Мнения за покупка на Пасат Б7

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
m1977
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 06 апр 2009 23:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Мнения за покупка на Пасат Б7

Мнениеот m1977 » Съб 23 дек 2017 17:56


Здравейте,

Дали някой е гледал този Пасат:
https://www.cars.bg/company/lizingovi/offer/c2407622

Днес минах да го видя и ми хареса, но съм лаик и не разбирам от коли. Няма външни забележки и изглежда, че километрите са реални. Има си сервизна книжка и казаха, че може да бъде проверен в VW, като всичко му било наред. На мен ми се струва малко висока цената, но пък е уж на реалните 53 000 км. Само ще кажа, че вече 7г. карам Пасат 5.5 дизел 1.9 комби и съм много доволен от колата и искам да остана верен на марката :biggrin . Ще съм благодарен да чуя вашето мнение и коментари. Весели празници на всички и предварително Благодаря!
Не съм сигурен дали съм правилния раздел и ако е необходимо темата да се премести.




Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3926
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: RE: Мнения за покупка на Пасат Б7

Мнениеот joro_kem » Съб 23 дек 2017 19:21


m1977 написа:Здравейте,

Дали някой е гледал този Пасат:
https://www.cars.bg/company/lizingovi/offer/c2407622

Днес минах да го видя и ми хареса, но съм лаик и не разбирам от коли. Няма външни забележки и изглежда, че километрите са реални. Има си сервизна книжка и казаха, че може да бъде проверен в VW, като всичко му било наред. На мен ми се струва малко висока цената, но пък е уж на реалните 53 000 км. Само ще кажа, че вече 7г. карам Пасат 5.5 дизел 1.9 комби и съм много доволен от колата и искам да остана верен на марката :biggrin . Ще съм благодарен да чуя вашето мнение и коментари. Весели празници на всички и предварително Благодаря!
Не съм сигурен дали съм правилния раздел и ако е необходимо темата да се премести.
Линкът не работи коректно... Според мен можеш да бъдеш спокоен за обслужването и километрите - обикновено това са закупени като нови автомобили, ползвани под наем, съответно обслужвани в оторизирани сервизи. Затова са и по-скъпи от "нов внос" еквиваленти.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за покупка на Пасат Б7

Мнениеот dobrin » Сря 03 яну 2018 20:56


Има няколко хубави неща в този автомобил - километрите, мултиволанът, навигацията иии ... май е това.
Лично аз не бих си купил толкова постен автомобил ... Въпрос на гледна точка. И цената не е от най-изгодните, но пък автомобилът е реално почти нов ...


Потребителски аватар
Skruji
Мнения: 1147
Регистриран на: Пет 11 май 2007 16:40
Автомобил: Golf 6 Variant
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнения за покупка на Пасат Б7

Мнениеот Skruji » Вто 09 яну 2018 17:53


Няма навигация обаче, това е RCD510 и е само плеър, дори и DVD не чете. Но пък могат да му се напъхат 6 диска вътре, ако това може да се каже екстра :Mr Green Fun
На мен лично колата ми харесва, а и с този пробег е сигурно, че ще те слуша още дълго време.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 224 госта