Некоректни автокъщи!

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19142
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот stefan4o » Вто 06 авг 2019 8:43


Обявите им са еднотипни. И на коли над 100к.с. пише, че са с малък данък... Има една Дачия, дето като й погледнеш списъка с екстрите, да се чудиш изобщо предлагат ли се такива от Дачия...




Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1629
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот MMX » Вто 06 авг 2019 10:16


stefan4o написа:като й погледнеш списъка с екстрите

Ако се обадиш за уточнение ще ти кажат "аа, то момчето тук се е объркало".


Потребителски аватар
Valentin1
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 07 авг 2019 22:06
Автомобил:
Двигател:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Valentin1 » Сря 07 авг 2019 22:09


Здравейте,

Някой има ли поглед към къщи https://mj-auto.mobile.bg/ и https://autobobi.mobile.bg/?


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот betaserk » Сря 14 авг 2019 16:45


Редактирам си писаното, защото тоя от автокъщата ме заплашва с смс-и и ми звъни на луд тука, имам дете и не искам да се занимавам с мафиоти. Само ще кажа, че автокъщата е Софийска, вие си правете сметката от там нататък.

Последна промяна от betaserk на Вто 10 ное 2020 9:07, променено общо 2 пъти.


Bachomen
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 15 авг 2019 9:34
Автомобил:
Двигател:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Bachomen » Чет 15 авг 2019 9:50


В момента ГАЛЕРИЯ продава едно пежо 508 https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 8050842428 ... 204к.с / GT = DIPLOMATIK-Пакет... дрън дрън. Било на :icon_razz 189 000 км :icon_razz . Като влезеш в него се вижда, че е ужасно протъркано. След справка с едно момче, което предлага по втория начин проверка на километри в ОЛХ за италиански коли се оказа, че колата е била ноември 2017 на :a045 223 000 км :a045 . Демек до вкарването й преди седмица колата е навъртяла поне още 50-100 000 км. Или си направих сметка, че въпросното автомобилче е върнато с поне 100 000км.
Ползвал съм момчето от ОЛХ (мисля става като се напише "проверка на километри на автомобил от Италия" или нещо подобно в ОЛХ) няколко пъти, дава отстъпки и съм виждал, че доста често цели реални километри от последната инспекция на продавания автомобил в бг, ако е вкаран в италия. Например някои си забравят истинските сервизни книжки вътре в колата... като тази обява тук ( https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=bxtw90 ) където вътре пишеше в книжката 290 000 км а е обявена за 189 000км, проверката от момчето ми даде сходни цифри на 99%....


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1629
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот MMX » Чет 15 авг 2019 11:04


betaserk написа:Само да допълня, че преди това, такси от Интер Експо Център с един дебел брадясън циганин ми взе 30 лв и се опита да обикаля за да мине повече км, казах му да спре и го видях как си цъка парите на горе, нямах време да се занимавам с тоя боклук иначе всички екстри щях да му изсипя на главата

Що не хвана метрото поне до някъде? Там висят разни измислени бивши таксита с махнати лепенки, че и нагли.

Последна промяна от summer_smile_ на Сря 21 авг 2019 14:09, променено общо 1 път.
Причина: Моля придържайте се към темата.


vw101
Мнения: 149
Регистриран на: Нед 10 окт 2010 12:01
Автомобил:
Двигател:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот vw101 » Пон 04 ное 2019 14:11


P@VI Auto

Автомобил на 250 000км от първи собственик е превъртян и обявен на 125 000км.
Колата е купена в България.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Mishonti » Сря 06 ное 2019 8:10


Покажи коя е колата.


Ferdo
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 18 дек 2008 8:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Ferdo » Чет 21 ное 2019 17:25


Измамникът дилър на автомобили на старо се казва "Тихомир Лазаров". Това е и името му във фейсбук. Изключително безскрупулен мошеник и лъжец. Фирмата му се казва "Дима Трейд 99".

Адресът и на регистрация е Габрово, ул. Александър Стамболийски 22, ет. 6

На същия адрес престъникът Тихомир Стефанов Лазаров има и регистрации на други фирми, които вероятно използва за своите измамни схеми.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001379676319


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9873
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот group® » Чет 21 ное 2019 17:31


Ferdo написа:..

Колега дай повече детайли, за какво става дума?


Ferdo
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 18 дек 2008 8:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Ferdo » Пет 22 ное 2019 7:06


ВНИМАНИЕ!

Измамникът дилър на автомобили на старо от Габрово се казва "Тихомир Лазаров". Това е и името му във фейсбук. Изключително безскрупулен мошеник и лъжец. Фирмата му се казва "Дима Трейд 99". Адресът и на регистрация е Габрово, ул. Александър Стамболийски 22, ет. 6

На същия адрес престъникът Тихомир Стефанов Лазаров има и регистрации на други фирми, които вероятно използва за своите измамни схеми.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001379676319

Не желая да споделям подробности, за да си предпазя идентичността. Купих кола от него, за която той твърдеше, че е технически изправна, но всъщност трябваше скъп ремонт. Беше превъртял километража и ми каза "реалния" пробег, което също се оказа лъжа. Имах контакт с него чрез близки, които искаха да помогнат и на мен и на него, затова му имах доверие, с което той тотално се подигра.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Mishonti » Пет 22 ное 2019 9:31


Защо просто не проверявате колите (километри, състояние) преди да ги купите, а не да вярвате безрезервно на хората, било то познати. Проверката е висша форма на доверие.
Не че искам да се явявам защитник на джамбазите, но е много лесно така да се обвини човек в измама, лъжа, а подробности по случая да не се разказват.
Много джамбази има, които купуват колите от Европа с вече върнат километраж и подправени сервизни книжки.
После я стоварват на плаца от автовоза, правят и едно почистване и това е. Не всички знаят реалното състояние на колата.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1629
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот MMX » Пет 22 ное 2019 12:36


Предполагам цената е била много изгодна и си го изтълкувал, че е като за теб - човек с връзки. После си разбрал реалността. За километража е по-скоро задължително да се върне, иначе няма да купиш колата, ако пише 280000. Ще кажеш "абе тя на бая километри".


root666
Мнения: 5
Регистриран на: Съб 28 фев 2009 20:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот root666 » Съб 28 дек 2019 22:29


Автокъща Mobil Star ltd (Мобил стар) Димитровград околовръстен път, отиваме за една Зафира Б, която трябваше да е перфектна,цената е 1000 лв по-високата от средната за модела , затова бием 160 км път. Тъй като е околовръстен път, влизаме с колата и спираме така, че да не пречим. Идва пазача, здравейте, може ли да огледаме. Тръгваме да я търсим колата и я намираме запушена в най-далечния ъгъл, колата е отключена, отваряме и почваме да я оглеждаме, отваряме и предния капак да оглеждаме и там, при което изпада предната емблема. Идва онбашията, и вика как я отворихте тая кола - ми тя си беше отворена, даже и ключа е вътре... Може ли да я запалим - може - върти - тя не пали. Много е стояла, затова не пали. Вика пазвантина да донесе допълнителен акумулатор за палене. През това време ние оглеждаме ламарините - оребрението на предния капак отдолу нагънато, ръба му ръждясал, фаровете освен с вода пълни с миризливки, бръмбари и паяци... Отиваме отзад, стоповете накриво. Кората на едната врата отлепена и отфирена цялата, вратите очукани. Носи пазвантина джаджата, върти, не пали, почва се едно пръскане със старт спрей, върти много, и накрая запали - отзад кълбета сивосини пушеци, все едно се е подпалила... На въпроса - Тая кола удряна ли е, онбашията (тип мутра- перач на пари на местната номенклатура) се разлюти не на шега, и се развика, че ако сме тарикати на дребно, да си ходим откъдето сме дошли... а колата няма даже за какво да се хванеш, дори за автоморга не ставаше...


imter
Мнения: 97
Регистриран на: Съб 29 дек 2012 10:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pazardjik

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот imter » Нед 29 дек 2019 16:24


За мен винаги при покупката на автомобил е било първоначалното впечатление от продавача,а такива които си мислят,че са от времената на мутро барока с дебели ланци и хвалещи се ,че продавали по един автовоз на ден ,директно ги подминавам без дори да гледам колата!!!



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 31 госта