Проблем с централното заключване ВАРНА?

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
Потребителски аватар
Djaniko0o
Мнения: 79
Регистриран на: Пет 23 ное 2012 20:28
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: AHF+ 98
Местоположение: Някъде около Варна

Проблем с централното заключване ВАРНА?

Мнениеот Djaniko0o » Чет 08 фев 2018 19:07


Здравейте, колеги! Съжалявам ако не е тук местото на темата, но ми е много спешно, защото отиивам в чужбина след седмица-два и колата трябва да се заключва. Разбира се това не е оправдание, но нека премиина към моят проблем. Става въпрос за Golf IV 1998 година (1.9 AHF) има си както знаете VW аларма (централно и т.н) обаче щото е била с каско преди и май са искали и допълнителна аларма и собствениците преди мен са сложили, сега обаче когато заключа с втората аларма (добавената в последствие) заключва обаче натисна ли бутона да отключа мигват аварийните и после се активира оригиналната аларма на колата. От там на сетне реша ли да отключа/заключа почва да свирии колата ии да миигат алармите, а иизобщо не пали. За да запали трябва да врътна ключа в багажника надясно и щрака нещо и оригиналната аларма спира и така мога да сии я отключа и да запаля вече от там насетне централно не ползвам с ръка си заключвам ии с ключ отключвам. Вътре има на шофьорката дръжка едно ключе (бутон) като го натиисна щракат два пъти всчкии вратии (смисъл заключва и отключва) и отсва заключена само пасажерската отпред врата... Моля някои идеи как и къде във Варна да се оправи това чудо, защото вече нямам ниищо на идеа.. На диагностика ми иизлиза че имобилайзера блокириа запалзването на колата, след като изтриих грешката не се е появила, но и не съм бутал алармите ит.н продължавам да си я заключвам с ръка.. Моля помогнете, колеги! :bowdown




Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1003
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: [W211] [Touareg 7P6]
Двигател: [OM646 06] [CVWA 16]

Re: Проблем с централното заключване ВАРНА?

Мнениеот nikolay_ss » Чет 08 фев 2018 20:01


Отиди при Киро, караш нагоре по Мир и на кръстовището със Студентска правиш ляв и после на 1вото кръстовище пак ляв и гледаш вляво в една малка гаражна къщичка е, отстрани до нея има 2 3 парко места ще я видиш.


Потребителски аватар
Djaniko0o
Мнения: 79
Регистриран на: Пет 23 ное 2012 20:28
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: AHF+ 98
Местоположение: Някъде около Варна

Re: Проблем с централното заключване ВАРНА?

Мнениеот Djaniko0o » Чет 08 фев 2018 21:30


nikolay_ss написа:Отиди при Киро, караш нагоре по Мир и на кръстовището със Студентска правиш ляв и после на 1вото кръстовище пак ляв и гледаш вляво в една малка гаражна къщичка е, отстрани до нея има 2 3 парко места ще я видиш.


Благодаря ти много колега, жив и здрав :love.vwclub
П.П Колегата е много точен за 10 минути откри проблема и вече имам централно заключване! Благодаря отново :drunk :beer


Потребителски аватар
amigovn
Мнения: 113
Регистриран на: Чет 30 окт 2014 20:54
Автомобил: Golf 3 Yahting GT
Двигател: 1997 аек
Местоположение: варна

Re: Проблем с централното заключване ВАРНА?

Мнениеот amigovn » Нед 04 мар 2018 9:50


Колега какъв беше проблема.от няколко дена и аз имам подобни аномалии...
Да използвам темата..при мен приема сигнал за заключване и заключва но не отключва.директно подавам + на отключване не отваря.при работа с пасажерската врата няма проблем.къде да търся ...мерси. Зеления кабел за отключване как се движи за да го проследя.



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта