Покупка на Голф 6 комби

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1146
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Покупка на Голф 6 комби

Мнениеот Skruji » Пон 21 май 2018 9:32


Няколко ъпгрейда са вече готови. Алуминиеви педали, dvr към навигацията, камера за заден ход и накрайници на ауспуха.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение




Потребителски аватар
apexs
Мнения: 32
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 13:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Покупка на Голф 6 комби

Мнениеот apexs » Пон 25 юни 2018 21:41


Прератиха ме в тази тема с повече инфо за Голф и това, което чета са само проблеми
и проблеми. Два мотора 2.0 тди и 1.4 тси са ок? Какъв разход дават при различно каране ? обслужване, болежки ? Някой от коментиращите има ли над 50к км с такъв Голф и мотор ? Насочих се към Голф понеже уж трябва да са безпроблемни и що годе качествени ?


Потребителски аватар
zoovanka
Мнения: 641
Регистриран на: Чет 02 май 2013 13:10
Автомобил: VW Caddy MAXI Life 1395 TGI 109
Двигател: 2016 1395 TGI метан
Местоположение: Бургас

Re: Покупка на Голф 6 комби

Мнениеот zoovanka » Сря 27 юни 2018 14:39


Това е много относително,аз например съм уж с "проблемния" 1,6 105к ТДИ.За 25 хил навъртяни и 262 хил реални,никакви проблеми дотук,разбира се с редовно обслужване при което не са правени компромиси от първия километър.За това,мое мнение при кола втора употреба е по-важна сервизната история,отколкото типа двигател.


Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1146
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Покупка на Голф 6 комби

Мнениеот Skruji » Пет 29 юни 2018 8:15


И още интересни ъпгрейди.ИзображениеИзображение


Ivodam
Мнения: 28
Регистриран на: Нед 18 мар 2018 13:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Покупка на Голф 6 комби

Мнениеот Ivodam » Вто 14 дек 2021 23:17


Здравейте колеги,

Минавам да съобщя, че времето си тече и минаха почти 4 години откакто взех голфа шестичка, за който съм писал по-нагоре, този на снимката с каяка. Наскоро си взех пак от дасвелтауто един Голф 7 комби и съответно този, шестицата, се продава. Изглежда си по същия начин, както на снимката от тогава. Колата е много запазена, защото е карана само извън София, за градско си имам друга. Сменил съм й ангренажа и другите ремъци, и масло на скоростната кутия съм сменил. Маслото на двигателя си е сменявано редовно, също всички филтри и спирачната течност. В момента е на 247 хил км. Разходът на извънградско пада до 5 л / 100 км при кротко каране, иначе е около 5,3 - 5,5. В интерес на истината, седмичката харчи малко повече, може би защото двигателят е малко по-мощен. От София съм, ако някой проявява интерес - 0888233004.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта