VW Шаран.....ама от къде2

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
speleonik
Мнения: 9
Регистриран на: Вто 14 апр 2009 1:17
Автомобил: VW T3 Syncro
Двигател: 1.6 TD 1992
Местоположение: София

VW Шаран.....ама от къде2

Мнениеот speleonik » Чет 31 авг 2017 20:00


Тъй де, четох, четох, 12 страници за некоректни авто къщи......от къде да си купя кола....ама нещо ...нъц! .....и от автокъща - страшно, да не смее човек, и нова като чета (след 2000 г.) не стига че лабави ми и частите скъпи, а който кара добра си я не продава....? Търся Vw Шаран 1.8 бензин/газ '98г. или около, а из форума на темата Шаран са към 50 стр. докато ги изчета ще ги спрат от производство... ;)

Последна промяна от speleonik на Пон 04 сеп 2017 11:31, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: VW Шаран.....ама от къде2

Мнениеот polovera_9n3 » Чет 31 авг 2017 23:19


Търси частни обяви с регистрирани автомобили. И дизела не е 1.8, а 1.9.


Потребителски аватар
dalgia-73
Мнения: 416
Регистриран на: Пет 16 юли 2010 17:00
Автомобил: VW Touran
Двигател: BKC
Местоположение: Силистра

Re: VW Шаран.....ама от къде2

Мнениеот dalgia-73 » Пет 01 сеп 2017 5:44


Ами как да си я продаде човек,като е инвестирал толкова пари във автомобила си.Маята също не я давам.Както сам го казваш частите са скъпи.Няма смисъл да наливаш пари във нещо и после да го харижеш Трябва ходене и гледане.Турана съм го търсил една година.Това със регистриран автомобил не е много добър вариант според мен,освен ако не познаваш продавача.По добре нов внос и гледай за ръжда,че повечето Шарани са със смачкани прагове. Всичко друго се ремонтира но за ръждата лек няма.Това ме отказа от тях преди време.Всичко е въпрос на късмет .



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта