Ford galaxy 01ва ваг ком

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот dkalfov » Чет 08 дек 2016 11:11


Здавейте,наскоро купих едно галакси и във форд ми казаха че това не е форд и не могат да ми пуснат диагностика :gruebel :mhihi та въпроса ми е къде ми е смотаната букса за . Че да си поровя сам




slavei2003
Мнения: 65
Регистриран на: Пон 04 фев 2013 15:25
Автомобил: FORD GALAXY
Двигател: Y5B 1999г 147kc
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот slavei2003 » Чет 08 дек 2016 12:22




Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот kris11 » Чет 08 дек 2016 12:23


Преди да пуснеш тема да беше прочел правилата ??
На боб не ми показва ской двигател си. Ако си с Фордов - няма диагностика с ВагКом


dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот dkalfov » Чет 08 дек 2016 14:20


С фордов съм,е значи ще метна и аз бобеца да видя къде за бога да си направя диагностиката че във форд не искат,мотора е 2.3 16v преди да нападаш не е лошо да си поработиш над манталитета,все пак този форум е за помагане а не да си мерим нещата или да се правим на мъже пред клавиатурата,вярно е, че тоя форум се наля с некомпетентност но защо все още ми е интересно...та може да хвърля боб или да обясниш защо на фордов мотор с ваг електроника не може да се прави диагностика,поръчал съм си обд 2. Elm 327,ако боба или правилата не ти казват още нещо мятам на кокълчета питай


dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот dkalfov » Чет 08 дек 2016 19:28


Намерих си го там е като на линка на колегата,благодарско


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот kris11 » Пет 09 дек 2016 10:40


1. Има правила на форума и те са за спазване . Прочети ги :
viewtopic.php?f=94&t=446473

2. Windows-based Diagnostic Software for VW-Audi Group cars
http://www.ross-tech.com/products.php.


Потребителски аватар
samet_1984
Мнения: 335
Регистриран на: Съб 15 мар 2014 21:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот samet_1984 » Пет 09 дек 2016 20:09


dkalfov написа:С фордов съм,е значи ще метна и аз бобеца да видя къде за бога да си направя диагностиката че във форд не искат,мотора е 2.3 16v преди да нападаш не е лошо да си поработиш над манталитета,все пак този форум е за помагане а не да си мерим нещата или да се правим на мъже пред клавиатурата,вярно е, че тоя форум се наля с некомпетентност но защо все още ми е интересно...та може да хвърля боб или да обясниш защо на фордов мотор с ваг електроника не може да се прави диагностика,поръчал съм си обд 2. Elm 327,ако боба или правилата не ти казват още нещо мятам на кокълчета питай

Колегата "kris 11" е прав!Защото без да се знае за каква кола става въпрос няма как да се помага!?И ако провериш коментарите му ще разбереш ,че той е един от съфорумниците ни който си прави труда да помага с това което може!!,Така,че той е последния човек с който трябва да се закачаш.


dkalfov
Мнения: 989
Регистриран на: Пет 28 сеп 2007 21:32
Автомобил: corrado
Двигател: pg
Местоположение: Идем из Село
Контакти:

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот dkalfov » Пет 09 дек 2016 20:21


samet_1984 написа:
dkalfov написа:С фордов съм,е значи ще метна и аз бобеца да видя къде за бога да си направя диагностиката че във форд не искат,мотора е 2.3 16v преди да нападаш не е лошо да си поработиш над манталитета,все пак този форум е за помагане а не да си мерим нещата или да се правим на мъже пред клавиатурата,вярно е, че тоя форум се наля с некомпетентност но защо все още ми е интересно...та може да хвърля боб или да обясниш защо на фордов мотор с ваг електроника не може да се прави диагностика,поръчал съм си обд 2. Elm 327,ако боба или правилата не ти казват още нещо мятам на кокълчета питай

Колегата "kris 11" е прав!Защото без да се знае за каква кола става въпрос няма как да се помага!?И ако провериш коментарите му ще разбереш ,че той е един от съфорумниците ни който си прави труда да помага с това което може!!,Така,че той е последния човек с който трябва да се закачаш.

Още един....понякога съжалявам че търся мнение тук,само нинджи клавиатурни,както казах по горе не е каквото беше този форум прав неправ...нападка закакво за бога питах къде е ши.аната букса какво значение има дали ще стане или не, може да я търся да си пусна коледни лампички от нея за какво трябва да сме нервни и да беснеем,вярно обстанпвката в бг е такава ама все пак


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19555
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Ford galaxy 01ва ваг ком

Мнениеот radotom » Пет 09 дек 2016 20:27


Явно така си питал и във Форд... :bishop
Получаваш предупреждение за непредизвикани обиди към потребители, които искат да ти помогнат



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 133 госта