Мнение за Passat B6 2.0 TDI DSG 2010 година?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Bewolf
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 16 юни 2009 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гоце Делчев

Мнение за Passat B6 2.0 TDI DSG 2010 година?

Мнениеот Bewolf » Пет 17 фев 2017 11:56


http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=1tjp5m

Това е колата рама WVWZZZ3CZAE086239, ако някой може да даде инфо по тази рама ще съм много благодарен.

Иначе колата има доста дребни забележки: леко драсване на задна броня, изгаряне от цигара над шофьорската седалка, леко скъсване на пасажерската седалка, няма нищо в багажника, счупен държач за триъгълника на 5тата врата, счупена държка на облегалката за ръцете отзад, за смяна са и дискове и накладки, одрани джанти.

След тест драйв колата се държи добре, сменя добре, всичко и работи по климатроник, подгряване на предни седалки, темпомат, пера за смяна на скорости от волана, ел. шофьорска седалка, фарове и т.н.

Още не е била при майстор за диагностика, но само по тези обяснения моля за мнение. Цената е прекалено висока за мен и мисля, че ако има доволен коментар ще можем да се спазарим.




Потребителски аватар
technopolis
Мнения: 204
Регистриран на: Съб 07 ное 2009 19:04
Автомобил: Ford Focus 2019
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнение за Пасат 6 2010 година

Мнениеот technopolis » Пет 17 фев 2017 13:57


Не зле CR мотор с новите дюзи без драми при главата,и по дългия шестостен,не че не е възможно проблем при него но по малко вероятно.
Караш гледаш за удари между 2 и 3 скорост и плавно потегляне на DSG.
И си знаеш,че е над 300к да няма никакви други мисли тука :)


Потребителски аватар
Bewolf
Мнения: 72
Регистриран на: Вто 16 юни 2009 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Гоце Делчев

Re: Мнение за Пасат 6 2010 година

Мнениеот Bewolf » Пет 17 фев 2017 14:31


Ами след около 10км тест драйв ми хареса как превключва, но опита ми с автомати е на различни коли и по малко каране, като тази може и да си внушавам, но най-много ми допадна.
Не ми направи впечатление да има на която и да е скорост удряне или при потегляне или при кик даун.
Може и да направя превантивна смяна на шестостена ако го взема.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта