кожен, чистенето и изглеждането са много по-добре от другите, чистя моята и след 1 ден е прахуляци от тоя велур, ужас! Предишната ми беше с кожа и се бях родил на ново, вярно има си и кожата негативни страни, но чистотата и визията нямат равни! Друго да кажат колегите!

1. Какво му е на бежовия салон? Ако е запазен колкото изглежда на снимка си е много добре.
2. Чак 10 градуса от тъмен цвят няма да вдигне.
3. Вълнуваш се за загряване от тъмен външен цвят, а му препоръчваш кожа - да не може да седне в жегата, ако ще и бяла да е външно колата.


Потребителски аватар
DeniVw
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 17 юли 2017 14:58
Автомобил: Volkswagen Golf 4
Двигател: Бензинов 18 20v
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот DeniVw » Вто 18 юли 2017 14:07


Какво мислите за автокъща Exotic Cars ?


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Stivi » Вто 18 юли 2017 14:49


$100 написа:1. Какво му е на бежовия салон? Ако е запазен колкото изглежда на снимка си е много добре.
3. Вълнуваш се за загряване от тъмен външен цвят, а му препоръчваш кожа - да не може да седне в жегата, ако ще и бяла да е външно колата.

1.Аз на черен салон не мога да се спася от петна,а това бежаво....няма сила която да ме накара да купя кола с текстилен светъл салон :a045
2.От кожа до кожа разлика голяяяяяма ! Някоя черна евтиния със сигурност би предизвикала изгаряния втора степен за разлика от перфорирана кремава такава !
Иначе по въпроса за конкретната кола бих се отказал от покупката само от вида и стила на описанието,едва ли не ти дават кюлче злато за без пари.....да се чуди човек как още никой не го е отнесъл :mhihi
Извадки от описанието тип "стар автоджамбазин -измамник.." :)
АВТОМОБИЛА Е В УНИКАЛНО СЪСТОЯНИЕ! ! КАТО НОВ-БЕЗ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА, НА РЕАЛНИ 179400км. НЕ ПРЕВЪРТЯНИ- КАЧЕСТВОТО ГИ ДОКАЗВА! САМО ЗА ЦЕНИТЕЛИ НА РЕАЛНИТЕ КМ! ! ....СИСТЕМА, КОЯТО ПРИ ПОТЕГЛЯНЕ НА БАИР, НЕ ДОПУСКА АВТОМОБИЛА ДА ТРЪГНЕ НАЗАД! ! ! ......АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ И ЗАТВАРЯНЕ НА КАПАКА НА БАГАЖНИКА ОТ КЛЮЧЪ ,Без ръжди от доло


Pirgos
Мнения: 17
Регистриран на: Чет 13 юли 2017 16:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pirgos » Сря 19 юли 2017 10:27


Благодаря много за мнението!Отказах се от тази,че човека много взе да шикалкави по телефона.


Потребителски аватар
xpl0d`
Мнения: 167
Регистриран на: Вто 21 авг 2012 0:56
Автомобил: VW Passat B7 DSG
Двигател: CFFB 2011
Местоположение: Gotse Delchev

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот xpl0d` » Съб 22 юли 2017 13:57


Аз мога ли да се допитам за мнения за автокъща ALFA BG 2005? Харесал съм автомобил от там.


Pirgos
Мнения: 17
Регистриран на: Чет 13 юли 2017 16:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pirgos » Съб 22 юли 2017 15:14


А някой да има мнение за автокъща Темп Ауто. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=44y489


Потребителски аватар
petko5
Мнения: 2926
Регистриран на: Сря 11 апр 2007 18:16
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: ААМ
Местоположение: София-Белоградчик-Стара Загора

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот petko5 » Пон 24 юли 2017 8:13


До колегите от Бургас,
Някой да има отзиви за автокъща Swiss Auto,намираща се на бул. Транспортна ?

http://m.cars.bg/carslist.php?company_id=10085

Благодаря предварително :th_up


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Вълчан » Съб 29 юли 2017 17:27


Pirgos написа:А някой да има мнение за автокъща Темп Ауто. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=44y489

Ходихме преди месец да гледаме една В класа на Мерцедес при тях.Общо взето слаба кола излезе.Много забележки и то предимно мотор и електроника.И накрая излезе че била на някои си и не била тяхна и т.н....Хвърлихме поглед и на останалите коли но нищо особено.Типични джамбази.


Pirgos
Мнения: 17
Регистриран на: Чет 13 юли 2017 16:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pirgos » Пон 31 юли 2017 20:53


Благодаря :) и аз гледам,че колата си стои.Доста време мина,но явно няма желаещи да ги дадът тези пари.


Потребителски аватар
hristo.hristov9
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 15 дек 2017 14:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот hristo.hristov9 » Пет 15 дек 2017 14:07


Симауто за мен са пълни измамници има един мазник които се представя че всичко зависи от него двете коли които ми представиха че проверени и със сервизни книжки се оказаха проблемни НИКОГА НЕ БИХ СИ КУПИЛ ПОВЕЧЕ ОТ ТАМ И СЪВЕТА МИ Е НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАМ


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pagemakerboy » Съб 16 дек 2017 23:11


Тази тема е за КОРЕКТНИ, темата за некоректните беше друга...


Kokom
Мнения: 4
Регистриран на: Вто 26 сеп 2017 14:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Kokom » Чет 21 дек 2017 22:08


Вегаауто.Перник.Преди год. И половина си купих Е212 -2011 година -от тях.Прилична отстъпка,а колата след 50 000км.-само консумативи.


Потребителски аватар
VladimirGeorgiev
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 29 яну 2018 22:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот VladimirGeorgiev » Нед 04 фев 2018 10:11


Здравейте, какво ви е мнението за КИК АУТО
София,Околовръстен път.


Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот beuchat » Пон 19 мар 2018 21:16


Някакви мнения за тия?
Днес говорих по телефона с него и ми се стори доста сепнат.При поискана допълнителна информация за колата ми каза,че всичко си пишело в обявата.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chriss и 73 госта