Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 28 юни 2014 7:39


вчера смених маслото /не с кауфландско/ кастрол 5в30 еидж смених ксеноновите крушки нови чистачки отпред , сега чакам маслото с филтрите за кутията и халдекса . отивам да поръчам днес 4 нови гуми 19-ки , има някакви гуми но не ми харесват ще се сменят . имам и питане борда е на италиянски някои да има идея как сме сменя езика имам кабел вак-ком от миналата година ще се радвам ако помогнете




gamble
Мнения: 389
Регистриран на: Пон 26 ное 2012 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот gamble » Съб 28 юни 2014 10:17


Full MDF ли е? Или е "половинка" дисплея? Ако има такава нещо при Туарег де :mhihi

http://www.myturbodiesel.com/wiki/multifunction-display-mfi-or-mfd-faq-and-menu-settings-mk5-mk6/

Дано това помогне :th_up


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Pagemakerboy » Сря 02 юли 2014 1:24


williams_vn написа:вчера смених маслото /не с кауфландско/ кастрол 5в30 еидж смених ксеноновите крушки нови чистачки отпред , сега чакам маслото с филтрите за кутията и халдекса . отивам да поръчам днес 4 нови гуми 19-ки , има някакви гуми но не ми харесват ще се сменят . имам и питане борда е на италиянски някои да има идея как сме сменя езика имам кабел вак-ком от миналата година ще се радвам ако помогнете


Защо постоянно подчертаваш, че не си сменил с кауфландско масло? :11 И ква е тая кола, дето е трябвало да сменяш веднага крушки и чистачки?> :bishop
От морга да не е дошла?


Потребителски аватар
wmalevski
Мнения: 282
Регистриран на: Нед 03 май 2009 21:52
Автомобил: Golf Mk5
Двигател: R32 DSG
Местоположение: София

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот wmalevski » Сря 02 юли 2014 8:36


Аз лично на всяка кола която купя и сменям чистачките, защото отдавам голямо внимание на тях, не че е от морга, но не обичам да ми скърцат или да не прилепват перфектно => не чистят ок. Ако 60 лв ти струва спокойствието, предпочитам да ги платя. За крушките - ксенона обича да полилавява след някакво време, може би това е причината.


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот lion_heart002 » Сря 02 юли 2014 8:40


[/quote] Защо постоянно подчертаваш, че не си сменил с кауфландско масло? И ква е тая кола, дето е трябвало да сменяш веднага крушки и чистачки?
От морга да не е дошла? [/quote]

Ти за мен леко казано се уака с това изказване-някой хора предпочитат да си поддържат колите а не да спестят 60 лв за чистачки. А твоята като дойде време за смяна на чистачки можеш да я засилиш към моргата набързо! :th_up А пък аз като по-смотан и понеже колите са ми от моргата всичките сменявам веднага с покупката 4 гуми,дискове,накладки,спирачна течност,чистачки,крушки се проверяват и ако има потъмнели се сменят,ремъци всички видове,ангренажен също комплект,охладителна течност се сипва нова,масло с филтъра,както и това в скоростите,окачването се проверява изцяло,ако е дизел и подгревните сменям профилактично,на бензиновите задължително свещи кабели и бобина се купува за резерва да има,филтрите-въздушен и горивен и този за купето... Ами такива ми ти неща,ама това е понеже обичам да стигам там накъдето съм тръгнал безаварийно. А такива като теб дето им продават ''ОБСЛУЖЕНИ'' коли на 130 000км и ги карат така то тях ги гледаме всеки ден закъсали по пътищата.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Vlad777 » Сря 02 юли 2014 13:54


Пишещите оффтопик и заядливи мнения да се чувстват предупредени. Темата си има заглавие и не е трибуна за лични нападки. icon_idea


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 05 юли 2014 7:54


на колегата няма какво да му се обяснява ,имал съм дал сам за чистачки нека завижда и да си купува от илиянци чистачки аз си взех бош,крушката е сменена защото не се пускаше всеки път, сменени свещи профилактично с НЖК лазер иридиум, поръчани масла за кутията с филтри и раздатката и деференцияла , чакам ги наи късно във вторник да си ги сменя и тях . сега се издирват и джанти 17-ки да се подготвяме за зимата да си взема и зимни гуми . укрепил съм фаровете с планки че да не си ги познаят крадците че на един каен пред блока вече ги няма . за сега съм доволен от комфорта , ще си сменя и дисковете предните със следващите накладки за мое лично спокойствие ,харесал съм си на цимерман с накладки пагид ,задните са добре имат за още един комплект накладки .ще си търся и релси за тавана ,аз си имама тия напречните ама искам никелирани надлъжни а и видях степенки за праговете на един като моя ще си поръчам и такива само да намеря от къде


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1458
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Gal » Сря 23 юли 2014 19:39


В Кауфланд има евтин Castrol? Аз на японската кочина 5w30 сложих последно, то голямо набутване, няма и 100 лева с всички филтри. Ама не за друго, щото двигателя ми е на 40к реални :) Иначе на дъртите кочини, дето не си знаят километрите, ае нема нужда... :mhihi
И като сменяме ремъци, нещо ролки, водни помпи...или те не се сменят, това е друго обслужване? :)
Некой нещо?


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Pagemakerboy » Чет 24 юли 2014 21:05


williams_vn написа:че на един каен пред блока вече ги няма


Ето това като го видя написано някъде, комбинирано с искам да карам Туарег на газ....Но такъв ни е манталитетът, за съжаление.
Кайен и Туарег пред панелката...
И бъркаш някъде, изобщо не завиждам. :Mr Green Fun


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Вълчан » Пет 25 юли 2014 10:28


Блок може да значи и малка двуетажна или триетажна кооперация.Пък и не виждам тези дърти кочини кого могат да впечатлят вече.Искам да кажа че са на доста ниски цени и са достъпни за много хора и без големи възможности.Така че не се дразни с човека... :th_up


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот DaDiablo » Пет 25 юли 2014 11:12


Pagemakerboy написа:Ето това като го видя написано някъде, комбинирано с искам да карам Туарег на газ....Но такъв ни е манталитетът, за съжаление.
Кайен и Туарег пред панелката...
И бъркаш някъде, изобщо не завиждам. :Mr Green Fun

Не.

Ето това твоето е типичния пример за български манталитет. Заради това ограничено мислене никога няма да се промени положението в България.


Потребителски аватар
stoi4o.d
Мнения: 3332
Регистриран на: Съб 27 фев 2010 17:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот stoi4o.d » Пет 25 юли 2014 13:56


5стр избор,какво се сменя от кауфланд и какво не и всичко останало :beer
Автора да напише нещо полезно, та и други като се чудят да прочетат,
дайте да го видим отвън,отвътре този прословут Туарег,даже не се разбра и коя версия на двигателя е :gruebel


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот lion_heart002 » Пет 25 юли 2014 14:55


И какво има да го гледаш? Туарег не си ли виждал? Ползвай google и ги виж.
И защо пък да е прословут? :screwy Човек да не пита нещо за някаква кола тук,а пък ако е и малко по-хубава от вашите и направо умирате от простотия. Аз затова и спрях да питам каквото и да е а направо купувам. Много се излагате хора,недейте така...
Живял в панелка,не знам си какво си... Ти откъде разбра,че е панелка? И да е,какво от това? С тази разлика,че той има кола по-добра от твоята и вече трябва да избиваме комплекси. Невероятно племе сте!!! :icon_lol


Потребителски аватар
Rat Fink
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 04 юли 2014 11:15
Автомобил:
Двигател: 1 8t AUM 2 3DISI
Местоположение: София

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот Rat Fink » Пет 25 юли 2014 15:08


И аз бих помолил автора ако може да опише какво е сменил и на какви цени - масла, ремъци, гуми :th_up


Потребителски аватар
williams_vn
Мнения: 722
Регистриран на: Сря 24 окт 2007 20:05
Автомобил: tuareg G-3 GTIedition
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Закупуване на Туарег бензин 3.2 мнения

Мнениеот williams_vn » Съб 26 юли 2014 15:59


в панелка живея и какво имаш проблем какво карам къде живея , наистина много завиждаме на народа ,ще го кажа просто не съм го откраднал проклетия джип купил съм си го с работа .
иначе 4 нови гуми 850 лева с монтажа
смяна масла на кутия ,диференцияли и раздатки 800 лева
свещи /старите си бяха супер / 150 лева 6 броя
крушки за ксенона 300 лева за 2 броя
масло за мотора 8 литра 230 лева 5w30 castrol
за сега е това трябва ми една пръскачка за фаровете че тече и ми заминава течноста и съм я изолирал
за друго не се сещам ще допълвам в темата
имам за смяна накраиници на реиката частите са около 300 лева без реглажа само се чудя къде да го направя после дали в официялния представител ще се справят ще го мисля като ги сменя



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта