Golf V GTI

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Famozno7
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 05 яну 2018 11:25
Автомобил:
Двигател:

Golf V GTI

Мнениеот Famozno7 » Пет 05 яну 2018 11:35


Здравейте , насочил съм се към покупка на Golf V GTI .
Искам да ви попитам какви са най-честите проблеми , които създава , за какво трябва да внимавам при покупка,
разход на гориво горе долу.
Четох и доста различни коментари относно мощността му , едни казват че не отговаря на очакванията , а други че е супер ,
не знам вече какво да мисля,но просто съм влюбен в този модел и бих искал да го притежавам. :love.vwclub




Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Golf V GTI

Мнениеот vinixxx » Нед 14 яну 2018 8:45


да използвам темата,да попитам дали задното окачване на петиците е от този тип,който се разчекват задните гуми,торсион май се казваше.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12786
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Golf V GTI

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 14 яну 2018 9:54


Не е торсион.
Носачи са.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Golf V GTI

Мнениеот Mishonti » Нед 14 яну 2018 10:46


Ако ще купуваш Голф 5 ГТИ със сигурност трябва да си приготвил по-голям бюджет. Доста модели са изкачали на пазара в БГ на ниски цени, но в ужасно състояние. (Надявам се не гледаш точно такива). Най-добре за мен е да отидеш и да си избереш един запазен екземпляр от Германия. Относно вървежа - аз не съм карал такъв модел и не мога да дам мнение, но за едни е бърз - за други бавен - зависи какво си карал до преди това. За слабите места на модела нека някой по-запознат от мен да каже. Но мисля, че ако намериш кола на реални километри в добро състояние няма от какво да се плашиш относно разход и поддръжка. Все пак купуваш ГТИ :)



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта