Добри отзиви от автокъщи

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот viksanlg » Вто 23 юни 2015 21:33


Колега,bomi_auto_scam, темата не е тази..!




Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pagemakerboy » Чет 25 юни 2015 22:37


TiL написа:За километрите ли? Тях отдавна не ги гледам. Просто по километри и датите ще си правя изводи за обслужването. Иначе когато оглеждам една кола отдавна съм свикнал да поглеждам към километража, но не за да вида километрите, а да няма изгорели пиксели :mhihi

Edit: Последното влизане на колата в порше сервиз е през 2009 на 115 000км. Това пишеше и в книжката. По книжка след това има влизане в някакъв друг сервиз и последно в бош сервиз уж тази година.

Ако някой има връзки в бош сервизи нека да драсне лс :mhihi


Ти не гледай километрите, на които е влязла в Порше БГ, вземи сервизната история ПРЕДИ да дойде в БГ. Ако искаш, пиши ми на ЛС, да те насоча кой може да ти я даде, стига да има такава.


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот betaserk » Чет 25 юни 2015 23:02


Аз си купих джанти от "БРАТ АУТО" гр. Харманли, казаха че са идеално прави и така и беше, приятни хора! Сега друг е въпроса, че не бих си взел кола от тях :Mr Green Fun Има един син пасат б5.5 комби Цък дето седи от както аз купих моята 02.11.2014 :no


fighter-interceptor
Мнения: 317
Регистриран на: Пон 09 дек 2013 20:57
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот fighter-interceptor » Пет 26 юни 2015 15:41


Pagemakerboy написа:
TiL написа:За километрите ли? Тях отдавна не ги гледам. Просто по километри и датите ще си правя изводи за обслужването. Иначе когато оглеждам една кола отдавна съм свикнал да поглеждам към километража, но не за да вида километрите, а да няма изгорели пиксели :mhihi

Edit: Последното влизане на колата в порше сервиз е през 2009 на 115 000км. Това пишеше и в книжката. По книжка след това има влизане в някакъв друг сервиз и последно в бош сервиз уж тази година.

Ако някой има връзки в бош сервизи нека да драсне лс :mhihi


Ти не гледай километрите, на които е влязла в Порше БГ, вземи сервизната история ПРЕДИ да дойде в БГ. Ако искаш, пиши ми на ЛС, да те насоча кой може да ти я даде, стига да има такава.

Колега,мога ли да се възползвам от предложението ти?Извинявам се,ако намесата ми е неуместна!


Потребителски аватар
Snuupy
Мнения: 471
Регистриран на: Пон 26 яну 2015 0:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Snuupy » Съб 08 авг 2015 18:07


Сърдечно препоръчвам автокъща "Variant M" . Супер точни и коректни. http://www.variant-m.mobile.bg . Купих от тях кола, като видях, че скорстите не влизат винаги като хората, но просто колата страшно много ми хареса, закачих си я на VCDS, прегледах я, като цяло без забележки, единствено тази. Обясних му на човека, че това ме притеснява и е проблем за мен. Той ми каза, ок, колкото струва отварянето по скоростите, ще го поема. Закарах я при майстора ми, оказа се съединителя, лагера... Обадих му, казах му, че ремонта ще е по-скъп от колкото съм очаквал, той каза, че няма проблем, дава ми 100лв още отгоре, да поеме и той част от ремонта. Супер коректен човек! Удържа си на думата до последно! Много точно, коректно отношение! Силно препоръчвам тази автокъща!


lordlosh
Мнения: 143
Регистриран на: Вто 21 сеп 2010 13:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofiq

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот lordlosh » Съб 02 апр 2016 15:35


Автокъщата "leasecars" или Лизингови автомобили, като цяло взимат добри коли. Казаха, че взимат коли само от БГ и върнати от лизинг/банки. Разрешават колата да се закара в сервиз, макар да имахме малко спречкване за това и като цяло останах с добро впечатление от тях. Естествено ти дават да си огледаш колата както си му е редът, ключове, палиш си я и с 1 от техните момчета си правиш тест драйв.
Другото което е, км. на колата бяха напълно реални, колата е с комплект ключове, сервизна книжка и общо взето както трябва да е 1 изрядна кола. Цените може би са малко надути, но който търси качество на първо място, смятам, че тази автокъща е добър избор.
Само да добавя, че пазарлък там не върви. Каквато е цената, това е. И лев няма да свалят от нея.


ivonet_77
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 12 авг 2016 7:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот ivonet_77 » Пет 12 авг 2016 7:44


Здравейте,
Освен добрите по-важно е да споменем автокъщите, които никога не трябва да посещавате. Една от тях е Вип ауто - Асеновград. Повечето от колите са т. нар. "милионници". Замаскират се неща, които другите къщи отстраняват, тъй като са опасни за живота ако шофираш без да са отремонтирани. Ако свети лампа по таблото просто се срязва кабелчето. Изгнилите или ударени ламарини се запълват с монтажна пяна за дограма. Километражите се връщат зверски. Еърбезите се шунтират, за да не светят. А колата дори да е с два ключа, ти дават само единия. Ако автомобила е в авариен режим, което не винаги можеш да установиш от едното палене на колата, лампата на таблото се прекъсва. Проблемите в мотора се прикриват и с добавки в маслото и при първа смяна лъсват.


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот viksanlg » Пет 12 авг 2016 19:38


Да де, но все пак има друга тема за такива некоректни автокъщи ,колега!!!


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот $100 » Пет 12 авг 2016 20:00


ivonet_77 написа:Здравейте,
Освен добрите по-важно е да споменем автокъщите, които никога не трябва да посещавате. Една от тях е Вип ауто - Асеновград. Повечето от колите са т. нар. "милионници". Замаскират се неща, които другите къщи отстраняват, тъй като са опасни за живота ако шофираш без да са отремонтирани. Ако свети лампа по таблото просто се срязва кабелчето. Изгнилите или ударени ламарини се запълват с монтажна пяна за дограма. Километражите се връщат зверски. Еърбезите се шунтират, за да не светят. А колата дори да е с два ключа, ти дават само единия. Ако автомобила е в авариен режим, което не винаги можеш да установиш от едното палене на колата, лампата на таблото се прекъсва. Проблемите в мотора се прикриват и с добавки в маслото и при първа смяна лъсват.

Така както си изброил ми се струва, че си работил при тях и ги топиш :) Защо не ти дават втория ключ, да ти е гадно ли?


Потребителски аватар
Красимир.Липошлиев
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 31 дек 2016 0:51
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Красимир.Липошлиев » Съб 31 дек 2016 0:55


От горубляне нищо хубаво няма да видите купих от автокъща max car или car max не си спомням точно Рено Клио 2 за 2 хил. Лева откарах я на майстор след 2 дни и сумата стана х3 така че се замислете за горубляне


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот hooligan_sk » Съб 31 дек 2016 8:45


99% от новия внос е отпадък, колите на Горубляне не правят изключение. Иска се внимателно гледане и подбиране. Но при кола за 2000лв, която за да струва толкова тук е купена на цената на скрап в чужбина... няма какво да те спаси от последващите разходи. :th_up


Потребителски аватар
technopolis
Мнения: 204
Регистриран на: Съб 07 ное 2009 19:04
Автомобил: Ford Focus 2019
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот technopolis » Съб 31 дек 2016 10:23


Абе има жестоки морги и то предимно са такива на горубляне. Аз взех на жена ми преди 3г клио 2 за 3000лв минало е 30к градско (само 1 до Пловдив) само масло накладки и едни биалетки.... късмет.
Турбото протече наскоро ама за кола на старо и 30к съм ок нека си тече чакам да спре :)


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот $100 » Съб 31 дек 2016 11:51


hooligan_sk написа:99% от новия внос е отпадък...

70-80% може, но 99% не е определено!


Pirgos
Мнения: 17
Регистриран на: Чет 13 юли 2017 16:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот Pirgos » Пон 17 юли 2017 20:24


Здравейте!Спешно се нуждая от вашето мнение за тази обява.Знаете ли нещо за тази автокъща?Много съм харесал колата,но съм малко скептично настроен.Благодаря ви предварително! http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=43ghuu


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Добри отзиви от автокъщи

Мнениеот betaserk » Пон 17 юли 2017 21:49


Според мен търси друга! Комън рейл 140 коня не знам да има/може и да се лъжа/ и тоя бежов салон е ужас! Търси 170 коньовата, по-бърза, по-икономична и по-издръжливи са и ако си вземеш автомат 6 скорости DSG, не 7, ще се родиш на ново. Има една буква на мотора трябва да е С, ако не знаеш за какво става дума питай! Вземи си светъл цвят кола, с този цвят като я измиеш и на другия ден е пак за измиване и плюс това лятото ако я оставиш на слънце вътре става огън, поне с 10 градуса ще е по-топло вътре. Взимаш я и директно да се сменя шестостена и кутията ново масло, не ги слушай тези, че никога не се сменяло маслото. Караш на диагностика задължително и ако и познаваш някой някъде в някой сервиз ще е още по-добре! Според мен гледай и да е с полукожен салон или кожен, чистенето и изглеждането са много по-добре от другите, чистя моята и след 1 ден е прахуляци от тоя велур, ужас! Предишната ми беше с кожа и се бях родил на ново, вярно има си и кожата негативни страни, но чистотата и визията нямат равни! Друго да кажат колегите!



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта