В момента е Вто 20 ное 2018 13:53
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Автомобилни крушки

Създай нова тема  Отговори  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1 2 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Сря 27 апр 2016 15:04 
Извън линия

Автомобил: Passat B5 2.8 V6 4Motion
Двигател: AQD 1999
Здравейте колеги,
Искаме ако е възможно изобщо да активирам на Passat B7 да се прибират и отварят огледалата при откл./закл. на колата. Намерих подробно, как се прави за CC, но
за B7 нормален Passat само противоречиви мнения. Ще се радвам ако имате съвети. Ползвам VCDS 11.11.
Ето и линк към подробно обяснение, какво и къде се записва за тази функция при CC.

http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... ng-feature

Поздрави!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Нед 01 май 2016 13:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B7 Passat B5_5
Двигател: CFFB AVF
Здравей колега,
ако огледалата са с автоматично прибиране, може да ги настроиш от менюто на километража.
По добре не барай с този VCDS в тази кола защото не съответсват описанията на кодировките. Изчакай тук да светне тази секция " VW Passat (36) 2011+ " и тогава ще дерзаем по тях.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Сря 11 окт 2017 10:44 
Извън линия

Автомобил: VW Passat B7
Двигател:
Здравейте,

И аз се опитах да активирам автоматичното прибиране на огледалата на моя Passat B7 Variant, следвайки инструкциите от VWVortex форума, стигнах до стъпката, в която трябва да въведа нова стойност 95 или 99, но VCDS-a не иска да я приеме. Казва, че трябва да бъде HEX.

Vasseto, може ли малко повече информация, къде точно в менюто на километража е тази настройка. Мисля, че нямам такава.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Сря 11 окт 2017 20:36 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B7 Passat B5_5
Двигател: CFFB AVF
И аз го нямам това. Огледалата при мен не се прибират. Разгледай руското упътване за колата. Там мисля че го мярнах някъде.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пет 10 ное 2017 23:27 
Извън линия

Автомобил: Passat
Двигател: AVG 1900 TDI 110hp 4motion
toncheto_ написа:
Здравейте,

И аз се опитах да активирам автоматичното прибиране на огледалата на моя Passat B7 Variant, следвайки инструкциите от VWVortex форума, стигнах до стъпката, в която трябва да въведа нова стойност 95 или 99, но VCDS-a не иска да я приеме. Казва, че трябва да бъде HEX.

Vasseto, може ли малко повече информация, къде точно в менюто на километража е тази настройка. Мисля, че нямам такава.

на 95 HEX ти е 5F, а на 99 HEX е 63

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Нед 02 сеп 2018 17:54 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
...и някой успя ли да активира автоматичното прибиране

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пон 03 сеп 2018 13:10 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Мисля че, ако нямаш инсталиран хардуера, какво автоматично прибиране ще настройвате? Т.е. дали има инсталирани моторчета или каквото и да са там?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Чет 06 сеп 2018 20:04 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте,

Аз преди време имах B7-ца и успях да го направя. Мисля че даже използвах стъпките от същия линк и стана от първия път. Доколкото си спомням въвеждах точно 95, т.е. не съм го преобразувал в HEX. За да се приберат огледалата, трябва при заключване да се задържи бутона на ключа, докато започне самото прибиране, все едно се използва комфортното затваряне на прозорците.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Чет 06 сеп 2018 20:22 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил: Dixon Ticonderoga GTR 1800 CSL
Двигател: CHHB
Krasi написа:
Мисля че, ако нямаш инсталиран хардуера, какво автоматично прибиране ще настройвате? Т.е. дали има инсталирани моторчета или каквото и да са там?

Тук става въпрос за коли с ел. прибиране на огледалата и как се настройва това да става автоматично - при заключване/отключване.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Чет 06 сеп 2018 21:26 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Силно се съмнявам в достойнствата на тази екстра.
Представям си мразовита сутрин, след леден дъжд.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пет 07 сеп 2018 9:48 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Zdravko Zankov написа:
Представям си мразовита сутрин, след леден дъжд.

найлонови "чехли" от аптеката в/у огледалата вечер след паркиране.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пет 07 сеп 2018 19:51 
Извън линия

Да бе,ше робувам на два тона железо.
И да гледам гисметео всеки ден.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пет 07 сеп 2018 21:47 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B7
Двигател: CFGC 2013
Ако се кодира с 95 , прибирането става само ако задържиш бутона за заключване на дистанционното. Каква мразовита сутрин , какви 5лв ?!? Определено си е полезно това.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Пет 07 сеп 2018 22:06 
Извън линия

5,10.
Прибрал си огледалата вечерта.
Излизаш сутрин и всичко е лед.
Какво правиш тогава?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Активиране автоматично прибиране на огледала Passat B7 Публикувано: Съб 08 сеп 2018 8:35 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B7
Двигател: CFGC 2013
Предполага се, че си мислиш с главата примерно? Затова и казвам, че по-добрият вариант е кодинг с 95 , по твое изрично желание да ги прибираш, а не на всяко заключване (кодинг 99).

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1 2 Следваща

Всички времена са UTC+02:00