Покупка на Лупо

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
cyfka
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 27 май 2011 10:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот cyfka » Вто 09 авг 2011 10:57


и на мен ми се виждаха високи, ама ако е от автокъща ще имам и екотакса 200 лева и пак излиза толкоз :(




KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот KirilGeorgiev » Вто 09 авг 2011 11:31


За тези пари има и други алтернативи :talk:


Потребителски аватар
digo_pl
Мнения: 1109
Регистриран на: Съб 18 юли 2009 10:17
Автомобил: omega V6
Двигател:
Местоположение: Варна/Плевен
Контакти:

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот digo_pl » Вто 09 авг 2011 11:41


Хвани сега я объркай, момичето.
Като си е харесала Лупо и иска помощ от нас, концентрирайте се само върху модела!

Има не малко предложения в мобиле и карс бг, а относно еко таксата, тя се плаща когато автомобилът е внесен, а не щото купуваш от автокъща (поправете ме, ако греша :) )


cyfka
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 27 май 2011 10:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот cyfka » Вто 09 авг 2011 12:49


хехе, лупо ще е на 100% (поне за сега), а иначе казах за екотаксата понеже повечето лупота по автокъщите са нов внос. А иначе аз гледам обявите предимно от София че по другите градове не знам читави сервизи


Потребителски аватар
Dii
Мнения: 250
Регистриран на: Нед 15 май 2011 7:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот Dii » Вто 09 авг 2011 13:40


Абе и на мен ми се виждат скъпички тия дето ти предлагат...още повече, че имат забележки. Освен това какъв цвят са, знаеш, че за жената е важно и цвета да я грабне.. :D , аз също бях харесала едно sdi ама един крещящ червен цвят, направо ми секна мерака. Слушай гаджето какво казва, още повече, че той ще ти помага с поддръжката..


cyfka
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 27 май 2011 10:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот cyfka » Вто 09 авг 2011 14:00


хахаха, той каза че ако бил "кифла" щял да си вземе бензинката, пък съединителя щели сме да го оправим. На него повече му хареса бензиновия, черен, лъскав, със спортно окачване, много запазен и си личи че е гледана количката с изключение на съединителя. Дизеловия е бял, очукан и одран на места които застрахователите уж са успели да оправят, но си личат, а вътре е пълна кочина, отделно каза че няма душишка, а е и доста шумен, дори в сравнение със други дизели в които съм се возила.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19139
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот stefan4o » Вто 09 авг 2011 14:02


Защо не поогледаш още такива, не е като да няма mhihi
Това "съединителят ще го оправим" е забравил да добави "срещу 400 лева"


cyfka
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 27 май 2011 10:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот cyfka » Вто 09 авг 2011 18:37


не сме забравили колко ще струва, но въпроса е че е нещо което може да се оправи (сякаш), и цената на двете гЛупита става еднаква.
Въпроса е дали да взема очукано и видимо неподдържано дизелче или лъснато и поддържано, но с теч на масло, бензинче. няма чак толкова да усетя разликата в цената на горивото, понеже няма да правя по 1000 км месечно.


Потребителски аватар
digo_pl
Мнения: 1109
Регистриран на: Съб 18 юли 2009 10:17
Автомобил: omega V6
Двигател:
Местоположение: Варна/Плевен
Контакти:

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот digo_pl » Вто 09 авг 2011 20:33


Бензина много ясно... утре други ден ще почнеш да и въртиш и по 3000км и ще и сложиш една газ и така... и аз уж само на работа гледам да ходя с колата, ама пак правя 2000 2500км месечно ;)
А теча най-вероятно е от някоя гарнитура, а там не са много сложни ремонтите.


nikolaitabakow
Мнения: 147
Регистриран на: Пет 29 окт 2010 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Покупка на Лупо

Мнениеот nikolaitabakow » Вто 09 авг 2011 21:59


Лупото със сърце на ръка казвам,че е по неманеврено от поло.За разход двигателите са еднакви и няма голяма разлика междо поло лупо.
Един съвет от мен.По добре вземи кола в добро техническо състояние и лош външен вид,отколкото обратното.
Преди няма и две седмици с братовчедка ми обикаляхме за пежо 206,и намерихме 98 1,2 бензин за 2300лв.Уловката в цялата сделка.Карано е от жена в Италия и е много учукано.Състоянието му техническо се оказа перфектно(за сега :D ),икономично и в града и извън него.Забелецките по интериора ги отсраних за 2 часа,по боята другата седмица влиза за цялостно пребоядисване+китосване и напасване на брони и т.н. на стойност 200 лева и 2 дена труд на приятелски начала.Та гледай да е читава технически,вида се оправя,а и все пак ще ти е и първа кола,и е нормално да я задереш тук там(само внимавай да не задереш нещо скъпо :D



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chifut и 192 госта