По-нова версия за Делфи?

Жици и кабели, релета и моторчета, OBD, OBD II, VAG Com и други
Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Пет 01 фев 2019 7:45


ivan_pop написа:
ivanov99 написа:Писах на лично.

Аз обаче не мога да ти отгоря на лични.
Някои потребители не могат да бъдат добавени, тъй като са забранили получаването на лични съобщения.


A сега?




Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Нед 03 фев 2019 10:25


След регистрация на делфито и изключване и включване на компютъра, програмата вече не е активна, а иска отново да се активира. На какво може да се дължи това? Операционната е Win 10.


INJENERA1
Мнения: 245
Регистриран на: Съб 26 апр 2014 7:55
Автомобил:
Двигател:

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот INJENERA1 » Пон 25 фев 2019 7:49


Относно потребител "megatronS", който постна тук уж за помощ линк за версия на Аутоком 2016, както и активатор, като беше написал, че налично ще даде паролата за активатора.
Човека е много несериозен и след време махна активатора и написа, че ще активира само версията. Този пич е много несериозен, даже не знаеше правилата на форума, че не може да се пращат такива файлове, освен това не си отговаря на съобщенията. А вече както виждате и изтрил всичко!!!
Не обмисля нищо, което пише, променя поста, а след това даже не се извинява! Аджеба има ли смислъл да занимаваш хората и да им губиш времето? Не си губете времето с този индивид!


Потребителски аватар
megatronS
VW експерт
VW експерт
Мнения: 933
Регистриран на: Съб 14 юни 2014 9:08
Автомобил: Space Shuttle
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот megatronS » Пон 25 фев 2019 10:42


Ей смешник, публикувал съм нещо и съм ви го дал без една стотинка, вместо да си я платиш. Обясних много добре защо съм изтрил активатора, но твоя кратък мозък май не можа да го разбере. Човека, който е сътворил тази програма за клонирания ти скапан Аутоком, я ПРОДАВА (това е негов труд) и струва пари, това дали го разбираш? Направи го ти , като не ти изнася. Много е лесно да искаш, някой наготово да ти дава всичко , нали? След, като бях помолен да го махна от собственика, това и съм направил, защото съм коректен човек и уважавам труда му. Казах, че ще активирам на всеки безплатно, всякакъв вид Аутоком , Делфи, WOW и там каквито и да са програми, но изглежда и това не стига. В този форум съм направил толкова ремонти на хора по електроники и съм раздал толкова платен софтуер, колкото ти нямаш косми по главата и не съм искал една стотинка, ти ще ми говориш на мене за коректност. Не съм отговарял на хора, които продължават да искат едно и също с едни и същи съобщения, въпреки , че ясно им е отговорено, че не е уместно. Как само пък на тебе и на още един хубавец, не ви изнася това, а на всички други е изнесло? Днес мислех по молба на други хора в този форум на пусна новото Делфи с добавките за Турбо, след разговори с човека, който го е създал, но отново да се активира по указания начин, както и последна версия на модифициран от него firmware, за китайските устройства, отново напълно безплатно. Обаче заради такива смешници, като тебе съм изтрил поста и повече няма и да давам нещо тука в този форум.

Последна промяна от IvanMan на Пон 25 фев 2019 13:19, променено общо 1 път.
Причина: Нарушаване на т.7 от правилата! Получаваш официално предупреждение!


INJENERA1
Мнения: 245
Регистриран на: Съб 26 апр 2014 7:55
Автомобил:
Двигател:

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот INJENERA1 » Пон 25 фев 2019 12:53


Не ми говорете на ТИ. Смешник ще викате на баща си, ментален инвалиде. Не губи времето на хората. Когато пускаш нещо първо е нужно да мислиш, а не да си плискаш след това лимонада... нмз

Последна промяна от IvanMan на Пон 25 фев 2019 13:20, променено общо 1 път.
Причина: Нарушаване на т.7 от правилата! Получаваш официално предупреждение!


Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот IvanMan » Пон 25 фев 2019 13:32


Спазвайте приличен тон!


Потребителски аватар
ivan_pop
Мнения: 809
Регистриран на: Сря 16 апр 2014 17:51
Автомобил: OVB
Двигател: X18XE1
Местоположение: Плевен

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivan_pop » Вто 26 фев 2019 19:59


megatronS написа:Казах, че ще активирам на всеки безплатно, всякакъв вид Аутоком , Делфи, WOW и там каквито и да са програми, но изглежда и това не стига.

Може ли на лични паролата за активатора,че ми е любопитно?


Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Сря 27 фев 2019 7:34


ivan_pop написа:
megatronS написа:Казах, че ще активирам на всеки безплатно, всякакъв вид Аутоком , Делфи, WOW и там каквито и да са програми, но изглежда и това не стига.

Може ли на лични паролата за активатора,че ми е любопитно?


И на мен също?


Потребителски аватар
megatronS
VW експерт
VW експерт
Мнения: 933
Регистриран на: Съб 14 юни 2014 9:08
Автомобил: Space Shuttle
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот megatronS » Сря 27 фев 2019 9:00


Понеже съм обещал на много хора, тези дни ще пусна последните версии на Аутоком и Делфи с кодовете за активиране на пълните 5 лиценза. Те ще са със заводски фърмуер 1622, като в момента работим по модифициране на последния за поддръжка на повече протоколи за диагностика. Ще кача и абсолютно безплатно за всички и активатор за лиценз на двете версии,който е стабилен и не крашва след това програмата. Тествани са и работят на всички Уиндолс версии. За Уиндолс 10, се забранява ъпдейта му,защото трие едни регистри на програмата , които няма как да запазим и изисква повторна регистрация.


Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Сря 27 фев 2019 11:54


На кое се спира ъпдейта, на ундоуса или на програмата? Защото до колкото зная на ундоуса не може да се спре?


Потребителски аватар
megatronS
VW експерт
VW експерт
Мнения: 933
Регистриран на: Съб 14 юни 2014 9:08
Автомобил: Space Shuttle
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот megatronS » Сря 27 фев 2019 14:38


На Windows10 се спира ъпдейта. Не може, за тези които не знаят.
Това е са стъпките по процедурата, за спиране на ъпдейт на всички модели Windows10
Start Menu
-Run
-gpedit.msc
-ok
-computer configuration
-Administrative templates
-Windows component
-Windows update
-Right menu
-Configuration
-Automatic update - избира се disable
- Apply- OK


Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Сря 27 фев 2019 15:11


1. Последната стъпка я правя от Menage, но след рестарт или след известно време пак се възстановява на енейбъл.

2. От вашата последователност след -Windows update - не намирам -Right menu.
Прикачени файлове
А1.jpg


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3098
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот georgebonev » Сря 27 фев 2019 16:13


Е, от дясно какво виждаш?
По средата на опциите е Configure automatic updates.

Освен него аз виждам и още евентуални варианти:
Do not connect to any Windows internet update locations...
Automatic Updates detection frequency ...


Потребителски аватар
megatronS
VW експерт
VW експерт
Мнения: 933
Регистриран на: Съб 14 юни 2014 9:08
Автомобил: Space Shuttle
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот megatronS » Сря 27 фев 2019 16:41


Изключвате само и единствено това , което съм посочил и нищо друго. От ляво последното меню на което заставате е Windows Update. От дясната страна ще търсите Configuracione Automatic Update, влиза се в него и му се дава Disable, Apply и OK. Това е напълно достатъчно да се прекрати ъпдейта на тази бъгава система наречена Windows10. След това, няма да имате никакви проблеми с този Windows. По принцип това се прави още в самото начало, когато се инсталира чисто копие и тогава му се спира ъпдейта. Системата, повече няма да търси нищо за автоматичен ъпдейт, докато по посочения начин, не го включите обратно.


Потребителски аватар
ivanov99
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 03 яну 2019 12:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Re: По-нова версия за Делфи?

Мнениеот ivanov99 » Чет 14 мар 2019 16:23


megatronS написа:Изключвате само и единствено това , което съм посочил и нищо друго. От ляво последното меню на което заставате е Windows Update. От дясната страна ще търсите Configuracione Automatic Update, влиза се в него и му се дава Disable, Apply и OK. Това е напълно достатъчно да се прекрати ъпдейта на тази бъгава система наречена Windows10. След това, няма да имате никакви проблеми с този Windows. По принцип това се прави още в самото начало, когато се инсталира чисто копие и тогава му се спира ъпдейта. Системата, повече няма да търси нищо за автоматичен ъпдейт, докато по посочения начин, не го включите обратно.



А защо от "Menage" не става?

Когато е спрян ъпдейта, ъпдейтва ли се вирусната?

А обещаното да чакаме ли, ще стане ли? :arrow



Върни се в “Автоелектроника и автодиагностика”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта