Алхамбра 1.9 тди - тропане в предницата-РЕШЕНО

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13429
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Алхамбра 1.9 тди - тропане в предницата

Мнениеот kris11 » Съб 11 фев 2017 14:47


stefarata написа:Диагноза от другия сервиз - кормилни накрайници- дълги два броя и всички тампони отпред и отзад по стабилизиращите щанги. Колата вече се прави. Поръчах TRW

ГолЕма грешка . Сложи си тракалетки ,накрайници и дългите щанги на Ас Метал.
Накрайници и десен дълъг съм сменял в началото на 2012 г - още са читави.За цената на биалетките бписах , за накрайниците и дълга - не се сещам - в понеделник мога да дам номер и цена. Има колега във форума , който внася Беса/Ас Метал/ . Офф моите не са от него , а от местен вносител.
Обаче да ти проверят тампоните на носачите , особено задните.

P.P. Накрайник - ляв и десен 1.1799.12.05.00 и ..- 01 - 2 та - 45 лв / Ас Метал/
Дълъг десен 1.2099.12.06.00/20VW0600 23лв

Последна промяна от kris11 на Пон 13 фев 2017 10:25, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1894
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Алхамбра 1.9 тди - тропане в предницата-РЕШЕНО

Мнениеот stefarata » Съб 11 фев 2017 22:00


Всичко е проверено, в този сервиз бяха категорични за нещата които трябва да се сменят. Видях си и демонтираните тампони- еми не бяха съвсем зле, според мен целият проблем е бил от щангите. Всъщност, не знам дали е грешка, времето ще покаже, но ми предложиха три марки щанги- лемфьордер (около 55 лева), trw- 47 лева и някакви no name -по 20 лева парчето. Тропането го няма, влиза в дупките съвсем нормално. Остава да мина реглаж в понеделник, че днес не можах да намеря работещи. Благодаря за съветите и насоките.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 153 госта