моето главоблъскане за избор на автомобил

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
mityo79
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 17 сеп 2011 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

моето главоблъскане за избор на автомобил

Мнениеот mityo79 » Вто 11 окт 2011 18:17


:banghead: здравейте ще си купувам кола но не съм избрал точно каква да бъде искам да бъде практична за мен тоест да мога да я обслужвам без да ми идва в голяма тежест и да е с възможност за поголяма вместимост в багажното отделение мислих си за туаран но май ще ми е малко соленичък :? като обслужване също така ми харесва и голф петица но незнам дали има комби но и той май е същият като туарана като потдръжка остава голф четворка комби разбирасе той пък ми изглежда малко старичък каточели като модел и незнам какъв модел да си избера другата марка автомобил след фолцвегенът която харесвам е пежо искам вашето мнение за моето главоблъскане каква е разликата за потръжка между моделите които изброих благодаря ви предварително за отделеното време и за съветите които можете да ми дадете само да вмъкна дъра на дизелов двигател




Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: моето главоблъскане за избор на автомобил

Мнениеот santo_trafficante » Вто 11 окт 2011 19:13


mityo79 написа: фолцвегенът
Купи си Пежо 307 1,6хди комби.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9873
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: моето главоблъскане за избор на автомобил

Мнениеот group® » Вто 11 окт 2011 19:26


mityo79 написа::banghead: здравейте ще си купувам кола но не съм избрал точно каква да бъде искам да бъде практична за мен тоест да мога да я обслужвам без да ми идва в голяма тежест и да е с възможност за поголяма вместимост в багажното отделение мислих си за туаран но май ще ми е малко соленичък :? като обслужване също така ми харесва и голф петица но незнам дали има комби но и той май е същият като туарана като потдръжка остава голф четворка комби разбирасе той пък ми изглежда малко старичък каточели като модел и незнам какъв модел да си избера другата марка автомобил след фолцвегенът която харесвам е пежо искам вашето мнение за моето главоблъскане каква е разликата за потръжка между моделите които изброих благодаря ви предварително за отделеното време и за съветите които можете да ми дадете само да вмъкна дъра на дизелов двигател


За начало си купи учебник по правопис!
Прояви малко уважение към хората, които питаш и си пусни нова тема.
Аз лично няма да си блъскам главата да чета това - няма главни букви, няма точки и запетаи, всичко си тече ...



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 76 госта