Молба за оглед в Пловдив - с. Труд

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Молба за оглед в Пловдив - с. Труд

Мнениеот relaxxx » Сря 15 юли 2015 18:22


jordanpar написа:Здравомислещите хора не си взимат и подарено куче от с.Труд.


Е колега, някак си тук се изказа неподготвен. Ти от къде би си взел.. от Дупница може би?

От Труд съм вземал 2 коли и двете се оказаха уникално здрави и добри автомобили. Едната за 5 години само 1 водна помпа и смених, а на другата нищо за 1 година.

Просто човек трябва добре да гледа като купува нещо ,това е истината. Дробове има навсякъде и гаранция няма..

Така че аз лично бих препоръчал Труд като едно добро място за кола. Там има отлични немски и италиянски автомобили и с добра преценка шансовете са добри. :cool




galder
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 05 юли 2015 10:53
Автомобил:
Двигател:

Re: Молба за оглед в Пловдив - с. Труд

Мнениеот galder » Нед 02 авг 2015 8:06


Здравейте съфорумци,

Някой може ли да хвърли един поглед на това возило ?
http://www.cars.bg/c1261859

В обявата няма километри и предвид ниската цена предполагам, че ще е някой дарак, но рядко се срещат бензинови двигатели с ръчна скоростна кутия при Калибъра, а аз предпочитам именно такъв вариант

Благодаря предварително,


Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: Молба за оглед в Пловдив - с. Труд

Мнениеот plamen-roni » Пет 28 апр 2017 17:59


Колеги от Сливен или от региона , ако може някой да погледни една Шкода Октавия . Търся нещо за баща ми . Ще съм благодарен ако някой който има поне поглед над нещата да я погледне , че обиколихме доста и само котури . Ето линк на обявата http://www.cars.bg/c2115313



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта