VW Touran-мнения, препоръки

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2114
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: VW Touran-мнения, препоръки

Мнениеот Petrolhead » Пет 08 сеп 2017 16:16


нищо им няма. лостът на мигачите е малко кирлив, един парцал и ще светне. маншона на скоростния лост, си е кекав. майка ми вече е на втори, който и той е за смяна, а колате е много далеч от 300к




Потребителски аватар
dalgia-73
Мнения: 423
Регистриран на: Пет 16 юли 2010 17:00
Автомобил: VW Touran
Двигател: BKC
Местоположение: Силистра

Re: VW Touran-мнения, препоръки

Мнениеот dalgia-73 » Пет 08 сеп 2017 16:45


Колега върви и огледай тоя Туран и ако е твоят то ще си покаже.Ако беше да слушам мнението на всички за капризната помпа дюза още щях да си карам Вентото.Добре,че не съм нито чел нито питал.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19138
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: VW Touran-мнения, препоръки

Мнениеот stefan4o » Пет 08 сеп 2017 18:30


ПД не е никак лош, стига да не е на 500к км.


DimovvvY
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 26 дек 2019 18:08
Автомобил:
Двигател:

Поло

Мнениеот DimovvvY » Нед 30 яну 2022 10:12


krivlev написа:Здравейте колеги имам Туран 2000 TDI. За три години експлоатация никакви проблеми обаче от един месец тотално се изключва двигателя непосредствено до 3-4 минути след тръгване след като е стояла на паркинг. Вадя ключа и отново вкарвам ключа и колата пали веднага и на дълъг път никакви проблеми!Ходеих на компютърна диагностика, но нищо не откриват освен лош контакт на някакна неизвестна клема!Подозирам, че има лош контакт в мобилайзера на колата, но не знам къде се намира в кабината!Някой да ме открехне?Същият проблем имах и със стария VW Polo, но след напръскване със спрей на контактното гнездо проблемът беше решен. Някой да помогне ако е имал аналогичен проблем!


И къде пръсна на пилоти , че и аз имам същият проблем



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 169 госта