Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Polo6R
Мнения: 104
Регистриран на: Съб 25 окт 2014 16:36
Автомобил: VW Polo + Audi A4 B8
Двигател: 1.2 TSI 2014 + 1.8 TFSI 2010
Местоположение: София

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот Polo6R » Вто 24 фев 2015 20:50


Най-добре така да направиш, това ще е голяма услуга. Писнало ми е от такива дървени философи като теб, които от всичко разбират, а не могат жалкото си животче да оправят. Нали си много умен и разбираш от всичко, та на всяко гърне мерудия. Защо си в това положение да се жалваш по форумите? И не ми излизай с тоя номер, че държавата и еди кой си са те прецакали и обрали.

Последна промяна от hooligans на Сря 25 фев 2015 0:26, променено общо 2 пъти.
Причина: Получаваш официално предупреждение за спам! Ако не намалиш темпото може да "почиваш"!




Потребителски аватар
JoroHondata
Мнения: 134
Регистриран на: Пон 09 мар 2009 13:56
Автомобил: Honda Legend KB1 V6
Двигател: J35A8 от 2007
Местоположение: Сердика
Контакти:

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот JoroHondata » Чет 26 фев 2015 11:04


Здравейте
Независимо кой каква кола ползва- истината е в действието: "трябва".
Ако се налага да се смени нещо по колата- то трябва да се направи. Ако се занемари колата- то тя става все по- несигурна и по- несигурна- и това е проблемът като цяло. И няма никакво значение кой каква заплата получава- има ли кола- трябва да я поддържа.
Поздрави


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот forski » Чет 26 фев 2015 14:20


Караме подвижни ковчези и това е факт, 15-20 годишни ламарини, кърпени, рязани, заваряни, уморени от годините и хилядите километри които са изминали.
Да, накладките са ми нови, окачването ми е здраво, всички копчета по-колата ми работят, и какво от това?
Вярвам в себе си като тръгна на път, вярвам в способностите си зад волана, ако зависи само и единствено от мен винаги ще стигна и ще се върна там за където съм тръгнал.
Единственото за което се моля като тръгна на път, е някой малоумник да не се натресе в мен, или да го видя че идва прекалено късно!


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот group® » Сря 05 апр 2017 0:40


Lupender написа:Темата е нещо повече от интересна... тя е... фундаментална, защото става въпрос за принципи, даже и за философия на живота. Темата предполага нещо като "сблъсък" на поколенията - старото с устойчивите принципи (макар и не непременно правилни) и новото държащо повече на формата и опаковката, отколкото на съдържанието.
Автомобилът за българина е нещо повече, отколкото е той за нормалния европеец - той е символ на обществения статус, на самоуважението и признанието... Лошо няма, стига формата да е покрита с подходящо съдържание, иначе става гротеска - от 7 серия да слиза селтак с анцуг и отвътре да циври азис...
Та БМВ-то, лошото гледане, небрежната брада и качулките сами по себе си не са порок, въпросът е какво стои зад тях.

Това мнение особено ми се набива в очите 2г. след пускането му.
Изключително тъжно истинско!


Потребителски аватар
ALESYZ
Мнения: 1155
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:13
Автомобил: BMW 525d
Двигател: M57D25 -01

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот ALESYZ » Сря 29 ное 2017 15:45


Щото пък автомобила не е признак на соц. статус в Западния свят. Айде у лево. Ами ако в САЩ, от 7-ма серия слезе някой черен с анцуг и е надул някой вулгарен рап, това дали ще бъде съдено по същия начин? Комплексарски истории.


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1003
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: [W211] [Touareg 7P6]
Двигател: [OM646 06] [CVWA 16]

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот nikolay_ss » Сря 29 ное 2017 17:16


Аз за това като слизам от голфа с риза си представям, че слизам от каляска теглена от бял кон и съм си много добре! :mhihi


FIREE
Мнения: 26
Регистриран на: Пет 04 яну 2013 9:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Първомай

Re: Мисля да си купя кола (малко размисли по темата)

Мнениеот FIREE » Вто 16 яну 2018 13:08


Забавна Тема! Понеже доста колеги тук споменават за ПТП и технически не изправни автомобили. Абсолютно съм за изправността на МПС-то , НО ежедневно съм свидел на невнимание, не толерантност и какво ли още не. Всеки ден където съм става най-малко една катастрофа на ден и не е проблема в автомобилите! Та преди да се сдобиете с автомобил ако ще да го поддържате и в Балкан Стар, преценете дали можете и ще се стараете ли да управлявате безопасно за себе си и останалите, после да няма скубане на коси и да намразите деня в , който сте се сдобили с автомобил. Много от шофьорите не е трябвало да стават такива , защото не стават за това! Но това го наложи живота всеки иска да е мобилен и независим от към транспорт, като не им се дават книжки, щат не щат на рейса и с влака, хем по - малко коли ще има хем да се развива транспорта. Никой не е застрахован от грешки, човешко е да се сгреши, за това и от другите зависи да избегнат и парират грешката на някой за да не стане белята, наглостта и тарикатлъците са друга бира, а едно време повече си помагахме при нужда.
"Срещнали се на полянка, прабългарин и славянка. Цуни гуни,вади тури- народили чукундури. Хем ебливи,хем крадливи- най-вече,завистливи". Радой Ралин.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 70 госта