Избор на VW CC

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
kickz
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 19 дек 2017 9:57
Автомобил:
Двигател:

Избор на VW CC

Мнениеот kickz » Нед 10 фев 2019 12:40


Здравейте, колеги.

Насочил съм се към закупуване на VW CC фейслифт (моделът от 2012г. нататък) с дизеловия 2.0TDI (140 или 177к.с) и от скоро разглеждам обявите в интернет. С изненада установих, че цената на въпросния автомобил варира в доста широки граници-започва от 21-22 000лв. и стига чак до 40 000лв. Каква е реалната цена на запазените и струващи си екземпляри според вас? Бюджетът с който разполагам за закупуване на автомобила е около 27-28 000лв.Държа колата да има ясна сервизна история/пробег, а не някоя давена/удряна и не знам си още какво, външно напудрена като за световно, а всъщност пълен кош.

Според вас има ли някоя обява в момента в интернет пространството, която да си заслужава по-сериозен оглед и евентуално ако всичко й е ок и последваща покупка? Знам, че във форума има доста хора, които следят пазара на автомобилите VW и виждат много дефекти по колите още от снимките и вашето мнение би ми било от голяма помощ. :love.vwclub




Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Избор на VW CC

Мнениеот Pichaga » Нед 10 фев 2019 16:29


viewtopic.php?f=44&t=477822

ако търсиш малко по стар но с доказана история швейцарка карана само там и поддържана там, виж тази тема на колегата

аз лично бих взел кола от колега във форума на реални 150 х км с доказана история и безпроблемна, ако си търсех сс го отнасях веднага :wink :wink


kickz
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 19 дек 2017 9:57
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на VW CC

Мнениеот kickz » Вто 12 фев 2019 19:46


Pichaga написа:http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=44&t=477822

ако търсиш малко по стар но с доказана история швейцарка карана само там и поддържана там, виж тази тема на колегата

аз лично бих взел кола от колега във форума на реални 150 х км с доказана история и безпроблемна, ако си търсех сс го отнасях веднага :wink :wink


Гледах обявата на колегата, чел съм и темата му, откъдето знам как добре я е поддържал и че по всяка вероятност е в страхотно състояние и този, който я вземе няма да съжалява, но просто не е моята. Държа да е фейслифт модела от 2012г. нататък, въпреки че знам, че разликите с предходния модел не са кой знае колко големи. Просто дизайнът и самото излъчване на колата са меко казано страхотни (по мое мнение) и не могат да не те накарат да не се обърнеш след нея (макар и дизайн от 2012г. според мен все още изглежда доста актуално). :love.vwclub


Потребителски аватар
genevaboy2
Мнения: 330
Регистриран на: Вто 17 апр 2012 22:00
Автомобил: Volkswagen CC
Двигател: CUVC 2016
Местоположение: Конфедерация Хелвеция
Контакти:

Re: Избор на VW CC

Мнениеот genevaboy2 » Вто 12 фев 2019 20:57


Аз лично смятам, че обикновеният фейслифт е даже по грозен от първата версия, но с R Line пакет просто избива рибата. :11 :11 :11

Затова след дълго търсете, се стигна до внос от Германия към Швейцария ... :Mr Green Fun :mrgreen :Mr Green Fun :screwy :screwy


Изображение

Изображение


:love.vwclub :love.vwclub

Последна промяна от genevaboy2 на Вто 12 фев 2019 21:42, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Избор на VW CC

Мнениеот Ivo_Dinkov » Вто 12 фев 2019 21:40


Фейс към фейс Р-лайн е много по- лесно реализируемо, фейса е много повече кола.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта