Golf 4 - Проблем с осветление в купето след смяна с LED

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
MARTOGOLFA
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 08 май 2009 12:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: SOFIA

Re: Golf 4 - Проблем с осветление в купето след смяна с LED

Мнениеот MARTOGOLFA » Нед 07 окт 2018 12:22


Здравейте надявам се темата да не съм объркал мястото и ако е така се извинявам нов съм .
Имам един проблем закупих си VW NEW BEETLE 1.9.TDI 2000год и проблема ми е че с дистанционното като заключвам ми заключва сама предна лява врата и багажник а дясната е отключена .Но пък с ключа ката заключа от дясната врата /само от там става /се заключват багажник лява и дясна врата /това е само с к люча/ и страничните огредала не се прибират и плафона на дясна врата не свети
Някой ако може да ми помогне и даде съвет колеги ще съм му благодарен




digbick
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 25 окт 2018 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Golf 4 - Проблем с осветление в купето след смяна с LED

Мнениеот digbick » Чет 25 окт 2018 6:36


Колега най-елементарният вариант е да сложиш обикновена крушка на някой плафон, за да не те дразни сложи на тези за четене, така само те ще са ти нормални, плафоните ще са ти лед и няма да имаш ядове.


Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: Golf 4 - Проблем с осветление в купето след смяна с LED

Мнениеот ivanov99 » Сря 23 яну 2019 7:50


digbick написа:Колега най-елементарният вариант е да сложиш обикновена крушка на някой плафон, за да не те дразни сложи на тези за четене, така само те ще са ти нормални, плафоните ще са ти лед и няма да имаш ядове.



Много правилно, колега. Иначе е голяма занимавка. Не знам, защо още хора продължават да се занимават, след като инсталацията на автомобила си е сметната да работи с нормални крушки.



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта