Питане относно покупка на пасат 2.0 140к.с КР мотор

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
Потребителски аватар
borkata31
Мнения: 94
Регистриран на: Съб 07 фев 2009 19:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sevlievo

Питане относно покупка на пасат 2.0 140к.с КР мотор

Мнениеот borkata31 » Пон 30 дек 2019 17:53


Поздрави на всички колеги от форума ,и весели празници .Привет имам едно питане отностно пасат Б6 2000куб. 140кс. 2008г. с новия мотор КР.Вчера ходих до една автокъща да видя за какво става дума, естесвено колата е внос от Италия много запазен външно .Собственика дойде изчисти го от снега влезе вътре и запали от първия път навън беше около -4 градуса нямаше никакви пушеци нищо.Влязох вътре и почнах да проверявам всички уреди системи , всичко си работеше.После той дойде сложи диларски номера и ми каза върви да го покараш .Изненадващо ми направи впечетление ,че съединителя беше мек като памук и отделяше ниско много добре .Колата върви като пушка няма да тропа да лопа да дърпа много е пъргава и като и подадох газ направо ме залепи за седалка.Притеснява ме едно нещо само, че като я паркирвах в автокъщата слязох отворих предния капак и извадих щеката на маслото и имаше нещо като пара ,пушек ли е иначе пръски масло от там нямаше.Моля за съвет някой да каже от личен опит, благодаря.




Потребителски аватар
sklimoto
Мнения: 261
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 21:07
Автомобил: Pasat 5.5 variant
Двигател: 1.9 avf-2005g
Местоположение: Русе

Re: Питане относно покупка на пасат 2.0 140к.с КР мотор

Мнениеот sklimoto » Пон 30 дек 2019 18:06


Дай да я видим тази обява


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6060
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Питане относно покупка на пасат 2.0 140к.с КР мотор

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 30 дек 2019 18:26


Хубаво гледай дали е комънрейл , че в тия години може да се нахендриш на проблемните помпа-дюза с пукащите глави. Парата е нормална , все пак това е автомобил който се припалва всеки клиент за кратко, после си стои и си кондензира.


Потребителски аватар
borkata31
Мнения: 94
Регистриран на: Съб 07 фев 2009 19:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sevlievo

Re: Питане относно покупка на пасат 2.0 140к.с КР мотор

Мнениеот borkata31 » Вто 31 дек 2019 7:16


Моят пасат е ПД познавам им кътните зъби .Това е съвсем друг мотор огледъл съм го от всякъде. Карах го доста колата беше много добре загряла ,да не изчезне този конденс. При студен мотор нямаше нищо.Самия пушек е с леко сив отенък.



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта