Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
WinstrolTV
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 19 ное 2017 12:53
Автомобил: VW GOLF 4
Двигател: TDI 110Hp

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот WinstrolTV » Сря 26 дек 2018 16:08


Mishonti написа:Носачи може и да не ти се наложи да сменяш, не са толкова чупливи колкото всички разправят.
Иначе с този бюджет няма как да се намери дизелов Пасат, който да не е изтормозен и да е поддържан добре.

Едит: Нищо лично, но това е поредната ти тема, която звучи супер несериозно и предполагам си още хлапак, който няма какво да прави и си драска тука глупости.
Голфа 250кс щеше да става, съединители от ВР6, ъпгрейд на спирачки...


Golfa e 220к.с ? Продавма го в момента тъй като счупих 2ра подред турбина ? Писна ми и затова , реклама към Cars-a ако искаш да си направя да ти дам обявята, всичко за което съм писал съм го смнеил , щях да сменям спирачките даже ги намерих и счупих турбото и се отказах.
Тъпо е да казваш на някой несериозен и хлапак като не го познаваш сигурен съм ,че на живо още по малко ще ти приличам на хлапак :) Надявам се ,че не си над 22 щото си яко ограничен :) По-сериозен човек от мен едва ли ще намериш изобщо

Последна промяна от WinstrolTV на Сря 26 дек 2018 16:37, променено общо 2 пъти.




WinstrolTV
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 19 ное 2017 12:53
Автомобил: VW GOLF 4
Двигател: TDI 110Hp

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот WinstrolTV » Сря 26 дек 2018 16:21


Svetlix написа:AFN-мотора е здрав и икономичен. За сметка на това е с приятна динамика. Колата вози меко и не изморява при дълги пробези. Фаровете са ужасни на тази кола. Нови на ДЕПО са около 160 лв за комплект. Съединителят с маховика са 1000+ лв. Смяната на ремъци и ролки е 300+ лв, предни дискове с накладки са около 300 лв, комплект що-годе читави носачи е поне 350 лв, а за хубави си приготвяш х2 ...


това исках да знам , а възможно ли е въпросия автомобил да има ESP и такива изгъзици ?


Svetlix
Мнения: 1192
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот Svetlix » Сря 26 дек 2018 19:39


Виждал съм на Б5 ESP. До колкото знам ако си намериш донор можеш "да си присадиш" в случай, че нямаш. Сменя се спирачна помпа със сигурност и има игра с лаптопа. Не съм много запознат с процедурата, но няма невъзможни неща.


WinstrolTV
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 19 ное 2017 12:53
Автомобил: VW GOLF 4
Двигател: TDI 110Hp

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот WinstrolTV » Сря 26 дек 2018 20:27


Ясно благодаря на всички за отговорите


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот Mishonti » Чет 27 дек 2018 0:38


WinstrolTV написа:
Mishonti написа:Носачи може и да не ти се наложи да сменяш, не са толкова чупливи колкото всички разправят.
Иначе с този бюджет няма как да се намери дизелов Пасат, който да не е изтормозен и да е поддържан добре.

Едит: Нищо лично, но това е поредната ти тема, която звучи супер несериозно и предполагам си още хлапак, който няма какво да прави и си драска тука глупости.
Голфа 250кс щеше да става, съединители от ВР6, ъпгрейд на спирачки...


Golfa e 220к.с ? Продавма го в момента тъй като счупих 2ра подред турбина ? Писна ми и затова , реклама към Cars-a ако искаш да си направя да ти дам обявята, всичко за което съм писал съм го смнеил , щях да сменям спирачките даже ги намерих и счупих турбото и се отказах.
Тъпо е да казваш на някой несериозен и хлапак като не го познаваш сигурен съм ,че на живо още по малко ще ти приличам на хлапак :) Надявам се ,че не си над 22 щото си яко ограничен :) По-сериозен човек от мен едва ли ще намериш изобщо


Добре, покажи го тоя 220 коньов Голф да го видим, стана ми интересно. Няма как да не си хлапак, след като караш от 1 година, нали не се обиждаш на “хлапак” :wink
Преди да наречеш някой пак ограничен си провери правописа обаче, щото може би дете във 2ри клас ще пише по-правилно от теб.

П.С. Чакам Голфа!


highline_4motion
Мнения: 238
Регистриран на: Сря 14 сеп 2016 22:07
Автомобил: Passat Variant B5-Passat Sedan B6
Двигател: AFN-BMP

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот highline_4motion » Чет 27 дек 2018 3:01


В семейстовото имаме 3 пасата със същия цвят,двигател комби ,единия е синхро останалите предно - Моето какви ремонти съм правил за 4 год някои носачи сменени (евтини са , но пътищата които аз карам са лоши на село от там идва проблема ,но не е за умиране)здрав двигател както ли не съм сипал изгоряло масло и т.н. и като цяло само масло(10в40) и филтри 86-7хил км. съм навъртял ,добър разход пада под 4.5 извънградско 90кмч градско 6-7 добра динамика ,евтина подръжка .Колата си харесам да чукна на дърво ,на кои места съм ходил какво ли не съм товарил не жаля не ме остави.Минуси че - зимата трудно загрява . И за другите горе долу големи ремонти са нямали синхрото е кеф на зимата обаче харчи повечко и остава малко по-муден.


WinstrolTV
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 19 ное 2017 12:53
Автомобил: VW GOLF 4
Двигател: TDI 110Hp

Re: Мнение за Passat B5 1.9 tdi 110 AFN 99г.

Мнениеот WinstrolTV » Чет 27 дек 2018 13:39


Mishonti написа:
WinstrolTV написа:
Mishonti написа:Носачи може и да не ти се наложи да сменяш, не са толкова чупливи колкото всички разправят.
Иначе с този бюджет няма как да се намери дизелов Пасат, който да не е изтормозен и да е поддържан добре.

Едит: Нищо лично, но това е поредната ти тема, която звучи супер несериозно и предполагам си още хлапак, който няма какво да прави и си драска тука глупости.
Голфа 250кс щеше да става, съединители от ВР6, ъпгрейд на спирачки...


Golfa e 220к.с ? Продавма го в момента тъй като счупих 2ра подред турбина ? Писна ми и затова , реклама към Cars-a ако искаш да си направя да ти дам обявята, всичко за което съм писал съм го смнеил , щях да сменям спирачките даже ги намерих и счупих турбото и се отказах.
Тъпо е да казваш на някой несериозен и хлапак като не го познаваш сигурен съм ,че на живо още по малко ще ти приличам на хлапак :) Надявам се ,че не си над 22 щото си яко ограничен :) По-сериозен човек от мен едва ли ще намериш изобщо


Добре, покажи го тоя 220 коньов Голф да го видим, стана ми интересно. Няма как да не си хлапак, след като караш от 1 година, нали не се обиждаш на “хлапак” :wink
Преди да наречеш някой пак ограничен си провери правописа обаче, щото може би дете във 2ри клас ще пише по-правилно от теб.

П.С. Чакам Голфа!

viewtopic.php?f=83&p=4702130#p4702130


highline_4motion написа:В семейстовото имаме 3 пасата със същия цвят,двигател комби ,единия е синхро останалите предно - Моето какви ремонти съм правил за 4 год някои носачи сменени (евтини са , но пътищата които аз карам са лоши на село от там идва проблема ,но не е за умиране)здрав двигател както ли не съм сипал изгоряло масло и т.н. и като цяло само масло(10в40) и филтри 86-7хил км. съм навъртял ,добър разход пада под 4.5 извънградско 90кмч градско 6-7 добра динамика ,евтина подръжка .Колата си харесам да чукна на дърво ,на кои места съм ходил какво ли не съм товарил не жаля не ме остави.Минуси че - зимата трудно загрява . И за другите горе долу големи ремонти са нямали синхрото е кеф на зимата обаче харчи повечко и остава малко по-муден.


Благодаря колега , явно ще е пасатче



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта