В момента е Нед 18 ное 2018 18:23
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Автомобилни крушки

Създай нова тема  Отговори  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Сря 13 апр 2016 14:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Здравейте, имам следния проблем: Багажника спря да се отваря от ключа и копчето на шофьорската врата. Предполагам че е изгорял бушона но незнам кой е. Ще помоля ако някой може да ми изпрати схема или поне да ми каже къде да го търся този бушон. В два сервиза решиха ще ще сменят модула въпреки че работи не ми се дават пари да сменям работеща част. Бушончето мога и аз да си сменя. Благодаря предварително. :love.vwclub

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Сря 13 апр 2016 20:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
http://vwphaeton.free.fr/fusiblesEtRelaisPhaeton.pdf
13 и 14 страница

Малко смешно се получава като не може да си отвориш багажника, а бушона за това е във багажника. :biggrin

Пробвайте с ваг-ком да изтриете всички грешки - може да проработи. Когато загуби синхронизация модула на багажника, спира да се отваря, т.е. трябва да има записана грешка, при чието изтриване да проработи.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Сря 13 апр 2016 23:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Прекъсване на кабела на багажника е детска болест на фаетон. Сигурен ли си, че си пробвал механичното отваряне от ключалката на багажника?

Не отваря с ключа имаш предвид бутона за багажника на дистанционното, а не механичната ключалка в емблемата отзад?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Чет 14 апр 2016 12:57 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
С ключа се отваря от дистанционото не мога

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Чет 14 апр 2016 13:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
След като провериш бушона, ако има специален такъв, погледни кабела към багажника, който е от вътрешната страна на капака на багажника

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Чет 14 апр 2016 14:40 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
а да ми препоръчате сервиз в София

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Чет 14 апр 2016 23:38 
На линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Мързела е велика сила!
От личен опит го знам! :mhihi :mhihi :mhihi
Така, че щом те понамързява да погледнеш в Търсачката - заповядай, аз знам къде е темата :icon_lol
viewtopic.php?f=13&t=7096

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Нед 19 мар 2017 23:29 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте,имам проблем с отварянето на багажника на Phaeton 3.0.Имаше скъсани кабели и проблем с микроключ в бравата,всичко е отстранено и бравата проработи,багажника се затваря сам,заключва бравата и всичко до тук е ок но при опит да се отвори само отключва бравата но не тръгва да се отваря т.е. не се включва компресора за да отвори капака,какъв може да е проблема като не дава никакви грешки.

Благодаря предварително

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Пон 08 яну 2018 23:46 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Phaeton
Двигател: 3 0 tdi 2007
Здравей колега може да е късно за теб но в бъдеще колегите ще знаят аз реших проблема сам махнах кората на капака и разглобих пластмасовият кожух и при мен имаше скъсани кабели които съединих запоих понеже и бравата се бе счупила купих друга обаче нищо вече бях вдигнал ръце когато едно кабелче ми се видя хлабаво опънах и то излезе от тръбата удължих го запоих го и еврика капакът проработи сега по твоят въпрос бравата има 3 положения за настройка махаш мотора и въртиш гайката в центъра ключалката ще променя позиции пробвай и на 3те позиции а аз ще намеря руският сайт от който гледах как се прави и ще кача снимки струва ми се обаче че имаш скрит скъсан кабел поздрави

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Проблем с багажника на phaeton V10 Публикувано: Сря 28 мар 2018 14:57 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравей,благодаря за съвета.Проблема е оправен отдавна,кабелите са възстановени,но искаше адаптация с VAG COM при затворено и отворено положение и всичко тръгна.Успех.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 10 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00