Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
User_23
Мнения: 9
Регистриран на: Вто 23 авг 2011 23:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Мнениеот User_23 » Вто 23 авг 2011 23:13


Здравейте имам питане към имащите или към тези които имат повечко впечатления за новото поло. Тест драйв съм и правил на колата струва ми се доста добре, спрял съм се на 1.4 бенз моторче 85 коня но ме интересува дали е здрва и надеждна?




Потребителски аватар
Gecatawe
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 26 авг 2007 18:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Мнениеот Gecatawe » Сря 24 авг 2011 13:05


Колега, според мене все още няма поглед върху колата дали е здрава и надеждна - предполагам защото още много малко хора в форума го карат, а и е още сравнително нов модел за да почне да се троши.Като минат 3 4 годинки ще си каже и то болежките ама на този етап не се знае, поне така си мисля аз.Ако си мераклия скачай и ще пишеш и ти твоите впечатления от колата.Този мотор според мене е най-добре, гледах тестове с дизеловия и този и го изкараха че харчи по-малко от другия и върви доста прилично.Успех с покупката ако си се решил :beer


Sasch
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 09 яну 2012 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Мнениеот Sasch » Чет 14 май 2015 0:29


Минали са 3-4 години събрахме ли мнения? понеже искам да си купя поло точно с този двигател от 2011г. :)


yuliqn_dimov
Мнения: 76
Регистриран на: Пет 28 юни 2013 19:09
Автомобил: mk4
Двигател: asz 2002
Местоположение: Хасково\София

Re: Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Мнениеот yuliqn_dimov » Чет 28 сеп 2017 19:01


Минаха 5-6 години някой да каже кой двигател е за предпочитане при този модел .( без тези над 150 коня , че нема толкова пари :mhihi :mhihi :mhihi )


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Искам да си взимам polo 6R интересуват ме мнения

Мнениеот hooligan_sk » Чет 28 сеп 2017 20:41


1,4 - 85кс е оптималния мотор за употребявано Поло. Няма общо със старите проблемни 1,4 16В на ВАГ. Върви достатъчно за Полото, безпроблемен е. Ако му предстои смяна на ангренажа е малко скъп комплекта, това е. :th_up



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта