Некоректни автокъщи!

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Водния дух1 » Нед 11 сеп 2016 17:35


Колеги,мисля да купувам от авто къща ИВ 777 АУТО Пловдив ,има ли отзиви за тях?




Потребителски аватар
predat0r
Мнения: 2810
Регистриран на: Чет 02 фев 2012 13:44
Автомобил: Mercedes-Benz W203
Двигател: C270CDI
Местоположение: АСЕНОВГРАД

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот predat0r » Сря 14 сеп 2016 10:27


Някакви мнения за тази автокъща http://alexandyr-cars.cars.bg/


pyle
Мнения: 16
Регистриран на: Чет 28 авг 2008 18:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот pyle » Пон 10 окт 2016 17:10


PS Auto, кв. Горубляне. Купих от него скоросите, които си маркира и се разбрахме, ако има проблем да ги върна. След като стана ясно, че е в тях проблема се свързах с него и каза, че ще ми върне парите... вече 1 месец ме лъже, избягва и не си вдига телефона.


Потребителски аватар
ra1k0v
Мнения: 108
Регистриран на: Сря 25 апр 2007 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот ra1k0v » Съб 15 окт 2016 8:59


vladeto_nedev написа:Подкрепям напълно колегите, че повечето авто-джамбази, наричам ги така, защото те не заслужават да се наричат търговци, са наистина измамници, измекяри и са готови на всичко за да изкарат 500-1000 лв. отгоре, смешни хора и мижитурки!
Стенли Кар, кв. Суходол, ул. Кирил Христов 78-не купувайте кола от този тип!!! Опасно е!!!!
Моята история е следната!
Преди около един месец, решихме да купим кола на жена ми, знаете малолитражка, автоматични скорости - задължително, бюджета ни е около 5-6 хил. лева.
Обикаляме по автоборсите в София, Околовръстното шосе, гледаме А-класи на Мерцедес, VW - не сме гледали, не и харесва дизайна. Повечето са пълни таралясняци - дори и външно, в окаяно състояние! Спираме случайно при въпросния СТЕНЛИ, гледаме ПЕЖО 107 1.0i 2-tronic, тъмно син металик -2007 г. от Швейцария, с "прилежно попълнена сервизна книжка от ПЕЖО БЕРН, ШВЕЙЦАРИЯ, колата е на 122 хил. км., пали от раз, повози ни той по една-две преки в Суходол, щото нямала номера! харесваме я, жена ми определено много даже, цената е 6 000 лв., с коментар ни сваля на 5400 лв., капарирам. Джамбото казва скоро я докараш, още не съм я измил! Стар трик. Ще я измие и подготви. Ходя тегля кредит от банката, нося парите след няколко дни, колата измита, оформяме документите и ни дава копие от Швейцарската митническа декларация, що да видим - колата е минала митница 14.02.2014 - пише ударена, джамбото хъка-мъка леко е била ударена отзад, само броня, казва сделката вече е финализирана, жена ти нали се подписа! Е викаме си "карай то какво като има малък удар, оправена е, 2007 е със сервизна книжка! Карам я до нас, почва да пищи нещо, не свети никаква лампа, но трудно сменя предавките! Записвам час в СФА- Люлин, диагностика - мотор уж добре, свещи - сложени някакви други по -къси били - смяна, масло, филтри, съединител на 2-tronic-а с труд, лагери и обслужването -1200 лв. Лошо цената вече е 6600 лв., викаме си карай вече сме я взели, те по-хубавите вървят около 6200-65000, горе -доля добре. Регистрираме, качва се жена ми да я кара, хоп светва лампата за двигателя. Отново в СФА - нова диагностика, катализатор повреден, грешката е "затрита" лампата не свети, за да може колата да се продаде - катализотор неоригинален с труд -1100, цената набъбва до 7800, това дотук, какво още ни чака не знам, ако се появи и нещо по моторчето, ние сме я карали има няма 200-300 км., направо тотална щета, няма да я правя повече...... за тези пари и още малко можех да сключа лизингов договор за VW UP плюс лизингова вноска от 150-200 лв. на месец! Но може би и ние клиентите си имаме вина, както казваше един наш бивш примиер - "за бога братя не купувайте!"




Колега, не че нещо, но съм купувал от там няколко пъти кола, винаги са били коректни ! Нормално е във СФА да те изпомпат. :stumm :stumm :stumm :stumm


Потребителски аватар
richko25
Мнения: 392
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 12:28
Автомобил: VAG
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот richko25 » Чет 20 окт 2016 11:32


Този "търговец" се представя за частно лице!!!Колите са с регистрации.Лъжите за колата която продава са много!!!Имаше Opel Astra ,VW Golf 4 и Citroen C5.Остана само Ситроена.

http://denisgroup.cars.bg/?t=motori

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 0%B5%D0%BA

нула осем осем 6 03 62 7 три Денис !


А с този работят заедно:

https://bazar.bg/ads/user/474287

http://аванта.com/opel-astra-3/


нула осем осем 8 39 86 4 едно Виктор !

Бъдете внимателни и с двамата!!!


Ето от днес /26.12.16г./ нова обява на тези "търговци" :

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=h4llwo

Винаги вземат регистрирани коли и ги продават на много примамлива цена.Колата е тотал щета ,но ти се обяснява как е перфектна и без забележка ,как я е карал до последно!!!


Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот plamen-roni » Нед 14 май 2017 17:23


http://hariarkankar.mobile.bg/ - този какъв мошеник е нямам думи . Всичките му коли по телефона са перфектни , като отидеш пълен леш . Внимавайте !


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Pagemakerboy » Пон 22 май 2017 22:50


Личи си му,. че е пълен селтак. Всичките му коли до една с големи букви са без никакви външни или вътрешни забележки.
Ето го телефона тук.
0878299300


stormriderr
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 18:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот stormriderr » Вто 23 май 2017 22:19


Как не разбра никой ,че кола от България не се купува! Втора употреба!


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот $100 » Вто 23 май 2017 22:24


Като си я купиш от Германия и след 5г я пуснеш за продажба какво очакваш - никой да не ти я купи или да дойде някой от Румъния?


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот icoico » Сря 24 май 2017 8:03


stormriderr написа:Как не разбра никой ,че кола от България не се купува! Втора употреба!


Разбрахме де. Затуй ги купуваме трета употреба :rolleyes


Потребителски аватар
xpl0d`
Мнения: 168
Регистриран на: Вто 21 авг 2012 0:56
Автомобил: VW Passat B7 DSG
Двигател: CFFB 2011
Местоположение: Gotse Delchev

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот xpl0d` » Съб 22 юли 2017 14:04


Мошеници навсякъде, изминах 700 км. за да видя така перфектната кола от автокъща Карата ауто, гр. Габрово, лъжат с годините, и всичките коли са отвратителни, а за тази която гледах направо.... Изпочупени подлакътници, черен таван от цигари сигурно, счупени подкалници, с един ключ, счупен стоп, изпуснали амортисьори, счупени щипки на фаровете и какво ли още не. По телефона ме убеждават, че е перфектна, ходих там и като видях откачих, искаха да ми направят специална цена само за мен D :D :D :D.....


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот $100 » Съб 22 юли 2017 17:55


На такова разстояние се ходи, ако има поне още 2 потенциални оферти или много голям пазар като Дупница/Горубляне/Пловдив. В някакво Габрово каква рядка кола си ходил да гледаш? Крайно време е автокъщите да предлагат онлайн оглед през камера с асистент (оператор). Казваш му - я дай нагоре, я там до дръжката и т.н.


Потребителски аватар
xpl0d`
Мнения: 168
Регистриран на: Вто 21 авг 2012 0:56
Автомобил: VW Passat B7 DSG
Двигател: CFFB 2011
Местоположение: Gotse Delchev

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот xpl0d` » Съб 22 юли 2017 19:51


Още 3 си бях набелязал по пътя за Габрово, но и те не ставаха за нищо, но в Габрово ме хвана най яд защото ни убеждаваха по телефона, че била без забележка, перфектна и прочее, 100 пъти им казах, че съм отдалече и да не ме лъжат, но уви.. ни помислиха за балъци и така... Ходих да гледам Мерцедес Ц-класа, като моята от профила.

Последна промяна от xpl0d` на Пон 31 юли 2017 10:08, променено общо 1 път.


Deviluta1
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 26 юли 2017 16:06
Автомобил:
Двигател:

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот Deviluta1 » Нед 30 юли 2017 15:44


Добър ден и аз искам да ви предупредя за автокъща която продава боклучи . Автокъщата е G AUTO 1 от Благоевград , закупих юли месец Toyota Corolla Verso 1.6 бензин и след 50 км на път двигателя затегна звъннахму да го питам защо така е станало а той ми отговори налия купи и ми затвори


Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: некоректни автокъщи!

Мнениеот $100 » Нед 30 юли 2017 21:47


Егати късмета. Поне "изгодна" ли беше цената?



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 73 госта