Избор на Passat B6 2.0 TDI

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
stoev87
Мнения: 353
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 21:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Ignore List: Escap3 ,Pirogov,Soldier90

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот stoev87 » Нед 01 ное 2015 9:54


Dagestan написа:Можеш сам да си потърсиш инфо, нали познаваш Бай Гугъл?


Много ти благодаря колега за полезния и изчерпателен отговор :th_up




skromnia1970
Мнения: 297
Регистриран на: Пон 16 май 2011 18:55
Автомобил: PASSAT B 6 Variant
Двигател: BMR 11.2006 DSG

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот skromnia1970 » Нед 01 ное 2015 12:38


Кола и жена на късмет.Явно колегата не е случил на кола.Жив и здрав,дано поне да е улучил в другата посока.Там е по-важно.
Пък колата.....Гледай с друго око.Купчина ламарина.Днес си с нея,утре не се знае.Дръж жената и децата.Най-важното и смислено нещо в тоя живот.
А парите....средство си е.И без тях е трудно,но да сме живи и здрави...Изкарват се.
Успех и късмет.


parvanst
Мнения: 16
Регистриран на: Сря 03 сеп 2014 11:23
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 2.0 TDI
Местоположение: София

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот parvanst » Нед 01 ное 2015 18:27


Разкарах всичко. Поръчах 4 нови Континентал ама след толкова "мъка" :) все ми е в мисълта, че ще угасна някъде... Дано да не е ... ама исках да кажа на колегата,че най-добре е ако се купува такава кола наред с ангренажи и всичко останало да се помисли сериозно (направо задължително) да се провери сменяни ли са или не са дюзите и ако не са да се сменят.

skromnia1970 написа:Кола и жена на късмет.Явно колегата не е случил на кола.Жив и здрав,дано поне да е улучил в другата посока.Там е по-важно.
Пък колата.....Гледай с друго око.Купчина ламарина.Днес си с нея,утре не се знае.Дръж жената и децата.Най-важното и смислено нещо в тоя живот.
А парите....средство си е.И без тях е трудно,но да сме живи и здрави...Изкарват се.
Успех и късмет.



Прав си колега. Да сме живи и здрави.
Късмет ти желая във всичко


Потребителски аватар
CrafterX11
Мнения: 145
Регистриран на: Вто 29 апр 2014 19:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот CrafterX11 » Нед 01 ное 2015 22:49


Виждал съм и с сменени дюзи примерно ето http://www.cars.bg/c1018003 не знам колко е добра ,но ..


parvanst
Мнения: 16
Регистриран на: Сря 03 сеп 2014 11:23
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 2.0 TDI
Местоположение: София

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот parvanst » Нед 01 ное 2015 23:27


CrafterX11

Благодаря много колега.

Само не знам защо моята кола е 2006 края и като се обаждах в порше ми казаха,че не са сменявани гаранционно но няма да ми ги сменят.... или пък колегата ги е сменил преди няколко години.... незнам как да разбера дали сервизната акция е приключила или има някакви други условия.

Благодаря отново


parvanst
Мнения: 16
Регистриран на: Сря 03 сеп 2014 11:23
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 2.0 TDI
Местоположение: София

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот parvanst » Вто 03 ное 2015 15:48


Здравейте.Колеги да се похваля и за информация на други колеги търсещи автомобил.... Вчера звъннах отново в Порше София Изток и попаднах на доста любезен служител. Записа ми номера на двигателя след по-малко от 20 мин ми се обади и ми каза,че всъщност автомобила ми ще мине през сервизната програма на Фолксваген и ще ми подменят дюзите. След още 20 мин пак се свързаха с мен и ми дадоха ден и час в който да закарам колата. Попитах дали ако се купува втора ръка автомобил може да се обадя за справка дали е минавал на сервизно обслужване или не и дали подлежи на смяна .. Казаха,че няма проблем. :beer :beer :beer
Така,че ако някой си е избрал кола направо да взима номера на двигателя и да звънка да пита минавала ли е ,не е ли , ще му я вземат ли и т.н.

Благодаря на всички и успех


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот Pagemakerboy » Вто 24 ное 2015 22:29


И за какво беше всичкия тоя хейт и плюене преди няколко седмици, след като сам си си виновен, че не си се поинтересувал по-подробно още преди година-две?
И новите дюзи, дето ще ти ги сложат, НЕ ДЕФЕКТИРАТ! Само на един колега от форума нещо беше станало, но сам си ги беше оплескал новите дюзи.


velqn
Мнения: 191
Регистриран на: Вто 15 сеп 2015 14:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот velqn » Вто 05 яну 2016 12:23


stoev87 написа:Това от личен опит ли го казваш и след колко навъртяни км ? Ако е така за какъв модел автомобил точно става въпрос и къде и срещу каква сума става тоя ремап на кутията ?


Колега, аз бях говорил с хората от PS Tuning, виж имат сайт. За цени не мога да си спомня, не сме говорили, стана въпрос само, че има два варианта, едното е чип тунинг (стандартния), а другото - бокс тунинг - това ми препоръчаха, монтира се софтуера в няква кутия и после може да си я вземеш и сложиш на друга кола, нещо такова.

Аз се отказха засега да чипосвам, щото 170 кония си вървят добре, евентуално има идея за разхода, но съм с DSG и ме е шубе нещо да не ям дървото (по-скоро), но най-вече, защото не ми трябва.

Поздрави,


explorer.1505
Мнения: 7
Регистриран на: Съб 25 юни 2011 12:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на Passat B6 2.0 TDI

Мнениеот explorer.1505 » Пет 23 юни 2017 13:54


Колеги, все още ли е валидна акцията на Фолксваген по подмяна на сименсовите дюзи с такива на Бош и Континентал ?



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта