01332 - грешка в пасажерска врата голф4

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
Потребителски аватар
calidad
Мнения: 497
Регистриран на: Вто 16 авг 2011 21:02
Автомобил: Golf 4
Двигател: 2.0 AZH 4motion
Местоположение: София-Шумен
Контакти:

01332 - грешка в пасажерска врата голф4

Мнениеот calidad » Сря 05 юли 2017 17:57


Здравейте колеги, реших да се направя на майстор и да си сменя микро ключето на пасажерската врата, аз го смених, но след диагностика ми изписва два вида грешки :

00953 - Interior Light Time limit 25-00 - Unknown Switch Condition
01332 - Door Control Module; Passenger Side (J387) 49-10 - No Communications - Intermittent
Според вас къде на търся проблема? Ключето го взех от olx с пластинка е. Колегата ми каза че няма значение полеритета и съм го запоил на първи пин червено и в средата синьо кабелче. Не знам дали това има значение ? от Шумен съм

П.П Пропуснах да спомена,че когато поставя плафона в положение да светва при отворена врата , той светва без да гасне ! Лампите са ми лед с кан.
Когато отворя само задната врата ми светва индикацията че имам отворена врата, която и друга врата да отворя, индикация на таблото няма.




Потребителски аватар
calidad
Мнения: 497
Регистриран на: Вто 16 авг 2011 21:02
Автомобил: Golf 4
Двигател: 2.0 AZH 4motion
Местоположение: София-Шумен
Контакти:

Re: 01332 - грешка в пасажерска врата голф4

Мнениеот calidad » Нед 09 юли 2017 16:46


колеги оправих проблема, вече никаква грешка не ми дава в конфорт модула, но не мога да разбера защо при оворена врата не ми светва индикацията за това на таблото и плафонита не ми гасне когато е на положение да се задейства при отворена врата. Дайте ми идея защо се получава така?
П.П знаете ли кое микро ключе показва индикацията на таблото. вътре са 5бр.



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта