VW Polo 1.4. 16V

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
ivan.donchev1
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 21 сеп 2017 17:26
Автомобил:
Двигател:

VW Polo 1.4. 16V

Мнениеот ivan.donchev1 » Чет 21 сеп 2017 17:29


Здравейте, колеги! Колебая се за покупката на този модел. Искам да чуя и мненията на други хора понеже това е първият автомобил, който ще закупя.
На външен вид изглежда добре, не е удряна и няма проблеми по боята. Автоматична скоростна кутия е. 2001 годиина.




Потребителски аватар
NastyPolo
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 25 сеп 2017 12:12
Автомобил: Polo
Двигател:

Re: VW Polo 1.4. 16V

Мнениеот NastyPolo » Пон 25 сеп 2017 15:03


Аз карам polo1.4 16v mark3f ръчна скоростна кутия и съм доволен. Не слушай хората,които ти казват,че този двигател не струва. Поддържан ли е двигателя , винаги ще си остане здрав. Разбира се има и своите косури,но всичко се оправя с желание и търпение.
Динамиката се усеща главно след 2300 оборота.Ако пипнеш и някой неща може да си вдигнеш 30-40 кончета без много голям бюджет.
Разхода ми на нормална стъпка градско е 7/8 л. На 100км . Понякога съм го свалял и повече. Карам с 15 цола 195/45 и не се тормози много. Отново ще ти кажа , много зависи от предишния собственик. Лично не предпочитам автоматична скоростна кутия. Вървежа при нея предполагам ,ще е по-малък.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kamaza11 и 142 госта