Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
racing_team_vidin
Мнения: 1840
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 2:34
Автомобил: BMW E65 Sport Package
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот racing_team_vidin » Сря 11 яну 2012 17:43


Ако колата е 4.0 както е написано, е излишно да я коментираме, ако е 4,4:


вътрешните колонки са тапицирани черно- причина?
Задната броня няма хром- причина?
Лайсните на броните и вратите се различават
колата е с едц- ел. регулиране на амортисьорите(твърдост) огледай ги да не са омаслени, че са скъпи
мигачите- отпред бели, страничните жълти, отзад се басирам, че са жълти но боядисани.
плюсове: С новият климатроник е, с 6 ръчка(голям +), парктроник и отпред и отзад(ако работи)
Цената е висока според мен за кола 96-7 година
П.П еър беците са детска болест- стига да не е краш грешка
на таблото има записана грешка- стрелките на втория ред подсещат за нея- проверява се от десния бутон на таблото с натискане няколко пъти защото може да не е 1

За колегата преди мен: мотора е 5.4 V12 и е доста стар като изпълнение, V8 4,4 e с ваноси, и с по 4 калпана
Не казвам, че е лош, просто е стар




Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот brabus » Сря 11 яну 2012 22:04


Йоанчо, за пореден път ще кажа - кола, която е струвала 100 000 + лв като нова, независимо, че я купуваш за 8000-9000 лв. то пак поддържаш кола за 100 бона.

Казваш, че ремонт на автомата е 2000 лв. А колко смяташ, че струва смяна на съединител? mhihi Пак толкова.


939.80 лв. за съединител Валео. Закс е още 100-тина лева отгоре.

Ха сега добави евентуално и демферния маховик. И за него около 1200 лв.
Сметките са за теб.
Но като цяло гадните производители са го измислили. Ремонта на автоматикът не е кой знае колко по-скъп от обслужването на съединител. Просто тук в Бг още върлуват легендите колко било скъпо ако се прецака автомата. И аз така си мислех докато карах Г2. Сега с А4 вече по друг начин гледам на нещата. При тези коли 1500 - 2000 лв си отиват просто с щракване на пръсти.


Моят съвет е ако ти харесват толкова много БМВ и искаш 8-мак под капака, то търси 540 от същите години на показаната от теб 7-ца.

Ако си рационален - търси Ауди А8 или А6 с 4.2. В този бюджет точно взимаш "старото", което не FSI мотор.Повярвай не искаш FSI ако не го караш сериозни пробези на ден.


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот yoan4o » Чет 12 яну 2012 9:22


racing_team_vidin написа:

Евала. :bowdown

Колата си е 4,4 286к.с.
Предполагам, че собственика е дилетант, щото видял той, че е 740 и хоп, айде 4,0 е колата. mhihi
Все още не съм се свързал с него, и без друго не вярвам да са много лудите... heavy metal zork


Потребителски аватар
luboveliki
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон 11 дек 2006 22:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот luboveliki » Чет 12 яну 2012 21:51


колеги, не спорете...наистина флагмана на БМВ не може да се сравнява с "голф"-класата(макар и различни години),има един период в който флагманите на известните марки се сриват на цена и по разни автомобилни предавания ги препоръчват да се купуват и да се насладиш примерно на С-класата на Мерцедес на цената на евтин модел скромен производител(но нов).....мое лично мнение е ,че ниския клас макар и нов си е ментак(особено интериорно)....."лимузините" бъкат от екстри и от кожа....и да знаете овехтяването при флагманите е доста по малко от евтините(тоест, са качествени на изработка"...и изодът - стара и качествена(авторитетна) или нова евтина и скромна количка....няма идеално ,въпрос на избор


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот Vlad777 » Пет 13 яну 2012 10:07


brabus написа:...
:да:

За същите пари можеш и S6 да намериш по-нова година. Куатро V8, 4.2, 300 к.с. Един приятел взе такава преди 2 месеца и е доволен!


Потребителски аватар
produxan
Мнения: 765
Регистриран на: Нед 15 юли 2007 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот produxan » Пет 13 яну 2012 15:03


Е38 740Д голяма машина върви доволно не гори кой знае колко много ако е с всички екстри си е направо .. апартамент за годините си ! Ако е бензин ще плачещ на колонката .. доста . Иначе по мой наблюдения са много здрави на един мой приятел за 40к км е сменил само масло и др консумативи ,а и два тампона на стабилизиращата неговата е ТДС .


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот Aprilia » Пет 13 яну 2012 16:56


produxan написа:Е38 740Д голяма машина върви доволно не гори кой знае колко много ако е с всички екстри си е направо .. апартамент за годините си ! Ако е бензин ще плачещ на колонката .. доста . Иначе по мой наблюдения са много здрави на един мой приятел за 40к км е сменил само масло и др консумативи ,а и два тампона на стабилизиращата неговата е ТДС .

Момчето търси уикенд кар доколкото разбрах, 740 според мен е по-скоро магистрален круизер с нисък разход, този мотор на БМВ не се слави като най-добрия с тия 2 турбини си е направо нож с 2 остриета. Друго си е големия атмосферен бенз mhihi


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот radi_nrj » Пет 13 яну 2012 17:02


Aprilia написа:Друго си е големия атмосферен бенз mhihi


Особено гласеца на бензиновия осмак е :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот brabus » Съб 14 яну 2012 23:07


Йоанчо, я продай всички коли и взимай това :arrow: http://www.mobile.bg/11323601150921289
Тези 360 кс в S8 не са нищо особено като вървене, когато колата е с типтроник. Но в случая с тази ръчна кутия положението и усещането е съвсем друго.
Ако проявяваш интерес мога да те свържа с модератор от Ауди форума, който кара точно такава S8.


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот LILO&STICH » Съб 14 яну 2012 23:14


хаха,
тва се утепало за газова :Mr Green Fun
Чак па на 141 к км :mrgreen:


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот Sunny » Нед 15 яну 2012 11:36


Иво, предполагам само принципно си показал обявата, защото по-неграмотно написана обява не бях виждал скоро - този явно за сефте вижда АУДИ, но пък се прави на чичка-разбирач.

Иначе не бих заложил на премиум клас автомобил и ръчна кутия. За мен тези две понятия взаимно се изключват.
И 7-ма серия и А8/S8 и S-klass не са бегачки а лимузини, независимо с какви мотори са. Тяхната сила е на магистралата, а там няма значение дали е ръчка или автомат. Независимо дали ускоряваш от 0-100 или 100-200 усещането е същото.


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Въртят ми се в главата едни дяволчета ......конкретно стр.5!

Мнениеот MITKO_DVD » Нед 15 яну 2012 12:50


brabus написа:Йоанчо, я продай всички коли и взимай това :arrow: http://www.mobile.bg/11323601150921289
Тези 360 кс в S8 не са нищо особено като вървене, когато колата е с типтроник. Но в случая с тази ръчна кутия положението и усещането е съвсем друго.
Ако проявяваш интерес мога да те свържа с модератор от Ауди форума, който кара точно такава S8.



На Мършавия не беше ли му Аудито с точно тоз мотор :idea: ,ако не се лъжа имаше и газ :idea:



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта