Предстои ми покупка на Passat CC 3.6

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
haho15
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 28 сеп 2015 17:51
Автомобил: VW CC
Двигател:

Re: Предстои ми покупка на Passat CC 3.6

Мнениеот haho15 » Сря 25 апр 2018 12:40


Мерси за съветите, карал съм Ауди което има проблем и знам какъв е симптома - сецане при тръгване особено под наклон. Тази не забелязах да има такъв, тръгва веднага щом и се подаде газ, а мотора не се чуваше при затворен капак и вътре в купето. Също така изглеждаше, че няма пребоядисани детайли и боята е равномерно износена. То е ясно, че има значение как са изминати тези километри, има много мнения като например първи ремонт на кутията на 50хил. както и 300хил. без ремонт. На мен въпроса по скоро ми беше дали чрез ВАГ диагностика може да се провери дали е правен ремонт или евентуално оставащия ресурс, има ли връзка с всички оторизирани сервизи в Европа така както имат Мерц. Просто не знам какво да изисквам от тях като отида. Ще я карам в HAAS в Пловдив, просто като минавах видях че там има сервизи на Ауди, Порше и ФВ на едно място.




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Предстои ми покупка на Passat CC 3.6

Мнениеот Водния дух1 » Сря 25 апр 2018 21:57


group® написа:Водния дух1 и Mishonti - я прочетете пак въпросите на автора. Някъде да пита вие дали бихте ...? Едно и също си мелите и хич не ви пука, че никой не го интересува мнението ви! Защо не се ограничите в спам темата и да оставите другите за батковците?! Да не ви изчезне и тя!

haho15 - за ДДС-то трябва да имат документи. В обявата не видях да пише, че е платено - казват ли, че са платили?
Щом си запознат с разхода кутия, значи можеш само да я прекараш през сервиз и да видиш дали има признаци за проблем. Принципно и да няма, пак не си застрахован срещу този ремонт. Трябва да го приемеш и прецениш, а ако изкара повече - късмет. В офф роуд форума пишат за един сервиз за автоматици в Пловдив, който е доста тачен и много хора от София се вдигат до там за ремонти. С Google ще го намериш (виждам, че четеш) и може да идеш за една проверка.
Силно се съмнявам в пробега, но мен това не би ме отказало, предвид рядкото изпълнение. Лично аз бих обърнал внимание на ламарините, интериора, общо да е в добро състояние, а ремонти по скъпите възли са неизбежни във времето. Кола на 8г. и евентуална експлоатация в следващите 4-5г. = някои скъпи ремонти.

Ти пък мислиш ли ,че го интересува пък точно твоето мнение???? Ти би ли взел кола за 20 бона без да я пробваш или просто се правиш на интересен???



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта