Избор на инвертор за камион 12V to 220V (Trust 150W)

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
Потребителски аватар
M3ntata
Мнения: 843
Регистриран на: Нед 07 юни 2015 16:02
Автомобил: Golf MK4 4motion
Двигател: V5 AGZ

Re: Избор на инвертор за камион 12V to 220V (Trust 150W)

Мнениеот M3ntata » Чет 16 мар 2017 14:36


Всичко е тип-топ само остава да се надявам захранването да е кадърно изработено да не издъхне след няколко зареждания. Иначе може да се каже, че е прилично изработено обаче разстоянията между основния накрайник и другите накрайници леко се разминава и не се нанизват до край, но е стегнато... Като го включих в колата видях, че има едно изчакване до като тръгне да зарежда около 10-15сек. нищо не се случва после ми показва, че е почнало да зарежда. Като цяло май темата е за архива...




Sstefaan84
Мнения: 410
Регистриран на: Пет 25 окт 2013 16:57
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на инвертор за камион 12V to 220V (Trust 150W)

Мнениеот Sstefaan84 » Чет 16 мар 2017 22:25


Пиши как работи в камиона.
Аз имах на тръст, има го в саита кадето си дал едно по малко и по ефтино, но го разкарах. Сега имам 24в на 220в , както ти писах, но много точи батерииите на камиона.
А това ако върши работа ще поръчвам и аз.


Потребителски аватар
M3ntata
Мнения: 843
Регистриран на: Нед 07 юни 2015 16:02
Автомобил: Golf MK4 4motion
Двигател: V5 AGZ

Re: Избор на инвертор за камион 12V to 220V (Trust 150W)

Мнениеот M3ntata » Пет 17 мар 2017 0:33


Няма да е скоро поне в камиона, понеже сега си е тука и сигурно след месец ще се качва. Иначе да мисля да го пробвам през почивните в колата идеята ми е да изстоща батерията напълно и да го оставя включен да речем с някакъв пуснат филм през това време хем да зарежда, хем да черпи да видим за около 30мин какво ще стане обикновено трябва да зареди малко. Всъщност се оказа, че има още един кусур :rolleyes нямал къде да включи навигацията понеже остава само 24V-та запалка, а не му се рискува там, че замине ли навигацията на път... Трябва да търся някакъв разклонител за запалката. Колега тази седмица мисля, че ще имам възможността да пробвам по обстойно зарядното и ще ти пиша ЛС. Да ти кажа доста тънко минахме предвидените пари бяха около 100лв и нагоре за "захранване", а минахме под 40лв с включени 2 доставки и ако е надеждно си е оферта (накрайници, контрол на изходящото напрежение това си е пакет с екстри :cool )



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта