Мнения за алфа 156 2000куб. бензин колеги

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
vaiper 1
Неграмотен
Мнения: 1244
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 12:45
Автомобил: Pasat
Двигател:
Местоположение: Сливен

Re: Мнения за алфа 156 2000куб. бензин колеги

Мнениеот vaiper 1 » Нед 27 ное 2011 9:39


pakumba написа:след като търсите дизели, може да се загледате и по моя вариант, стига да ви хареса дизайна, ходовата част на предложената от мен е значително по-евтина, за здравина не мога да кажа, тъй като не познавам издръжливостта при алфа. Само ще спомена, че моята е на 189 000 км и скоро свалях да сменям маншоните на шарнирите и са оригиналните, заводски от 99 година.Колата е карана 50 000 км в Бг. Освен това модела има повече екстри от алфа, както и возията е по-комфортна. Отстъпва в стабилността, друг недостатък е, че няма фарове с лупи за ксенона, а при алфата има, обаче при либра има чейнджър, нави/не може да се ползва в Бг/, телефон, соларно огледало, 2 зонов климатроник и разни други...
Нямам нищо общо с обявата, просто я видях
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopi ... 11#p229611

Кам алфи се е насочил човека колега но мерси за предложението тарси 1,9 жтд мотора :beer




Потребителски аватар
vaiper 1
Неграмотен
Мнения: 1244
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 12:45
Автомобил: Pasat
Двигател:
Местоположение: Сливен

Re: Мнения за алфа 156 2000куб. бензин колеги

Мнениеот vaiper 1 » Нед 27 ное 2011 18:22


Купи си алфата братовчеда 1,9жтд :beer Даже и аз я покарах малко :mrgreen: харесами чесно казано добре варви и е доста паргава на мен ми допада доста.Благодаряви за мненията колеги :beer



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 124 госта