Новото Поло 2018г- размисли и страсти.

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Новото Поло 2018г- размисли и страсти.

Мнениеот polovera_9n3 » Пет 12 апр 2019 0:35


Карам 9н3 от 2007г, което купих още гаранционно. Оказа се много здрав автомобил. вече 7 години го карам без проблеми, и се замислих за нещо по- ново. Поло 6R е красиво, но няма стрелка за температурата на таблото, което мен ме отказва от покупка на този модел- И ДА- точно тази дреболия така ме дразни, че не е истина. Един ден паркирам пред един магазин, и виждам Новото Поло- отначало си помислих- егати Голфа- поогледах го- то Поло...Страшно много ми хареса на външен вид. След седмица в завода, дето бачкам дойде един с едно служебно такова - чисто ново- направих едно кръгче- уникално е усещането да караш чисто нова кола, ама то беше 1.0 турбо 95 коня. Та вече съм решил следващата ми кола да е новото Поло, ама искам дизел- те предлагат 1,6тди 95 коня, което никога не съм виждал, почти всичко, което се продава е 1,0 95 коня бензин...Някой има ли наблюдения над този още нов автомобил...Ииии тъпотия от ФВ- не се предлагат дори като екстра дръжки на тавана....

Последна промяна от hooligans на Пет 12 апр 2019 0:53, променено общо 1 път.
Причина: Преместих темата в правилния раздел.




Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта