Раздел VW TUNING--> Място за маниaци или за глупаци???

Искате вашият Volkswagen ви да се отличава на пътя? Мислите, че колата ви е мощна?
Питайте спецовете по тунинг.... те знаят.!
Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Раздел VW TUNING--> Място за маниaци или за глупаци???

Мнениеот paco » Пон 28 ное 2005 11:28


Пускам тая тема защото ми писна да виждам как теми, които започват с желание и ентусиазъм се превръщат в куп простотия заради шепа хора.
Тунинг раздела е за хора, които могат или искат да се научт как се прави това и онова по моторетки и ламаринки.

За хора които могат да помогнат на желаещите да карат нещо по-различно от едно VW та било то и срещу заплащане.

Много хора се махнаха от тоя раздел и форум дори заради простотията на други.

На първата клубна среща , която се проведе на Камбаните вече не помня кога присъстваха малко , но способни хора. Идеята беше да се видим и да споделим , кой, какво и колко може за да си бъдем полезни. От тях в момента в момента са останали--> r_tuning, prj57...
и още неколцина ентусиасти като мен.


Някои дали помни "Проект 400м" и защо Волен не написа нищо повече за него и за нищо друго. Просто се махна а имаше на какво да ни научи.

Скоро и други ще решат да го направят и тогава какво????

Кога ще разберем, че ако няма какво да се казва по-добре нищо да не се казва.

Моето мнение е, че това е място за манияци а не за глупаци.
РАСО[/b]




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Раздел VW TUNING--> Място за манияци или за глупаци?

Мнениеот Vlad777 » Пон 28 ное 2005 11:50


paco написа:Кога ще разберем, че ако няма какво да се казва по-добре нищо да не се казва.

Моето мнение е, че това е място за манияци а не за глупаци.
РАСО


Подкрепям напълно!


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Пон 28 ное 2005 12:03


:deal bowdown :heavymetal:

Проектът 400м, го помня и го следях с голям интерес както и твоя, ама на - спам... :evil: Знам как се чувстваш ама това е, няма как да всички да знаят как и кога да се намесват и затова, просто не трябва да им се обръща внимание, много по-лесно е, отколкото да им се обръща! :lol: :wink:


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 28 ное 2005 12:06


Като се визира някой мисля че е по-добре да се споменат имена,защото така звучи доста общо.Аз Волен доколко знам никога не е писал в този форум,а и не съм го виждал да пише по другите форуми,до скоро.


Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот paco » Пон 28 ное 2005 12:07


Не мисля, че това е решение.


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Пон 28 ное 2005 12:08


братле не се коси толкова,не всички разбират колкото теб и още няколко човека,за тва е така ти сам виждаш че на всички ни харесва това де си почнал да правиш и чакаме да стане по-скоро,каквото е ясно се пита ама не винаги ти отговарят така че никой според мен не се отказал повярвай ми :)


Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот paco » Пон 28 ное 2005 12:10


gti написа:Като се визира някой мисля че е по-добре да се споменат имена,защото така звучи доста общо.Аз Волен доколко знам никога не е писал в този форум,а и не съм го виждал да пише по другите форуми,до скоро.


Щото ти се появи след него и просто не си обърнал внимание а и го споменах просто за пример нищо порече. Има хора който не споделт идейте му , но това е друга тема.

РАСО


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 28 ное 2005 12:16


spam Бъркаш не съм се появявал след него,много добре помня "проект 400 метра" от стария форум в Ноксиса,дори и снимки имаше качени. :wink: Това на аватара н rtuning не е ли въпросния проект? spam


Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот paco » Пон 28 ное 2005 12:25


Сори GTI :oops: Може и да да си прав а това на аватара си е голфчето на r-tuning.
Едно време караше една жълта единичка ама претърпя ПТП и смени купето...

За проекта 400м. не ми се говори ... Тоя дето трябваше вече го няма в форумa.

РАСО


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пон 28 ное 2005 12:38


да....отдавна скърцам аз по темата,но уви никой не иска да чуе......
С излизането на всяка нова версия на NFS "тунинг манияците" и "тунинг мастърите" стават все повече и повече......
и къде е тяхното поле за изява:
Авто-форумите в Интернет пространството !
и по-точно разделите "тунинг" и "стрийтрейсинг"
мноооого се кефя на току що регнал се потребител,който от зор да си покаже "знанията" и "възможностите" бълва мнения като ненормален.

Paco,евалата!
подкрепям те напълно.


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 28 ное 2005 12:56


Закриите го този форум и без това никой от модовете и админи никога не го е влечял. mhihi mhihi mhihi Колкото глупости се пишат тук толкова глупости се пишат и в другите технически подфоруми. :wink:


Потребителски аватар
paco
Мнения: 1817
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 15:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот paco » Пон 28 ное 2005 13:08


gti написа:Закриите го този форум и без това никой от модовете и админи никога не го е влечял. mhihi mhihi mhihi Колкото глупости се пишат тук толкова глупости се пишат и в другите технически подфоруми. :wink:


GTI що не си кажеш всичко а го даваш на час по лъжичка.
Знам за идеята да направиш собствен тунинг форум (няма лошо дано стане) ама не разбирам защо толерираш и ти глупостите тук в тоя.

РАСО


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 28 ное 2005 13:21


paco написа:
gti написа:Закриите го този форум и без това никой от модовете и админи никога не го е влечял. mhihi mhihi mhihi Колкото глупости се пишат тук толкова глупости се пишат и в другите технически подфоруми. :wink:


GTI що не си кажеш всичко а го даваш на час по лъжичка.
Знам за идеята да направиш собствен тунинг форум (няма лошо дано стане) ама не разбирам защо толерираш и ти глупостите тук в тоя.

РАСО


Аз не мога да толерирам абсолютно нищо в този форум,защото не съм негов модератор вече.Дали ако напиша "не пишете глупости" някой ще ме пошлуша,не знам дали хората ще ме приемат като някакво гуру и ще ме пошлушат :lol: А явно не си разбрал че първото изречение от поста ми,който си цитирал е бъзик към Голфъра, с него си имаме бъзик на тема тунинг. :wink:

Последна промяна от gti на Пон 28 ное 2005 13:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

11

Мнениеот landwarrior » Пон 28 ное 2005 13:52


подкрепям те Пако ,само че не само хората които пишат тъпотий и се ебават са виновни но и тези които пускат тем от рода на ''СПЕШНО ИСКАМ ТУРБО -КОЛКО КОНЯ ДИГА??'' някой хора трябва да разберат че е по добре да замълчиш вместо да се осереш себе си и хората и да покажеш какъв олигофрен си .


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Пон 28 ное 2005 14:38


мноооого се кефя на току що регнал се потребител,който от зор да си покаже "знанията" и "възможностите" бълва мнения като ненормален.


Съжалявам, че се намесвам, но това изказване ме наведе на мисълта, че една част от спама се дължи на целта на някой потребители да се съревновават и във форумите. Имам предвид броя на мненията и надписа под ника на всеки (начинаещ, разбирач, ала бала и т.н.). Може и да греша де - все пак съм само "любител шофьор" :lol: :wink:



Върни се в “Volkswagen Tuning”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта